Menu
Your Cart

LEGO

LEGO

Lego zná a zbožňuje snad každé dítě. Děti se díky této stavebnici učí pracovat podle návodu, zlepšují si svou 3D představivost či jemnou motoriku. Proto u nás najdete ty nejlepší stavebnice Lego pro malé děti i školáky. Vybíráme ty nejlepší sety!

Vyberte si Lego Duplo pro nejmenší – vláček, písmenka, letiště, stavební auta, hasičské auto. Nechybí ani Lego City nebo Lego Technic pro velké stavebníky.

Nejprodávanějši v kategorii LEGO

1 LEGO DUPLO Santova perníková chaloupka LEGO DUPLO Santova perníková chaloupka - Nedostupné 800Kč
Bez daně: 661Kč
2 LEGO City Adventní kalendář LEGO City Adventní kalendář - Skladem 575Kč 431Kč
Bez daně: 356Kč
3 LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto LEGO DUPLO Hasičský vrtulník a policejní auto - Nedostupné 232Kč
Bez daně: 192Kč
LEGO Adventní kalendář Harry Potter LEGO Adventní kalendář Harry Potter
-25 %
Darujte fanouškům tento adventní kalendář LEGO® Harry Potter.Ukrývá se v něm 24 dárků a každý z nich stále více rozšíří vaše herní možnosti. Od 1. prosince najdete za každými dvířky malé překvapení ze světa Harryho Pottera. Mezi hračkami nechybí 7 minifigurek Harry Potter, Sirius Black, Umrnčená Myr..
656Kč 875Kč
Bez daně:542Kč
LEGO City Záchranářský teréňák do divočiny LEGO City Záchranářský teréňák do divočiny
Nedostupné
Děti se mohou stát každodenními hrdiny s touto stavebnicí LEGO.Obsahuje záchranářský tým včetně hrdinské Jessicy Sharpe ze seriálu LEGO City Adventures ak tomu ještě lva s mládětem a hada s vajíčkem. Stačí už jen dodat prostředí řeky, vodní skútr a auto s náhonem na všechna 4 kola, aby byla scéna př..
1,112Kč
Bez daně:919Kč
Pojízdné kočičí kadeřnictví Pojízdné kočičí kadeřnictví
Nedostupné
Pomozte dětem rozvíjet stavební dovednosti a zároveň pečovat o zvířátka s kočičím kadeřnictvím.Mohou pomoci Emme a Mii ze série LEGO® Friends najít koťata, která potřebují nový střih, odvézt je do pojízdného kadeřnictví a později je rozmazlit v salonu. Stavebnice ze série 4+ je plná poutavých detail..
232Kč
Bez daně:192Kč
Pomoc, záchranné jednotky v divočině zasahují!Potěšte děti interaktivním herním zážitkem a dopřejte jim možnost stát se hlavními hrdiny digitálních dobrodružství a plnit úžasné mise se skutečnými kostkami LEGO®. Stavebnice LEGO City Záchranné mise v divočině (60353) obsahuje průzkumné vozidlo, 3 min..
700Kč
Bez daně:578Kč
LEGO City Adventní kalendář LEGO City Adventní kalendář
-25 %
Vítejte v zasněžené vánoční krajině a zaplňte ji svými oblíbenými postavičkami!Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Tento unikátní adventní kalendář LEGO® City (60352) jim pomůže odečítat poslední dny do Vánoc. Fanoušci LEGO® City mohou oslavit Vánoce ve společnosti svých oblíbený..
431Kč 575Kč
Bez daně:356Kč
LEGO DUPLO Santova perníková chaloupka LEGO DUPLO Santova perníková chaloupka
Nedostupné
Nádherná vánoční stavebnice se zasněženou perníkovou chaloupkou.Santova perníková chaloupka (10976) od LEGO® DUPLO® je nabitá vánočními funkcemi, které inspirují ke kreativnímu hraní po celý rok.Děti mohou zinscenovat své vlastní vysněné Vánoce.Vítejte v perníkové chaloupce – útulném, zasněženém dom..
800Kč
Bez daně:661Kč
Čekají na tebe roztomilá zvířátka z Afriky!Vstupte do světa tvůrčího hraní se stavebnicí Divoká zvířata Afriky (10971) od LEGO® DUPLO® a sdílejte s malými milovníky zvířat od 2 let vzácné vývojové milníky.Přeneste se do Afriky a trénujte přitom jemnou motoriku.Uveďte předškoláky do říše divokých zví..
232Kč
Bez daně:192Kč
LEGO Friends Pojízdný módní butik LEGO Friends Pojízdný módní butik
Nedostupné
Malí stylisté se mohou vyřádit v tomto pojízdném módním butiku!Potěšte malé nadšence do módy stylovou stavebnicí LEGO® Friends Pojízdný módní butik (41719). S mobilní provozovnou, kterou Stephanie vozí za svým elektrickým skútrem si děti starší 6 let mohou hrát na módní pohotovost pro obyvatele měst..
232Kč
Bez daně:192Kč
LEGO Friends Zábava na pláži LEGO Friends Zábava na pláži
Nedostupné
Vítejte na exotické pláži!Umožněte kreativním dětem od 6 let svézt se na vlně kreativity a ponořit se na dlouhé hodiny do objevování všech cool detailů stavebnice Zábava na pláži (41710) od LEGO® Friends. Plážová sada je nabitá spoustou prvků, včetně hlídkovací věže, surfařské školy s půjčovnou, sur..
700Kč
Bez daně:578Kč
LEGO Friends Adventní kalendář LEGO Friends Adventní kalendář
Nedostupné
Vítejte v kouzelném vánočním městečku a zaplňte jej svými oblíbenými postavičkami!Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Tento unikátní adventní kalendář jim pomůže odečítat poslední dny do Vánoc. Fanoušci LEGO® Friends mohou oslavit Vánoce ve společnosti Olivie a její rodinky na vá..
575Kč
Bez daně:475Kč
LEGO Friends Kouzelné pouťové stánky LEGO Friends Kouzelné pouťové stánky
Nedostupné
Vítejte v kouzelných stáncích!Přeneste pouťovou zábavu do dětského pokojíčku prostřednictvím stavebnice Kouzelné pouťové stánky (41687). Sada obsahuje spoustu kreativních prvků, včetně stánku se zmrzlinou, pojízdného vozíku s malováním na obličej, pokladny a turniketu. Děti rozhodně nadchne kouzlo, ..
700Kč
Bez daně:578Kč
LEGO Friends Bio kavárna v městečku Heartlake LEGO Friends Bio kavárna v městečku Heartlake
Nedostupné
Vítejte v městečku Heartlake!Hledáte kreativní narozeninový dárek pro dítě, jemuž záleží na naší planetě? Stavebnice Bio kavárna v městečku Heartlake (41444) od LEGO® Friends jej zabaví na celé hodiny. Sada zaměřená na trvalou udržitelnost nabízí kuchyňku, kde mohou děti připravovat vybrané dobrůtky..
700Kč
Bez daně:578Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 20 (2 stránek)