Menu
Your Cart

Skládačky a balanční hračky

Skládačky a balanční hračky

Objevte originální skládačky pro děti a balanční hračky! Tyto hračky pro rozvoj dítěte cvičí jeho soustředění, trpělivost, logické myšlení, jemnou motoriku i koordinaci oko-ruka.

Vyberte dětem dřevěné hry jenga speciálně upravené pro nejmenší, různé magnetické stavebnice a skládačky, klasické kostky i skládací věže a pyramidy nejen v podobě zvířátek a spoustu dalších hraček, které zabaví malé i větší děti. Hračky a hry jsou kvalitní a od prvotřídních výrobců z celého světa.

Nejprodávanějši v kategorii Skládačky a balanční hračky

Nasazovací kroužky Baby BunnyNasazovací kroužky pro malé staviteleHravé dřevěné a plyšové nasazovací kroužky pro děti jsou navrženy tak, aby rozvíjely jejich koordinaci rukou a očí zábavnou a praktickou hrou. Děti se snaží umístit kroužky ve správném pořadí a vytvořit z nich pyramidu. To je docela v..
579Kč
Bez daně:479Kč
Zvíře na zvíře Balanční hra PastelMůže se slon postavit na lišku? Spadne tygr z krokodýla?Dítě si během hry také rozvíjí logické myšlení. Postupně totiž zjišťuje, jak zvířátka na sebe postavit, aby nespadla. Každé dřevěné zvířátko je krásně zpracované ze dřeva z udržitelného lesnictví a natřené neto..
365Kč
Bez daně:302Kč
Jenga Zvířátka PastelSpolečenská hra pro celou rodinuDřevěná Jenga se zvířátky v něžných pastelových barvách od Tooky Toy je vhodnou společenskou hrou už pro děti do 2 let. Postavte z dřevěných Jenga kostek vysokou věž, házejte kostkou a jeden po druhém opatrně vytahujte kostičky dokud věž nespadne...
465Kč
Bez daně:384Kč
Balanční hra Zvířata PastelPostav pyramidu tak, aby nespadla!Dřevěná balanční hra pro děti Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je zábavnou hračkou, která podporuje rozvoj dětí. Sada obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 16 balančních doplňků v podobě dřevěné duhy, balančních kamenů a plošin či ro..
465Kč
Bez daně:384Kč
Kostky s medvědí rodinkou Kostky s medvědí rodinkou
-30 % Nedostupné
Kostky s medvědí rodinkouIlustrované dřevěné kostky s medvědySada 5 kostek a 4 figurek medvědů pro batolata. Různé velké kostky z pevné lepenky jsou umělecky ilustrovány. Každá kostka představuje jeden pokoj – is oknem, přes které vidět medvědí rodinku. Věž z nich je jako patrový dům.Vytvořte medvěd..
434Kč 620Kč
Bez daně:359Kč
Stohovací věž Vajíčko (BIO)Edukativní hračka pro rozvoj miminkaStohovací věž Vajíčko je ideální hračka pro děti od 6 měsíců, které se učí manipulovat s předměty a zkoumají svět kolem sebe. Je to zábavná a zároveň edukativní hračka, která podporuje vývoj miminka. Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci ..
528Kč
Bez daně:436Kč
Houpací medvídek Roly Poly (BIO) Houpací medvídek Roly Poly (BIO)
Nedostupné
Houpací medvídek Roly Poly (BIO)Houpací medvídek se zvukemHoupací medvídek Roly Poly je dokonalým společníkem pro rozvoj smyslů a motorické koordinace děťátka. Tento roztomilý medvídek upoutá pozornost a podněcuje zvědavost dítěte. Jemný tlak postačuje k tomu, aby se hračka začala houpat, a to bez r..
240Kč
Bez daně:198Kč
Sada hraček 3 v 1 Pastel Sada hraček 3 v 1 Pastel
Doprava Zdarma
Sada hraček 3 v 1 Pastel3 hračky od 1 roku v jednom boxuSada dřevěných hraček v kyblíku v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví všechny děti přibližně od jednoho roku. Obsahuje 3 zábavné a vzdělávací hračky, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí také jeho smyslové vn..
585Kč
Bez daně:483Kč
Nasazovací kroužky Lev PastelTradiční hračka s originálním designemDřevěná pyramida Lev v pastelových barvách od Tooky Toy umožní dětem skládat zvířátko nejrůznějšími způsoby. Na pevnou dřevěnou základnu s tyčkou můžou děti nasadit 5 barevných kroužků, jak se jim zlíbí. Když vytvoří z kroužků lvíčko..
339Kč
Bez daně:280Kč
Kuličková dráha Strom 44 ks Kuličková dráha Strom 44 ks
Doprava Zdarma
Kuličková dráha Strom 44 ksStavebnice má i xylofon!Dřevěná kuličková dráha s tobogánem v podobě stromu a funkčním xylofonem od Tooky Toy děti zcela pohltí! Stavebnice obsahuje 44 dílků a zábavných prvků, díky kterým si děti každý den postaví jinou kuličkovou dráhu. Kulička tak sjede po tobogánu v po..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Ozubená kolečka pro nejmenší Ozubená kolečka pro nejmenší
Na cestě
Ozubená kolečka pro nejmenšíSkládačka pro malé inženýry!Ozubená kolečka pro děti od Tooky Toy se stanou oblíbenou hračkou i těch nejmenších dětiček. Na velkou dřevěnou desku připevníte jeden ze 6 obrázků a dětičky pak už samy do dírek v obrázcích vkládají 6 různě velkých a barevných ozubených koleče..
395Kč
Bez daně:326Kč
Zvíře na zvíře Balanční hraMůže se slon postavit na lišku? Spadne ježek z krokodýla?Vezmi zvířátka a zjisti, zda se dají na sebe poskládat. Tato kvalitně vyrobená zábavná zvířátka jsou pro děti skvělým prostředkem, jak prozkoumat základní principy fyziky, nacvičit si skládání a vyvažování. Tato sada..
355Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)