Menu
Your Cart

18 - 24 měsíců

18 - 24 měsíců

V období mezi 18. až 24. měsícem života si dítě utvrzuje už nabyté znalosti a dovednosti.

Oblíbené hračky pro děti do 2 let jsou často manipulační, tedy rozvíjející jemnou motoriku – jednoduchá dřevěná puzzle pro děti, dřevěná vkládačka či zatloukačka. Děti také s oblibou napodobují činnosti, které odpozorovaly od rodičů. Proto určitě zabodujete, pokud svým ratolestem pořídíte první kuchyňku s nádobím nebo pracovní stůl s nářadím pro malého kutila. Nesmíme zapomínat ani na pohyb. Dítě už umí kopnout do míče a začíná projevovat zájem o odrážedlo, které jsou jakousi předpřípravou jízdy na kole. V oblibě jsou také houpačky. V naší nabídce najdete nejkvalitnější a dobře navržené houpačky Spectra od české značky Utukutu.

Od roku a půl se děťátku neskutečně rychle rozvíjí jeho řečový projev. Dítě se snaží aktivně komunikovat s rodiči, vyslovuje první slovíčka. Úkolem rodičů je, aby soustředili svou pozornost právě na obohacování slovní zásoby svého drobečka. Ideální pomůckou pro její rozvoj jsou knihy. Knihy pro děti do 2 let v sobě často ukrývají série obrázků znázorňující příběh. Doporučujeme například velkoformátová leporela z edice Obrázkové příběhy. Při čtení si dítě trénuje paměť, ale také koncentraci na detail a učí se spojovat souvislosti. Studnicí pro rozvoj řeči a slovní zásoby jsou také různé hádanky, veršíky a říkanky.

Nejprodávanějši v kategorii 18 - 24 měsíců

LEVEL UP! 0 - Zvířecí kamarádi - Puzzle LEVEL UP! 0 - Zvířecí kamarádi - Puzzle
Novinka
LEVEL UP! puzzle je vědecky navržená řada puzzle, která získala ocenění i na světové úrovni.Tato sada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje inteligence dětí ve věku 1-7 let, přičemž každý stupeň odpovídá dětem různého věku.Pokročilý systém této skládačky se projevuje především ve třech aspekt..
339Kč
Bez daně:280Kč
Vodní pistole Ponorka Vodní pistole Ponorka
Novinka
Zábavná hračka do vody pro nejmenší děti.Každodenní koupání už nemusí být pro nejmenší děti otrava, ale zábava.Už žádné slzy, jen radost ze hry při domácí koupeli.Menší děti využijí jako hračku do koupele, větší mohou zažít zábavu na zahradě.Dostřel na vzdálenost až 8 metrů.Součástí balení je vodní ..
241Kč
Bez daně:199Kč
Vodní pistole Letadlo Vodní pistole Letadlo
Novinka
Zábavná hračka do vody pro nejmenší děti.Každodenní koupání už nemusí být pro nejmenší děti otrava, ale zábava.Už žádné slzy, jen radost ze hry při domácí koupeli.Menší děti využijí jako hračku do koupele, větší mohou zažít zábavu na zahradě.Dostřel na vzdálenost až 8 metrů.Součástí balení je vodní ..
241Kč
Bez daně:199Kč
Skládací magnetická zvířátka Moře Skládací magnetická zvířátka Moře
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Moře Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka spojená s mořem: tučňáka a chobotnici. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi seb..
550Kč
Bez daně:455Kč
Skládací magnetická zvířátka Farma Skládací magnetická zvířátka Farma
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Farma Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka z farmy: slepici a prasátko. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi sebou navzáj..
550Kč
Bez daně:455Kč
Skládací magnetická zvířátka Safari Skládací magnetická zvířátka Safari
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Safari Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka ze savany: opici a slona. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi sebou navzájem..
550Kč
Bez daně:455Kč
Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks
Novinka Nedostupné
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Truhlice 100 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
7,199Kč
Bez daně:5,950Kč
Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks
Novinka Nedostupné
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Architekt 50 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
3,599Kč
Bez daně:2,974Kč
Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Hrad 35 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky s..
2,519Kč
Bez daně:2,082Kč
Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Fantazie 17 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny díl..
1,125Kč
Bez daně:930Kč
Měkká magnetická stavebnice Závodní auto 13 ks Měkká magnetická stavebnice Závodní auto 13 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Závodní auto 13 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny..
1,125Kč
Bez daně:930Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 435 (37 stránek)