Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Využijte dlouhé cestování autem či letadlem plnohodnotně a zábavně s našimi knihami na dovolenou. Už nebudete řešit, jak zabavit dítě v autě. Vaše děťátko se bude namísto neustálého ptání „Už tam budeme?“ zlepšovat například v počítání, procvičí si logické myšlení, obohatí slovní zásobu, zaposlouchá se do říkadel či písniček, seznámí se se zvířátky, budou si vymalovávat či nalepovat. Objevte dětské knihy na dovolenou, samolepkové sešity (Tlapková patrola. Peppa Pig a další) na cesty.

Na další cestu přibalte dětem alespoň jeden z těchto titulů. Cesta bude dětem utíkat mnohem rychleji a ještě se něco nového naučí.

My Very First English Kouzelné čtení My Very First English Kouzelné čtení
-15 %
Jak co nejpřirozeněji a nejsnadněji seznámit děti s angličtinou?Přibližte jim jejich každodenní svět v duchu celosvětově uznávané metody Helen Doron a s knihou My very first English z edice Kouzelné čtení a uvidíte, že to jde i jinak než překladem.Přibližte jim jejich každodenní svět s Kouzelným čte..
365Kč 429Kč
Bez daně:365Kč
Doprava - Samolepková knížka Kouzelné čtení Doprava - Samolepková knížka Kouzelné čtení
-15 %
Kdo by neznal auto, autobus, kolo nebo traktor! Ale dopravních prostředků je mnohem více.Díky samolepkám se s nimi můžete vypravit nejen na silnici, na železnici, na vodu, ale třeba i do vesmíru. Dopravní prostředky se objevují i na stavbě, a právě tam nějak záhadně zmizely. Dokážete je mezi samolep..
237Kč 279Kč
Bez daně:237Kč
Dinosauři - Samolepková knížka Kouzelné čtení Dinosauři - Samolepková knížka Kouzelné čtení
-15 %
Jaký vlastně byl pravěk? A jak vypadali všichni ti velcí tvorové, kteří v něm žili?Zažijte dobrodružství s dávno vyhynulými tvory, kteří vydávají děsivé zvuky, ale přitom jsou milí a kamarádští. Pojďte se podívat, jak to na naší planetě mohlo kdysi vypadat. Se samolepkami si můžete vytvořit pravěk p..
237Kč 279Kč
Bez daně:237Kč
Lidové říkanky Kouzelné čtení Lidové říkanky Kouzelné čtení
-15 %
Knížka přináší dvanáct známých lidových říkanek.Připomeňte si spolu s dětmi říkanky jako Vařila myšička kašičku nebo Šel Janeček na kopeček s interaktivní mluvící knihou Lidové říkanky z edice Kouzelné čtení. V knížce najdete 12 známých lidových říkanek v novém interaktivním kabátku. Rýmovačky přech..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Hravá čísla Kouzelné čtení Hravá čísla Kouzelné čtení
-15 %
Hravá čísla z edice Kouzelné čtení seznámí děti s čísly do dvaceti.Knížka děti zavede je na dvorek, do hračkářství, k vodě nebo třeba do korun stromů. A proč zrovna tam? Budete se divit, ale všude je toho hodně k počítání. A o tom děti přesvědčí také průvodci, myška Matylda a myšák Ludva. Děti ..
365Kč 429Kč
Bez daně:365Kč
Lidové říkanky 2 Kouzelné čtení Lidové říkanky 2 Kouzelné čtení
-15 %
Knížka přináší dvanáct známých lidových říkanek.V druhé knížce Lidových říkanek z edice Kouzelné čtení najdete dalších 12 známých lidových říkanek, které přechází z generace na generaci. Říkanky provází děti od nepaměti. Díky nim děti lépe chápou rytmus a melodii jazyka. Některé říkanky jsou spojeny..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Minikniha Vlakem celým rokem Kouzelné čtení Minikniha Vlakem celým rokem Kouzelné čtení
Nedostupné
Chcete se projet jarem a létem se zvířátky, nebo raději podzimem a zimou s panem strojvedoucím Klokočkou? V téhle knížce si můžete užít obojí! V jednotlivých vagónech potkáš zajíce akrobata, žížalu v dodávce, hladové myšky, paní se šlehačkou na hlavě, robota i celou kapelu. Tak honem nasedat a ..
279Kč
Bez daně:279Kč
Knížka s aktivitami My 1st Busy Book Knížka s aktivitami My 1st Busy Book
Nedostupné
Jedinečná textilní knížka s krásnými ilustracemi nabízí dvanáct různých aktivit včetně zipů, přezek, tkaniček, knoflíků apod. Hraním s touto knížkou batole získává dovednosti, které mu např. usnadní samostatné oblékání a obouvání. Knížku využijete i pro učení dítěte barvám a prvním číslům...
479Kč
Bez daně:479Kč
Krteček je kamarád, se kterým rozhodně není nuda.Kdo by neznal malého neposedu krtka! Nádherné ilustrace Zdeňka Milera zavedou děti za krtkem a jeho kamarády. Nejprve krtek pomůže se stavbou nového domku, který si vysnila myška, potom zachrání ztraceného zajíce a nakonec se vydá na výlet, kde ho pře..
299Kč
Bez daně:299Kč
Silikonové samolepky Město Silikonové samolepky Město
Nedostupné
Kompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do města plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě města a arch 33 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a dopravními prostředky. Ty je možné přelepovat v rámci města,..
220Kč
Bez daně:182Kč
Silikonové samolepky Supermarket Silikonové samolepky Supermarket
Nedostupné
Kompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do supermarketu plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě obchodu a arch 41 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a potravinami. Ty je možné přelepovat v rámci obchodu..
220Kč
Bez daně:182Kč
Objevuj, poznávej a zkoumej svět kolem sebe v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat okolní svět! V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Najdi cestu na hřiště, spoj k sobě barvy a hračky nebo si procvič poznávání pocitů. Kresli, vybarvuj, d..
99Kč
Bez daně:99Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 71 (6 stránek)