Menu
Your Cart

18 - 24 měsíců

18 - 24 měsíců

V období mezi 18. až 24. měsícem života si dítě utvrzuje už nabyté znalosti a dovednosti.

Oblíbené hračky pro děti do 2 let jsou často manipulační, tedy rozvíjející jemnou motoriku – jednoduchá dřevěná puzzle pro děti, dřevěná vkládačka či zatloukačka. Děti také s oblibou napodobují činnosti, které odpozorovaly od rodičů. Proto určitě zabodujete, pokud svým ratolestem pořídíte první kuchyňku s nádobím nebo pracovní stůl s nářadím pro malého kutila. Nesmíme zapomínat ani na pohyb. Dítě už umí kopnout do míče a začíná projevovat zájem o odrážedlo, které jsou jakousi předpřípravou jízdy na kole. V oblibě jsou také houpačky. V naší nabídce najdete nejkvalitnější a dobře navržené houpačky Spectra od české značky Utukutu.

Od roku a půl se děťátku neskutečně rychle rozvíjí jeho řečový projev. Dítě se snaží aktivně komunikovat s rodiči, vyslovuje první slovíčka. Úkolem rodičů je, aby soustředili svou pozornost právě na obohacování slovní zásoby svého drobečka. Ideální pomůckou pro její rozvoj jsou knihy. Knihy pro děti do 2 let v sobě často ukrývají série obrázků znázorňující příběh. Doporučujeme například velkoformátová leporela z edice Obrázkové příběhy. Při čtení si dítě trénuje paměť, ale také koncentraci na detail a učí se spojovat souvislosti. Studnicí pro rozvoj řeči a slovní zásoby jsou také různé hádanky, veršíky a říkanky.

Nejprodávanějši v kategorii 18 - 24 měsíců

Vkládačka Třídící box Průzkumník Vkládačka Třídící box Průzkumník
Novinka
Tato krabička obsahuje 6 lišt s 60-ti různými obrázkami - oblečení, zvířátek, ovoce, zeleniny, čísel a tvarů. Děti musí vhazovat obrázky do příslušných otvorů. Dřevěná hra rozvíjí rozpoznávání tvarů a barev.Rozměry: 40 x 10 cmVěk: vhodné pr..
600Kč
Bez daně:496Kč
Zatloukačka Aktivity pultík (BIO) Zatloukačka Aktivity pultík (BIO)
Novinka
Zatloukačka probouzí v dětech zvědavost Zatloukačka Aktivity pultík pro třídění tvarů obsahuje 6 různých tvarů s jedinečnými zvuky chrastítek, které se vkládají do otvorů na pultíku. Dítě se tak učí rozeznávat tvary a barvy a rozvíjí jemnou motoriku. Součástí je i kladívko, se kterým může dítě bouc..
672Kč
Bez daně:555Kč
Zábavné magnetické rybičky (BIO) Zábavné magnetické rybičky (BIO)
Novinka
Proměňte koupání na dobrodružné rybaření Zábavné magnetické rybičky je ideální hračka do vany, která dětem přinese hodiny zábavy a zároveň jim pomůže s rozvojem důležitých dovedností. Sada obsahuje rybářskou udici s navijákem, 3 barevné rybičky s magnetickým úchytem, magnetického červíka k přilákán..
600Kč
Bez daně:496Kč
Vyskakovací dinosauři (BIO) Vyskakovací dinosauři (BIO)
Novinka
Zábavná a edukativní hračkaVkládačka POP UP Vyskakovací dinosaury je vhodná pro rozvoj jemné motoriky a učení kauzality, zvýšení ohebnosti prstů a rukou dětí. Po stisku tlačítka vyskočí dinosaurus ze skořápky vajíčka. Děťátko se při tom učí rozlišovat barvy, tvary tlačítek a také mohou hledat souvis..
840Kč
Bez daně:694Kč
Vkládačka Čajník (BIO) Vkládačka Čajník (BIO)
Novinka
Hračka pro zábavné učení nejmenších Vkládačka Čajník slouží jako klasická hračka na vkládání tvarů, ale také jako realistická čajová konvice. Souprava obsahuje 4 mini šálky, které se vkládají do otvorů v čajníku podle tvaru a barvy. Víko konvice se snadno odnímá, aby se děti dostaly k šálkům. Do pr..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vkládačka Aktivity pokladnička (BIO) Vkládačka Aktivity pokladnička (BIO)
Novinka
Hračka pro rozvoj jemné motoriky a koordinace Vkládačka Aktivity pokladnička na vkládaní tvarů, jejíž součástí je páka na tahání, kolo na otáčení a velká rukojeť na přenášení, rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a kognitivní schopnosti děťátka. Hračka obsahuje 6 různých tvarů a barev, kter..
1,080Kč
Bez daně:892Kč
Stohovací věž Vajíčko (BIO) Stohovací věž Vajíčko (BIO)
Novinka
Edukativní hračka pro rozvoj miminkaStohovací věž Vajíčko je ideální hračka pro děti od 6 měsíců, které se učí manipulovat s předměty a zkoumají svět kolem sebe. Je to zábavná a zároveň edukativní hračka, která podporuje vývoj miminka. Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci oko-ruka, podporuje logické..
528Kč
Bez daně:436Kč
Zatloukačka probouzí v dětech zvědavostAktivity hračka Kufřík na nářadí obsahuje 14 kusů nářadí včetně šroubováku, klíče, šroubů, matic a ozubených kol. Díky robustní rukojeti si děti mohou nářadí snadno vzít kamkoli s sebou. Je to zábavný a edukační způsob, jak rozvíjet jejich motorické dovednosti,..
528Kč
Bez daně:436Kč
Magnetické bludiště Farma Magnetické bludiště Farma
Nedostupné
Objev všechna zákoutí farmy díky magnetům.Originální hračka s magnetickým perem, kterým se posouvají barevné kuličky drahami dřevěného bludiště s krásnými ilustracemi ze života na farmě. Můžete se například s vaším dítětem rozhodnout, že všechny modré kuličky přesune do jezírka a dvě červené kuličky..
431Kč
Bez daně:356Kč
Objevujte více než 200 zvířat z celého světa v této interaktivní knížce!V této kouzelné interaktivní zvukové knížce s krásnými ilustracemi naleznete přes 200 zvuků a názvů zvířat ze sedmi různých prostředí z celého světa!Obsahuje zvuky, namluvené názvy, zajímavé informace a hledání v režimu hry.Zvíř..
499Kč
Bez daně:499Kč
Stulte se spolu se svým dítkem pod peřinkou a užijte si společný poslech oblíbených ukolébavek.Najdete mezi nimi známé skladby jako Třpyť se, třpyť se, hvězdičko nebo Brahmsovu ukolébavku.V této zvukové knížce na vás čeká šest známých klidných melodií, které jsou vhodné pro poslech v postýlce před u..
279Kč
Bez daně:279Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 385 (33 stránek)