Menu
Your Cart

Nálepkové sešity

Nálepkové sešity

Děti milují nálepky! Je to pro ně kreativní činnost i zábava na dlouhé chvíle. Nálepkování je skvělé už přibližně pro děti do 2 let, ale s nálepkami se zabaví také předškoláci. Lepení rozvíjí jejich jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka.

I proto u nás najdete nejeden krásný sešit se samolepkami či knihu se samolepkami. Některé jsou určené přibližně pro děti od 2 let, jiné kombinují nálepky, omalovánky i různé úkoly a hlavolamy. Nálepkové sešity jsou praktické, skladné, skvělé na cesty a na dovolenou. Děti se díky nim učí a rozšiřují si slovní zásobu. Výhodou knížek a sešitů se samolepkami je možnost prohlížet si je a učit se z nich také po nalepení.

Nejprodávanějši v kategorii Nálepkové sešity

Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:187Kč
Zahrada - 100 ztracených samolepek Zahrada - 100 ztracených samolepek
-15 % Nedostupné
Dokonči obrázky prostřednictvím samolepek s tématikou zahrady.Rozvíjejte představivost, vizuální myšlení a motorické dovednosti s tímto nápaditým samolepkovým sešitem, který obsahuje na 100 samolepek s tematikou zahrady.Deti rozoznávajú tvary a rozvíjajú jemnú motoriku.Tento nápaditý sešit povzbuzuj..
110Kč 129Kč
Bez daně:100Kč
Zvířata - 100 ztracených samolepek Zvířata - 100 ztracených samolepek
-15 %
Dokonči obrázky prostřednictvím samolepek se zvířátky.Rozvíjejte představivost, vizuální myšlení a motorické dovednosti s tímto nápaditým samolepkovým sešitem, který obsahuje na 100 samolepek zvířat z celého světa.Deti rozoznávajú tvary a rozvíjajú jemnú motoriku.Tento nápaditý sešit povzbuzuje děti..
110Kč 129Kč
Bez daně:100Kč
Oceán - 100 ztracených samolepek Oceán - 100 ztracených samolepek
-15 %
Dokonči obrázky prostřednictvím samolepek s tématikou oceánu.Rozvíjejte představivost, vizuální myšlení a motorické dovednosti s tímto nápaditým samolepkovým sešitem, který obsahuje na 100 samolepek z prostředí oceánu.Deti rozoznávajú tvary a rozvíjajú jemnú motoriku.Tento nápaditý sešit povzbuzuje ..
110Kč 129Kč
Bez daně:100Kč
Farma - 100 ztracených samolepek Farma - 100 ztracených samolepek
-15 %
Dokonči obrázky prostřednictvím samolepek s tématikou farmy.Rozvíjejte představivost, vizuální myšlení a motorické dovednosti s tímto nápaditým samolepkovým sešitem, který obsahuje na 100 samolepek s tematikou farmy.Deti rozoznávajú tvary a rozvíjajú jemnú motoriku.Tento nápaditý sešit povzbuzuje dě..
110Kč 129Kč
Bez daně:100Kč
Tlapková patrola - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Tlapkové patroly.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 65 samolepek (33 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou omal..
159Kč
Bez daně:145Kč
Ledové království - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Ledového království.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 80 samolepek (28 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou ..
159Kč
Bez daně:145Kč
Koně Samolepkový sešit Koně Samolepkový sešit
Nedostupné
Vytvoř si svoji vlastní koňský ranč.Vytvoř si svůj svět plný fantazie s tímto jedinečným sešitem obsahující 24 stran a 245 samolepek pro dotvoření. K dispozici jsou archy samolepek s koňmi, nejrůznějšími potřebami a doplňky pro dotvoření obrázků podle vašich představ.Samolepkový sešit je vhodný..
247Kč
Bez daně:205Kč
Vytvoř si svoji vlastní koňský ranč.Vytvoř si svůj svět plný fantazie s tímto jedinečným sešitem obsahující 12 stran a 115 samolepek pro dotvoření. K dispozici jsou archy samolepek s koňmi, nejrůznějšími potřebami a doplňky pro dotvoření obrázků podle vašich představ.Sešit je ideální pro cesty pro m..
105Kč
Bez daně:87Kč
Úniková hra se samolepkami ve staré vile.Vyřeš úlohu pomocí samolepek a rozvíjej si při tom své dovednosti a logické uvažování.Podaří se jí projít všemi úkoly?Zábavný titul obsahuje 24 stran plných zajímavých úkolů, hledání i luštěnek a 4 listy samolepek, jejichž pomocí děti aktivity vyřeší a zahraj..
139Kč
Bez daně:126Kč
Na nákupech - Bav se a nalepuj zas a znovu!
Nedostupné
Spousta zábavy na nákupech s kouzelnými samolepkami!Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 180 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná pozadí a více než 180..
199Kč
Bez daně:181Kč
ZOO - Bav se a nalepuj zas a znovu!
Nedostupné
Spousta zábavy se Zoo a kouzelnými samolepkami!Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 230 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná pozadí a více než 230 samo..
199Kč
Bez daně:181Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 104 (9 stránek)