Menu
Your Cart

Vláčky a dráhy

Vláčky a dráhy

Máte-li doma milovníka vláčků, železnic, autíček a obecně dopravních prostředků, určitě pro něj u nás najdete krásné dárky.

Vyberte si různé menší i větší dřevěné vláčkodráhy pro děti se spoustou vláčků a dalšího příslušenství. Nechybí ale ani set autíček na koleje, klasické dřevěné vláčky skládací, nápadité kuličkové dráhy či klip klap dráhy na autíčka. Některé mají dokonce garáž na autíčka!

Dětem u nás vyberete také samostatnou lokomotivu, železniční přejezd a další drobné doplňky na vláčkodráhy.

Nejprodávanějši v kategorii Vláčky a dráhy

Zvuková hračka a kuličková dráha v jednomOblíbený dřevěný Zvukostrom od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách budou vaše děti milovat. Jakmile totiž vložíte kuličku do dírky v horní části zvukostromu, rozeznějí se nádherné zvuky. Cestou dolů totiž kulička padá na různě velké dřevěné listy a tí..
569Kč
Bez daně:470Kč
Vhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílků toboganu jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může začít. Strom je vysoký 40 cm a základna má..
517Kč
Bez daně:427Kč
Aktivity strom pro děti od 18 měsícůOriginální aktivity pultík v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. Najdou na něm skládací kuličkovou dráhu (tobogán) se 3 velkými kuličkami, strom s ozubenými kolečky, posuvného ptáčka, st..
925Kč
Bez daně:764Kč
Vláček, stavebnice i nasazování v jednomSkládací dřevěný vláček značky Tooky Toy zaujme všechny nadšence do vlaků, autíček i stavebnic. Sada obsahuje dřevěnou lokomotivu a dva vozy, na které můžou děti dle libosti nasazovat 13 rozdílných dílků, některé jsou v podobě zvířátek, jiné v podobě různých t..
629Kč
Bez daně:520Kč
Hurá na cestu!Sada 12 dřevěných vláčků v dřevěné vitrínce v pastelových barvách zaujme všechny nadšence vlaků, ale také milovníky autíček. Sada obsahuje 3 dřevěné mašinky a 9 různorodých osobních i dopravních vagonů. Všechny se dají krásně spojit pomocí magnetek. Dřevěná vitrínka může při hře slouži..
790Kč
Bez daně:653Kč
Jeřáb se otáčí a zvedá nákladBohatá dřevěná sada hraček Nákladní přístav s jeřábem od Tooky Toy umožní vašim dětem stavět, volně si hrát a vymýšlet nejrůznější scénáře. Dominantou sady je mechanický dřevěný jeřáb, který se doopravdy otáčí a dokonce zvedá náklad díky otočnému kolečku a šňůrce s magne..
1,049Kč
Bez daně:867Kč
Závodní dráha Zvířátka 2v1 Závodní dráha Zvířátka 2v1
Nedostupné
Originální aktivity boardDřevěná závodní dráha se zvířátky od Tooky Toy nabízí několik hracích prvků, které zabaví už děti od 18 měsíců. Na Závodní dráze můžou soutěžit kulatá zvířátka. Pomáhá jim v tom ozubené kolečko a rolnička, která krásně zazvoní v cíli. 2 aktivitou jsou 2 opičky, které lezou p..
510Kč
Bez daně:421Kč
Závodníkem už od malička!Dřevěná závodní dráha pro nejmenší se 4 autíčky od Tooky Toy skvěle zabaví každé batole. Jedno ze 4 autíček děti postaví na nejvyšší dráhu a pustí. Autíčko se krásně klouže dolů, což děti rády pozorují a pouští autíčka zas a znova, pořádají závody.Děti se baví i učíDřevěná z..
470Kč
Bez daně:388Kč
Vhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě pestrobarevného stromu od Tooky Toy se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílky dráhy jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může začít. Strom je vysoký 40 cm a základna má průměr 17,5 cm. Tato..
299Kč 460Kč
Bez daně:247Kč
Stavebnice má i xylofon!Dřevěná kuličková dráha s tobogánem v podobě stromu a funkčním xylofonem od Tooky Toy děti zcela pohltí! Stavebnice obsahuje 44 dílků a zábavných prvků, díky kterým si děti každý den postaví jinou kuličkovou dráhu. Kulička tak sjede po tobogánu v podobě stromu, zahraje na xyl..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Postav si svůj vlastní pravěký svět!Originální dřevěná vláčkodráha s dinosaury a pračlovíčky od Tooky Toy zabaví všechny malé dino nadšence. V balení najdou 40 dřevěných dílků, ze kterých si postaví různorodé dřevěné koleje, dlouhý vláček , obyvatelný strom, sopku a pravěkou džungli plnou dinosaurů...
709Kč 945Kč
Bez daně:586Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)