Menu
Your Cart

LEGO

LEGO

Lego zná a zbožňuje snad každé dítě. Děti se díky této stavebnici učí pracovat podle návodu, zlepšují si svou 3D představivost či jemnou motoriku. Proto u nás najdete ty nejlepší stavebnice Lego pro malé děti i školáky. Vybíráme ty nejlepší sety!

Vyberte si Lego Duplo pro nejmenší – vláček, písmenka, letiště, stavební auta, hasičské auto. Nechybí ani Lego City nebo Lego Technic pro velké stavebníky.

Nejprodávanějši v kategorii LEGO

Děti a fanoušci Avatara od 8 let mají nyní možnost cestovat na exoplanetární měsíc Pandora.Prožijte znovu své oblíbené chvíle z filmu Avatar: Cesta vody nebo si vymýšlejte vlastní dynamické scény a příběhy s polohovatelnou figurkou ilu, minifigurkami Tsireyi a Tuka a korálovým útesem Pandory.K dispo..
599Kč
Bez daně:495Kč
LEGO City Bagr s rypadlem LEGO City Bagr s rypadlem
Nedostupné
Zapříhněte fantazii dětí do práce s touto stavebnicí bagru s rypadlem.Dodává se se sbíječkou a vyměnitelným příslušenstvím: kbelíkem a nabírací lžící. Součástí této zábavné stavebnice jsou také inteligentní lavička, 2 minifigurky stavbařů a zábavné doplňky na hodiny stavitelských her pro děti od 5 l..
459Kč
Bez daně:379Kč
Vzrušující dobrodružství na vás čekají v této stavebnici, která obsahuje hasičskou loď a nafukovací motorový člun.Děti mohou ze člunu spouštět vodní dílky LEGO a pomoci hasičovi s tryskovým batohem zahasit plameny LEGO. Stačí přidat 3 minifigurky ze setu a zábava může začít.Digitální stavitelská záb..
799Kč
Bez daně:660Kč
LEGO City Hasičská záchranná loď a člun LEGO City Hasičská záchranná loď a člun
Nedostupné
Vzrušující dobrodružství na vás čekají v této stavebnici, která obsahuje výkonnou loď a nafukovací motorový člun.Děti mohou ze člunu spouštět vodní dílky LEGO a pomoci hasičovi s tryskovým batohem zahasit plameny LEGO. Stačí přidat 3 minifigurky ze setu a zábava může začít.Digitální stavitelská zába..
459Kč
Bez daně:379Kč
LEGO Disney Točící se Locika LEGO Disney Točící se Locika
Nedostupné
Nadchněte děti ve věku od 5 let legovým setem RapunzelObsahuje stojan s ozdobnými detaily, klíč a prostor pro figurku LEGO chameleona Pascala, minipanenku LEGO Rapunzel a „diamantové“ šaty, které po spojení se slunečníkem vytvoří nádobu na uložení minipanenku. Děti se mohou těšit na jednoduché a int..
239Kč
Bez daně:198Kč
LEGO Technic Monster Jam Dragon LEGO Technic Monster Jam Dragon
Nedostupné
Děti, které zbožňují Monster Jam, mají co objevovat s touto natahovací hračkou.Dodává se s úžasnými dračími detaily, jako jsou ostny a rohy. Díky realistickým grafickým prvkům a barvám je tento model jako stvořený pro předvádění oblíbených momentů z arény Monster Jam.Hračka typu 2 v 1 pro ještě více..
469Kč
Bez daně:388Kč
Děti si mohou vymýšlet spoustu vlastních zábavných příběhů v Aliyně pokoji.Paisley a Aliya společně během přespávání vymýšlejí příběhy. Pokoj krásně odráží Aliyino nadšení pro studium: je v ní množství papírů ze školy, kancelářská židle, notebook, kniha, lampa a trofej. Děti se mohou těšit také na s..
459Kč
Bez daně:379Kč
Malé umělecké duše mohou ve stavebnici Lianiny hračky objevovat spoustu úžasných věcí.S energickou Liannou a klidnou Autumn si zajisté vytvoří pevné přátelství. Nápadů na úžasné hry je nepočítaně: děti si mohou například namalovat obraz Lianniny samičky gekona, Popcorn. Ve stavebnici naleznete také ..
459Kč
Bez daně:379Kč
Malí milovníci zvířat a děti se mohou těšit na nekonečné zachraňování a dobrodružství za volantem kola pro záchranu pejsků.V městečku Heartlake budou pátrat po ztraceném štěňátku s vedoucí skautek Aliyou a její kamarádkou Victorií. Dětem při pátrání pomohou indicie: psí hovínko a stopy po tlapkách! ..
235Kč
Bez daně:194Kč
Malí milovníci pečených dobrot mohou vymýšlet fantastické příběhy díky této stavebnici.Tato nápaditá hračka děti naučí stavět a zároveň tvořit ve společnosti umělkyně Lianny a nadšence pečení Lea. Leo se právě přistěhoval do města a Liannin optimismus a nadšení jsou mu velkou oporou. V setu nechybí ..
235Kč
Bez daně:194Kč
LEGO DUPLO Pojízdný rodinný dům LEGO DUPLO Pojízdný rodinný dům
Nedostupné
Čekají na tebe roztomilá podmořská zvířátka!Vydejte se za velkým dobrodružstvím spolu se svým potomkem s modelem Pojízdný rodinný dům (10986) od LEGO® DUPLO®. Pomozte malému staviteli sestavit mobilní dům, který lze zapojit za auto. Předškoláci od 2 let mohou dům připojit ke kouli a vydat se, kam se..
459Kč
Bez daně:379Kč
Čekají na tebe roztomilá podmořská zvířátka!Vezměte malé milovníky zvířat na kreativní cestu na dno moře se stavebnicí Divoká zvířata oceánů (10972) od LEGO® DUPLO® pro děti od 2 let.Přeneste se do podmořského světa a trénujte přitom jemnou motoriku.Vezměte malé dobrodruhy na cestu do hlubin oceánů,..
459Kč
Bez daně:379Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)