Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Využijte dlouhé cestování autem či letadlem plnohodnotně a zábavně s našimi knihami na dovolenou. Už nebudete řešit, jak zabavit dítě v autě. Vaše děťátko se bude namísto neustálého ptání „Už tam budeme?“ zlepšovat například v počítání, procvičí si logické myšlení, obohatí slovní zásobu, zaposlouchá se do říkadel či písniček, seznámí se se zvířátky, budou si vymalovávat či nalepovat. Objevte dětské knihy na dovolenou, samolepkové sešity (Tlapková patrola. Peppa Pig a další) na cesty.

Na další cestu přibalte dětem alespoň jeden z těchto titulů. Cesta bude dětem utíkat mnohem rychleji a ještě se něco nového naučí.

Nejprodávanějši v kategorii Zábava na cesty

1 Traktory a náklaďaky První samolepkování Traktory a náklaďaky První samolepkování - Nedostupné 119Kč 81Kč
2 Zvířatka První samolepkování Zvířatka První samolepkování - Nedostupné 119Kč 81Kč
3 Malý zajíček - Barvy Malý zajíček - Barvy - Nedostupné 59Kč 50Kč
4 ZOO Samolepková knížka ZOO Samolepková knížka - Nedostupné 139Kč 97Kč
Dětská kreativní cestovatelská minihra "Spojování teček".Potřebuješ jen něco do kapsy, aby ses zabavil? Pak je tato kniha o rozměrech 15 x 12 cm, která obsahuje celkem 30 ks karet  ideální.Malé balení hry je vhodné pro cestování nebo návštěvu lékaře.Určitě potěší všechny malé kreativce...
133Kč
Bez daně:110Kč
Pojďme objevovat Česko – Sešit
-15 %
Objevujte Česko!Poté, co se prasátku Oliverovi společně s rodiči podařilo prozkoumat Slovensko, vydává se zvířecí rodinka na toulky Českem.Sešit obsahuje hry, úlohy a omalovánky.V knížce Pojďme objevovat Česko společně vyrazí za dobrodružstvím na ty nejzajímavější místa u nás. K maxi obrázkovému lep..
95Kč 112Kč
Bez daně:87Kč
Pojďme objevovat Česko
-15 %
Objevujte Česko!Poté, co se prasátku Oliverovi společně s rodiči podařilo prozkoumat Slovensko, vydává se zvířecí rodinka na toulky Českem.Knížka obsahuje krásné ilustrace České republiky. V doprovodu bratrance Matesa navštíví Oliver Prahu a ráj vlaků a letadel v technickém muzeu. Projede se me..
245Kč 288Kč
Bez daně:223Kč
Conni se učí jezdit na koni
-15 %
Dobrodružství s kamarádkou Conni!Conni je tak nadšená svou první jízdou na poníkovi!Conni se stará o koně a učí se na nich jezdit.Než se však poprvé vyšvihne do sedla, trénuje na dřevěném koni. Teprve potom může jezdit na koni opravdovém. Učí se nejen držet otěže, ale zvládá i práci ve stáji...
48Kč 57Kč
Bez daně:44Kč
Conni stanuje
-15 %
Dobrodružství s kamarádkou Conni!Letošní prázdniny Conni vyráží s bratrancem a rodiči do kempu u moře. Nemůže se dočkat.Zažijte s ní nejlepší letní prázdniny.Stavění stanu ji připomíná hru se stavebnicí. Slaná voda, krabi, medúzy. Písek jako stvořený ke stavbě hradů. Ani plavba lodí a pěší výlet pod..
48Kč 57Kč
Bez daně:44Kč
Jak to žije Džungle Jak to žije Džungle
-15 %
Prozkoumej džungli v tomto veršovaném leporelu.Toto veršované leporelo je určeno dětem od jednoho roku. Zjisti, jak to žije v džungli. Procvičuj jemnou motoriku s posuvnými a otočnými prvky.S pohyblivými prvky procvičuje jemnou motoriku.Zajímá tě, jak to žije v džungli? Vydej se na průzkumnou výprav..
169Kč 199Kč
Bez daně:154Kč
Každodenní cesty obyčejných věcí Každodenní cesty obyčejných věcí
-20 %
Jak funguje svět od odpadků k oblečení a od nafty k natáčení.Proč se rozsvítí světlo, když cvakneš vypínačem? Kde se bere voda tekoucí z kohoutku? Co se děje, když někomu telefonuješ? Jak funguje internet? Co se stane, když spláchnu? Jak byl vyroben papír, z něhož je tato knížka? A jak vlastně tahle..
215Kč 269Kč
Bez daně:196Kč
Spojování Výzvy a úkoly Spojování Výzvy a úkoly
-15 %
Pracovní sešit plný kreslících aktivit.Pracovní sešit pro děti pomáhá rozvíjet jemnou motoriku, bystrost a logické uvažování. Na plnění zábavných úkolů postačí tužka a pastelky. Úkoly procvičují jemnou motoriku a logiku.Máš dlouhou chvíli a chceš si hrát? Tak sáhni po této knize plné! První výz..
135Kč 159Kč
Bez daně:123Kč
Karlíkovo dobrodružství
-15 %
Dobrodružství s králíčkem Karlíkem.Velké obrázkové knížky Jaro, Léto, Podzim a Zima zná už skoro každý, ale dobrodružství s králíčkem Karlíkem je nové a je určeno pro ty nejmenší. Hrdina Karlík jde s maminkou do města. Tam potkají Ondru s jeho maminkou. Zatímco si obě povídají, malí kamarádi se začn..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky medvídka Paula ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížka pomáhá rozvíjet s..
290Kč
Bez daně:264Kč
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky koaly Joeyho a jeho maminky Kimmi ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížk..
290Kč
Bez daně:264Kč
Elinka Elinka
-15 %
Elinka má šest sourozenců. V rodině platí pravidla, ta však Elince příliš nesedí. Králičí holčička v červených kaťatech chce vždycky dělat něco jiného než ostatní. V neděli se jí nechce jít na ryby, radši by si četla. Chce jít jinudy než ostatní a rybu se snaží ulovit na pryskyřník. Pošetilé. Jenže ..
280Kč 329Kč
Bez daně:254Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 31 (3 stránek)