Menu
Your Cart

Rodinná knihovna

Rodinná knihovna

V této kategorii naleznete knihy, které by vám rozhodně neměly chybět. Knižní série jako základní kámen rodinné knihovny, kde po nich může sáhnout každý – od dětí, přes teenagery, rodiče až po prarodiče. Rozšiřte vaši knihovnu o světové bestsellery, jako je například Harry Potter, Anna ze Zeleného domu, Pán Prstenů, Malý princ či Malé ženy. Tyto světové knižní bestsellery mají často také filmové zpracování, takže se můžete zabavit porovnáváním. Vaše rodinná knihovna nabere s těmito knižními tituly nový dech!

Nejprodávanějši v kategorii Rodinná knihovna

140 prověřených výletů a inspirace na cesty.Chcete si užít prázdniny naplno? Přibalte s sebou na cesty nového parťáka – knihu Super léto podle tátů. Najdete v ní 140 osobně prověřených tipů na výlety po Česku, kde se nám líbilo tak moc, že bychom se s chutí vrátili zpět. A k tomu jsme do knížky přid..
299Kč
Bez daně:272Kč
Prověřené výlety v Česku a po Evropě.Chcete vyrazit na super výlet po Česku? Objevit společně s dětmi dechberoucí vyhlídky? Anebo se pustit za dobrodružstvím po Evropě, třeba karavanem do Španělska nebo do evropských zábavních parků, které stojí za to? A co největší lákadla pro rodiny s dětmi v zemi..
299Kč
Bez daně:272Kč
Kniha se 100 výlety zdarma, nebo do stovky.Zcela nová knížka od Dvou tátů, jako stvořená pro léto 2023! Praktický průvodce pro rodiny, které rády cestují po Česku a hledají výlety, kde neutratí moc. Na 152 stranách najdete na sto výletů po celé republice, většina je zdarma přístupná a někde se platí..
349Kč
Bez daně:317Kč
Pojďme si spolu užít vánoční čas.Začněme adventem a pokračujme až do silvestra! Známá česká foodblogerka Coolinářka spojila své úžasné recepty s návody na výzdobu interiéru a exteriéru od předních českých blogerek a instagramerek. Vznikla tak tato galerie vánočních nápadů plná krásných fotek a tvoři..
399Kč
Bez daně:363Kč
Organizovaná domácnosť Organizovaná domácnosť
Bestseller
Kompletní fotosprůvodce skládání, ukládání a organizování domácnosti.Nechte se motivovat a inspirovat tipy a radami, jak si správně a efektivně zorganizovat věci u vás doma podle osobních zkušeností, o které se rozhodla s vámi podělit Silvia Škultéty. Jde o jakýsi deník psaný formou poznámek o každé..
665Kč
Bez daně:605Kč
Maminka čeká miminko
-15 %
Oskar a Mia budou mít zanedlouho malého sourozence! Je toho hodně, co je ohledně miminka zajímá. Jak se například vůbec do mámina bříška dostalo? Jak tam roste? A nepadají mu sousta jídla na hlavu, když maminka jí? Jak se liší děvčata od chlapců?Na nespočet dětských otázek kniha citlivě odpovíd..
203Kč 239Kč
Bez daně:185Kč
Pán prstenů 1: Společenstvo prstenu - Ilustrované vydání
-15 %
Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže.V dávných dobách vykovali elfští kováři prsteny moci, netušili však, že Temný pán Sauron dal vyrobit ještě Jeden prsten, který měl vládnout všem. Spojené armády lidí a elfů nakonec Saurona porazily a prsten mu odňaly, tato magická věc se však ztratila, a..
507Kč 596Kč
Bez daně:461Kč
Harry Potter a Tajemná komnata - ilustrované vydání
-15 %
Harry si za uplynulé léto prožil ty nejhorší narozeniny v životě.Dostal několik zlověstných varování od domácího skřítka Dobbyho a od Dursleyových ho nakonec musel zachránit Ron Weasley v kouzelném létajícím autě. Na chodbách bradavické školy pak Harry slyší podivný šepot...A útoky na sebe nen..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Harry Potter a princ dvojí krve Harry Potter a princ dvojí krve
-15 %
Moc Lorda Voldemorta stále roste a smrtijedi působí spoušť ve světě mudlů i kouzelníků. Když Harry Potter objeví starou učebnici lektvarů patřící tajemnému princi dvojí krve, spoléhá na její kouzla i přes varování svých kamarádů. Profesor Brumbál poodhaluje Voldemortovu minulost a s Harryho pomocí s..
467Kč 549Kč
Bez daně:424Kč
Harry Potter a vězeň z Azkabanu - ilustrované vydání Harry Potter a vězeň z Azkabanu - ilustrované vydání
-15 % Nedostupné
Harry Potter a jeho kamarádi Ron a Hermiona jsou už ve třetím ročníku bradavické Školy čar a kouzel. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z Azkabanu, nebezpečný vrah Sirius Black – prý nástupc..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár
-15 %
V Bradavicích se bude konat Turnaj tří kouzelníků. Zúčastnit se ho smí jen studenti, kterým už bylo sedmnáct let, a tak Harry Potter zatím alespoň sní o tom, že turnaj jednou vyhraje. Jenže když o Halloweenu Ohnivý pohár vyřkne své rozhodnutí, Harry s úžasem zjistí, že je mezi vybranými. Čekají ho s..
467Kč 549Kč
Bez daně:424Kč
Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád
-15 %
Do Bradavic přišly temné časy. Po útoku mozkomorů na bratrance Dudleyho Harry ví, že Voldemort udělá cokoli, jen aby ho našel. Mnozí jeho návrat popírají, ale Harry přesto není sám: na Grimmauldově náměstí se schází tajný řád, který chce bojovat proti temným silám. Harry se musí od profesora Snapea ..
467Kč 549Kč
Bez daně:424Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 16 (2 stránek)