Menu
Your Cart

LEGO

LEGO

Lego zná a zbožňuje snad každé dítě. Děti se díky této stavebnici učí pracovat podle návodu, zlepšují si svou 3D představivost či jemnou motoriku. Proto u nás najdete ty nejlepší stavebnice Lego pro malé děti i školáky. Vybíráme ty nejlepší sety!

Vyberte si Lego Duplo pro nejmenší – vláček, písmenka, letiště, stavební auta, hasičské auto. Nechybí ani Lego City nebo Lego Technic pro velké stavebníky.

Stavějte a přestavejte znovu podle toho, jak se vyvíjí příběh!Potěšte děti interaktivním herním zážitkem a dopřejte jim možnost stát se hlavními hrdiny digitálních dobrodružství a plnit úžasné mise se skutečnými kostkami LEGO®. Stavebnice LEGO City Záchranné mise v divočině (60353) obsahuje průzkumn..
699Kč
Bez daně:578Kč
Postavte si slavné Ferrari 1970 a provětrejte ho v závodech s kamarády nebo si doplňte sbírku.Stavebnice LEGO® Speed Champions 1970 Ferrari 512 M (76906) dává dětem a milovníkům aut všech věkových kategorií možnost postavit si ikonické závodní auto a založit tak vlastní sbírku sběratelských vozů. Vě..
579Kč
Bez daně:479Kč
Vyberte si a sestavte svůj tryskáč až ze tří modelů!S touto fantastickou stavebnicí LEGO® Creator 3 v 1 Nadzvukový tryskáč (31126) čeká děti ve věku od 7 let spoustu vzrušujícího hraní a strhujících příběhů ve vzduchu i na vodě. Model super rychlého tryskového letounu má kokpit a zasouvací kola..
449Kč
Bez daně:371Kč
LEGO Jurassic World Záchranářské středisko pro dinosauří mláďata LEGO Jurassic World Záchranářské středisko pro dinosauří mláďata
Nedostupné
Pojďte spolu s námi zachraňovat dinosauří mláďata.Fanoušci od 4 let si se stavebnicí Záchranářské středisko pro dinosauří mláďata (76963) užijí spoustu legrace a naučí se pečovat o malé dinosaury. Těšit se mohou také na terénní vozidlo a výzkumnou zónu s jeskyní se začátečnickými kostkami nebo na kr..
959Kč
Bez daně:793Kč
Stavějte a přestavejte znovu podle toho, jak se vyvíjí příběh!Potěšte děti interaktivním herním zážitkem a dopřejte jim možnost stát se hlavními hrdiny digitálních dobrodružství a plnit úžasné mise se skutečnými kostkami LEGO®. Stavebnice LEGO City Mise detektiva pobřežní stráže (60355) obsahuje par..
699Kč
Bez daně:578Kč
Pozor dilophosaurus útočí! Nebezpečná honička právě začíná!Malí stavitelé mohou díky stavebnici Útok dilophosaura (76958) od LEGO® Jurassic World znovu vytvořit slavnou scénu z filmu Jurský park a vytvářet vlastní příběhy. Sada je skvělým dárkem pro děti od 6 let a nechybí v ní figurka dilophosaura ..
629Kč
Bez daně:520Kč
Inspirujte začínající stavitele.Nastartujte tvůrčí rozvoj dětí s pomocí stavebnice LEGO® Classic Neonová kreativní zábava (11027). Poutavé kostky inspirují mladé stavitele od 5 let, kteří využijí nápady na jednoduché modely nebo si budou stavět podle sebe a dají průchod umělci, který se v nich ukrýv..
449Kč
Bez daně:371Kč
Děti se mohou stát každodenními stavbaři s touto stavebnicí LEGO!Děti se učí hrou se stavebnicí Vozidla ze stavby a demoliční koule (60391) od LEGO® City. Je navržena pro malé stavitele od 4 let a nechybí v ní 3 vozidla ze stavby, opuštěný dům s funkcí demolice, 3 minifigurky stavařů a zábavné doplň..
1,219Kč
Bez daně:1,007Kč
Pojď s námi na průzkum triceratopse!Děti, které milují dinosaury a parádní auta, si přímo zamilují herní stavebnici Zkoumání triceratopse? (76959) or LEGO® Jurassic World. Je skvělým dárkem pro děti od 8 let a nechybí v ní autentický vůz Ford Explorer z Jurského parku s navigačním systémem sledující..
1,299Kč
Bez daně:1,074Kč
LEGO City Motokáry s řidiči LEGO City Motokáry s řidiči
Nedostupné
Zahraj si napínavou soutěž s těmito motokárami a jejich závodníky!Fanoušci závodních hraček od 5 let si užijí nekonečnou porci akční zábavy se stavebnicí LEGO® City (60400) Motokáry s řidiči. Malí závodníci si vyberou ze 2 minifigurek řidičů a vydají se na strhující soutěž v oranžové nebo tyrkysové ..
239Kč
Bez daně:198Kč
Zelené závodní auto připraveno pokaždé zvítězit!Stavebnice LEGO® City (60399) Zelené závodní auto pro děti od 4 let představuje vstupenku do kreativního světa. Připravte se fandit svému malému závodníkovi a užijte si s touto stavebnicí LEGO kouzlo společného hraní. Model závoďáku se pyšní sportovním..
239Kč
Bez daně:198Kč
LEGO City Kamión se závodním autem LEGO City Kamión se závodním autem
Nedostupné
Závodní auto s funkční nakládací rampou děti ohromí.Vyrazte do akce se stavebnicí LEGO® City (60406) Kamión se závodním autem, který představuje perfektní dárek pro malé milovníky aut a kamiónů. Sada je určená pro děti od 6 let a najdete v ní závodní kamión s funkční nakládací rampou a parádní závod..
699Kč
Bez daně:578Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 30 (3 stránek)