Menu
Your Cart

Nálepkové sešity

Nálepkové sešity

Kreativní nálepkové sešity

Děti milují nálepky! Je to pro ně kreativní činnost i zábava na dlouhé chvíle. Nálepkování je skvělé už přibližně pro děti do 2 let, ale s nálepkami se zabaví také předškoláci. Lepení rozvíjí jejich jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.

I proto u nás najdete nejeden krásný sešit se samolepkami či knihu se samolepkami. Některé jsou určené přibližně pro děti od 2 let, jiné kombinují nálepky, omalovánky i různé úkoly a hlavolamy. Nálepkové sešity jsou praktické, skladné, skvělé na cesty a na dovolenou. Děti se díky nim učí a rozšiřují si slovní zásobu. Výhodou knížek a sešitů se samolepkami je možnost prohlížet si je a učit se z nich také po nalepení.

Nejprodávanějši v kategorii Nálepkové sešity

1 Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola - Nedostupné 159Kč
2 Bagry a jeřáby První samolepkování Bagry a jeřáby První samolepkování - Na cestě 119Kč
3 Můj den Samolepková knížka Můj den Samolepková knížka - Nedostupné 139Kč
4 V lese Moje první samolepkování V lese Moje první samolepkování - Nedostupné 119Kč
5 100 aktivít - Pre chlapcov 100 aktivít - Pre chlapcov - Nedostupné 144Kč
6 Milujeme přírodu - Zahrádka Milujeme přírodu - Zahrádka - Skladem 129Kč 84Kč
7 Jeden den U moře Jeden den U moře - Nedostupné 129Kč 110Kč
8 Svítící samolepky s aktivitami Zvířata Svítící samolepky s aktivitami Zvířata - Nedostupné 149Kč
9 Cestování Moje první samolepkování Cestování Moje první samolepkování - Nedostupné 119Kč
10 V lese - Samolepkové barvy a tvary V lese - Samolepkové barvy a tvary - Nedostupné 119Kč
Svítící samolepky s aktivitami OceánObjevuj podmořský svět.Titul obsahuje 22 stran krásně ilustrovaných aktivit, 2 listy samolepek pro dolepení a jeden list samolepek, které ve tmě svítí.Samolepky svítí ve tmě.Skvělý dárek pro milovníky oceánu...
149Kč
Bez daně:149Kč
Svítící samolepky s aktivitami Vesmír Svítící samolepky s aktivitami Vesmír
Nedostupné
Svítící samolepky s aktivitami VesmírObjevuj nekonečný Vesmír.Titul obsahuje 22 stran krásně ilustrovaných aktivit, 2 listy samolepek pro dolepení a jeden list samolepek, které ve tmě svítí.Samolepky svítí ve tmě.Skvělý dárek pro milovníky vesmíru...
149Kč
Bez daně:149Kč
Svítící samolepky s aktivitami Zvířata Svítící samolepky s aktivitami Zvířata
Nedostupné
Svítící samolepky s aktivitami ZvířataObjevuj svět zvířat.Titul obsahuje 22 stran krásně ilustrovaných aktivit, 2 listy samolepek pro dolepení a jeden list samolepek, které ve tmě svítí.Samolepky svítí ve tmě.Skvělý dárek pro milovníky zvířátek...
149Kč
Bez daně:149Kč
Svítící samolepky s aktivitami Dinosauři Svítící samolepky s aktivitami Dinosauři
Nedostupné
Svítící samolepky s aktivitami DinosauřiObjevuj svět dinosaurů.Titul obsahuje 22 stran krásně ilustrovaných aktivit, 2 listy samolepek pro dolepení a jeden list samolepek, které ve tmě svítí.Samolepky svítí ve tmě.Skvělý dárek pro milovníky dinosaurů...
149Kč
Bez daně:149Kč
Obleč mě Kreativní sešit Princezna Obleč mě Kreativní sešit Princezna
Nedostupné
Obleč mě Kreativní sešit PrinceznaKreativní sešit se samolepkami PrinceznaOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Princess Mimi si zamilují všechny začínající návrhářky.Předkreslené obrázky si mohou děti dotvořit dle vlastních představDesky obsahují sešit s předkreslenými obrázky, které..
118Kč
Bez daně:98Kč
Baletky Samolepkový sešit Baletky Samolepkový sešit
Nedostupné
Baletky Samolepkový sešitVytvořte si svůj vlastní baletový světSešit obsahuje nádherné ilustrace baletních scén, které inspirují k tvorbě vlastních příběhů. S více než 100 samolepkami různých baletek, kostýmů a rekvizit mohou děti svobodně kombinovat a vytvářet jedinečná baletní představení. Práce s..
235Kč
Bez daně:194Kč
Omalovánky se samolepkami do kapsyVymalujte postavičky modelek a dotvořte obrázek samolepkamiNádherné sešitové omalovánky v designu značky Top Model obsahují předkreslené obrázky postaviček určené k vymalování. Součástí originálního kapesního balení jsou také samolepiky módních doplňků pro dotvoření..
143Kč
Bez daně:118Kč
Jednorožci Samolepkový sešit Jednorožci Samolepkový sešit
Nedostupné
Jednorožci Samolepkový sešit..
135Kč
Bez daně:112Kč
Moje první kniha o samostatnostiUmíš si připravit snídani? Dokážeš bezpečně přejít přes ulici a pořídit jednoduchý nákup? Zvládneš vyndat nádobí z myčky a uklidit hračky?Tato kniha je inspirována výrokem Marie Montessori: „Pomoz mi, abych to dokázal sám nebo sama." Je to shrnutí jednoho z pilířů jej..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Moje první kniha o pocitechJak se dnes cítíš? Dokážeš z výrazu tváře druhých vyčíst, jaké emoce právě prožívají? Umíš překonat svůj hněv nebo strach?Prostřednictvím tvořivých aktivit vypracovaných podle montessori pedagogiky, jako je vybarvování, vystřihování, skládání z papíru nebo nalepování samol..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Psi a kočky Samolepkový sešit Psi a kočky Samolepkový sešit
Nedostupné
Psi a kočky Samolepkový sešit..
119Kč
Bez daně:98Kč
Koně Samolepkový sešit Koně Samolepkový sešit
Nedostupné
Koně Samolepkový sešit..
167Kč
Bez daně:138Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 134 (12 stránek)