Menu
Your Cart

Kontrastní knížky

Kontrastní knížky

Prohlížejte si s dětmi knížky už od prvních měsíců jejich života! Pro nejmenší u nás najdete rozkošné a propracované kontrastní knížky pro miminka, které stimulují rozvoj jejich zraku a postupně také dalších smyslu.

Černobílé knížky pro miminka jsou určené pro kojence, od narození až přibližně do 3 měsíců věku. Pro děti starší 3 měsíců u nás najdete barevné kontrastní knížky, které už často mají také další senzorické prvky, jako je třeba zrcátko, šustící prvky, kousátka nebo různá poutka na rozvoj úchopu a hmatu a další.

Vyberte si kontrastní látkovou knížku pro miminko, černobílé leporelo, knížku pro hru na bříšku či kontrastní kartičky od ověřených značek, jako je Mom's Care, Wee Gallery, Taf Toys a další.

Kontrastní knížky jsou skvělé jako dárek pro miminko!

Nejprodávanějši v kategorii Kontrastní knížky

Textilní knížka Zahrada Textilní knížka Zahrada
Nedostupné
Oboustranná textilní knížka s motivem zahrady pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany pro dvě vývojová stadia dítěte:0-3 měsíce: strana a vysoce kontrastními, jednoduchými obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.od 3 m..
449Kč
Bez daně:449Kč
Mami, podívej, tam je statek
-15 %
První knížky pro miminka už od 2 měsíců!Knížka je vytvořená ve spolupráci s odbornicemi na metodu Montessori tak, aby co nejvíc podněcovala citlivost zraku a fantazii miminka od nejútlejšího věku. Podpořte přirozenou vnímavost a zvědavost vašeho dítěte.Zároveň je vhodnou pomůckou k tomu, aby dí..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Textilní knížka ve tvaru stolního kalendáře je ideální pro dítě při hře na bříšku.Neodolatelné vysoce kontrastní obrázky a bezpečné velké zrcadlo upoutají pozornost dítěte a pomáhají tak zabavit dítě při hře na bříšku.Zrcadlo pomáhá dítěti učit se a podněcuje rozvoj zraku a komunikačních dovedností...
518Kč
Bez daně:518Kč
Oboustranná textilní knížka pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany s bezpečným zrcadlem a vysoce kontrastními obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.Při zkoumání rukama stránky šustí, potěší i odnímatelný roztomilý m..
539Kč
Bez daně:539Kč
Montessori pro miminka: Daleko a blízko
-15 %
Kontrastní leporelo pro nejmenší.Co objevíš, když se podíváš blíž? Kontrastní leporelo založené na metodě Montessori pomáhá miminkům začít zkoumat život už od prvních týdnů. Rozvíjejte u svého miminka vnímání a lásku ke knihám už od prvních týdnů života.Barvocit se vyvíjí postupně, a proto je t..
169Kč 199Kč
Bez daně:169Kč
Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátka Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátka
-15 %
Kontrastní leporelo pro nejmenší.Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka kdy trénuje jeho pozornost.Rozvíjejte u svého miminka vnímání a lásku ke knihám u..
82Kč 97Kč
Bez daně:82Kč
Skvělá společnost na hraní a cestování.Měkká smyslová knížka vyrobená pro nejmenší na stimulaci jejich smyslů, což je v prvních měsících jejich života klíčové.Podporuje smyslové vzdělávání vašeho dítěte.V první fázi života dítěte hraje klíčovou roli stimulace smyslů. Koukání se na hračky rozvíjí zra..
389Kč
Bez daně:389Kč
Stimulujte smysly dítěte od prvních dnů.Knížka podporuje smyslové vzdělávání vašeho dítěte. Rozvíjí zrak, sluch a hmat. Obsahuje až 10 černobílých stránek se smyslovými prvky.Převaha černobílých prvků rozvíjí správné vnímání barev.Koukání se na hračky rozvíjí zrak a vnímavost batolete. Novorozené dí..
316Kč
Bez daně:316Kč
Kontrastní leporelo pro nejmenší.Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka. Rozvíjejte u svého miminka vnímání a lásku ke knihám už od prvních týdnů ži..
97Kč
Bez daně:97Kč
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky koaly Joeyho a jeho maminky Kimmi ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížk..
290Kč
Bez daně:290Kč
Daytime Book - Hello you, Hello me
-20 %
Pozdravte nový den s touto měkkou látkovou knížkou vyrobenou z organické bavlny se zrcadly. Vyhotovena je v nádherných barvách, s ilustracemi, hmatovými stránkami a jednoduchými slovy, které budou dětem pomáhat rozvíjet základní vizuální a jazykové schopnosti. Perfektní dárek pro novorozence. Ať už ..
290Kč 363Kč
Bez daně:290Kč
Mami, podívej, tady je doma!
-35 %
První knížky pro miminka už od 2 měsíců! Knížka vznikla ve spolupráci s odbornice na metodu Montessori tak, aby co nejvíc podporovala zrakový vjem a fantazii miminka od nejútlejšího věku. Podpořte přirozenou vnímavost a zvědavost vašeho dítěte.Zároveň je vhodnou pomůckou k tomu, aby dítě setrvalo v ..
194Kč 299Kč
Bez daně:194Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 20 (2 stránek)