Menu
Your Cart

3 roky

3 roky

Oslavit 3 roky vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k třetím narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Zaujmou je knihy se samolepkami, encyklopedie pro nejmenší, básničky, knížky o školce, rolové hry, logické či společenské hry pro malé děti, batoh pro děti, výbava do školky a další. Všechny tyto věci podpoří rozvoj i samostatnost vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 3. narozenin vašeho malého andílka.

Nejprodávanějši v kategorii 3 roky

Puzzle Abeceda SK/CZ Puzzle Abeceda SK/CZ
Bestseller
Skládej puzzle a uč se písmenka!Spojovací a vkládací puzzle Abeceda z pevného kartonu od EDUkid umožňuje dětem skládat puzzle a učit se při tom písmena. Balení obsahuje 26 spojovacích puzzle dílků z pevného kartonu s obrázky písmen a zvířátek či věcí, které na danou hlásku začínají, a 26 písmen, kte..
510Kč
Bez daně:422Kč
Hra na prodavače a zákazníkaNakupování nikdy nebylo zábavnější. Děti mohou v tomto prodejním stánku prodávat potraviny jako ve skutečném obchodě. Zvážit je na váze a nablokovat na pokladně. Dětský dřevěný prodejní stánek, který je plný chutného ovoce, zeleniny, naučí děti rozpoznávat různé druhy pot..
2,445Kč
Bez daně:2,021Kč
Děti si poskládají jedinečné obrázkyHra s kladívkem v něžných pastelových barvách od Tooky Toy obsahuje 82 dílků. Děti tak mají spoustu prostoru na tvoření. Díky dřevěnému kladívku a malým hřebíčkům na korkové podložce vytvářejí nejrůznější barevné obrázky z dřevěných tvarů. Koláže tvoří podle předl..
435Kč
Bez daně:360Kč
Originální pexeso, které se neustále měníDřevěné pexeso Jablka od Tooky Toy v něžných pastelových barvách zaujme děti svým originálním provedením a variabilitou hry. Hra se totiž mění podle toho, jakou z 10 předloh zrovna vložíte do velkého dřevěného stromu. Budou to auta, zvířátka, čísla nebo tvary..
469Kč
Bez daně:388Kč
Úchvatné promítání zvířat ve vysoké kvalitěVydejte se s dětmi na úžasnou cestu do říše zvířat přímo z pohodlí vašeho domova s projektorem zvířat 3v1! S 24 perfektně ostrými snímky na třech výměnných discích budete mít úžasné vizuální zážitky, které přenesou atmosféru džungle, savany nebo pralesa pří..
399Kč
Bez daně:330Kč
Nachejte děti objevovat svět s ergonomickým dalekohledem!Každý malý badatel a cestovatel potřebuje věrného společníka na svých dobrodružných výpravách. Proto je zde dětský ergonomický dalekohled ze série MiniScience, který je určen pro nejmenší objevitele ve věku od 4 do 7 let. S BUKI dalekohledem b..
329Kč
Bez daně:272Kč
Uvnitř děťátko najde další roztomilou hračkuPotěšte své děťátko plyšovou hračkou Flipetz 2v1. Se zajíčkem ukrytým v mrkvi si dítě užije dvojnásobnou zábavu. Stačí rozepnout zip a z mrkve se vyklube roztomilé zvířátko. Bude ideálním společníkem na doma i na cesty. Hračka je vyrobena z měkkého plyše, ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Uvnitř děťátko najde další roztomilou hračkuPotěšte své děťátko plyšovou hračkou Flipetz 2v1. S kuřátkem ukrytým v ananasu si dítě užije dvojnásobnou zábavu. Stačí rozepnout zip a z ananasu se vyklube roztomilé zvířátko. Bude ideálním společníkem na doma i na cesty. Hračka je vyrobena z měkkého plyš..
499Kč
Bez daně:412Kč
Uvnitř děťátko najde další roztomilou hračkuPotěšte své děťátko plyšovou hračkou Flipetz 2v1. S flipetem ukrytým v rajčeti si dítě užije dvojnásobnou zábavu. Stačí rozepnout zip a z rajčete se vyklube roztomilé zvířátko. Bude ideálním společníkem na doma i na cesty. Hračka je vyrobena z měkkého plyš..
499Kč
Bez daně:412Kč
Dva rozkošní plyšáci v jednomPlyšové koaly Trankilou – maminka a miminko – v zeleno-bílé barvě od francouzské značky Les Déglingos jsou jedinečným měkkým dárkem pro malé i velké milovníky zvířátek. Hračky jsou měkké, hebké, mají realistické detaily, aplikace z jemného manšestru a příjemné zemité bar..
849Kč
Bez daně:702Kč
Dva rozkošní plyšáci v jednomPlyšoví klokani Allezou – maminka a miminko – v cihlově-bílé barvě od francouzské značky Les Déglingos jsou jedinečným měkkým dárkem pro malé i velké milovníky zvířátek. Hračky jsou měkké, hebké, mají realistické detaily, aplikace z jemného manšestru a příjemné zemité ba..
849Kč
Bez daně:702Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 103 (9 stránek)