Menu
Your Cart

18 - 24 měsíců

18 - 24 měsíců

V období mezi 18. až 24. měsícem života si dítě utvrzuje už nabyté znalosti a dovednosti.

Oblíbené hračky pro děti do 2 let jsou často manipulační, tedy rozvíjející jemnou motoriku – jednoduchá dřevěná puzzle pro děti, dřevěná vkládačka či zatloukačka. Děti také s oblibou napodobují činnosti, které odpozorovaly od rodičů. Proto určitě zabodujete, pokud svým ratolestem pořídíte první kuchyňku s nádobím nebo pracovní stůl s nářadím pro malého kutila. Nesmíme zapomínat ani na pohyb. Dítě už umí kopnout do míče a začíná projevovat zájem o odrážedlo, které jsou jakousi předpřípravou jízdy na kole. V oblibě jsou také houpačky. V naší nabídce najdete nejkvalitnější a dobře navržené houpačky Spectra od české značky Utukutu.

Od roku a půl se děťátku neskutečně rychle rozvíjí jeho řečový projev. Dítě se snaží aktivně komunikovat s rodiči, vyslovuje první slovíčka. Úkolem rodičů je, aby soustředili svou pozornost právě na obohacování slovní zásoby svého drobečka. Ideální pomůckou pro její rozvoj jsou knihy. Knihy pro děti do 2 let v sobě často ukrývají série obrázků znázorňující příběh. Doporučujeme například velkoformátová leporela z edice Obrázkové příběhy. Při čtení si dítě trénuje paměť, ale také koncentraci na detail a učí se spojovat souvislosti. Studnicí pro rozvoj řeči a slovní zásoby jsou také různé hádanky, veršíky a říkanky.

Nejprodávanějši v kategorii 18 - 24 měsíců

1 Ťap, ťap, ťapušky Ťap, ťap, ťapušky - Nedostupné 95Kč
2 Barvy v tubě 6ks s předlohami Barvy v tubě 6ks s předlohami - Nedostupné 420Kč
3 Malování vodou Water Wow Zvířátka Malování vodou Water Wow Zvířátka - Nedostupné 199Kč
4 Žabiatko (SK) Žabiatko (SK) - Skladem 102Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Novinka
Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
Bryndák s kapsou Tutti Frutti Růžový Bryndák s kapsou Tutti Frutti Růžový
Novinka
A oblečení zůstane čisté!Dětský růžový bryndák s kapsou s motivem hravého ovoce od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání tekutinám..
238Kč
Bez daně:197Kč
Bryndák s kapsou Tutti Frutti Modrý
Novinka
A oblečení zůstane čisté!Dětský modrý bryndák s kapsou s motivem hravého ovoce od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání te..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem zebry od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jednoduše v..
432Kč
Bez daně:357Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s motivem lva a lvíčat od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání tekutinám a jídlu..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem Malého prince od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jed..
432Kč
Bez daně:357Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy..
432Kč
Bez daně:357Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s milovaným Prasátkem Pepinou a jejími kamarády značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zab..
238Kč
Bez daně:197Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s milovaným Prasátkem Pepinou značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Žlutý plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání tekutin..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jednodu..
432Kč
Bez daně:357Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s obrázkem dinosaura od ilustrátorky Soledad Bravi značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká průhledná kapsa zase ..
238Kč
Bez daně:197Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s motivy z venkova od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká průhledná kapsa zase zabrání tekutinám a jídlu dos..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 479 (40 stránek)