Menu
Your Cart

Leporela s dotykovými plochami

Leporela s dotykovými plochami

Speciálním druhem leporel, která najdete v naší nabídce, jsou leporela s dotykovými plochami – tzv. Touch and Feel leporela (z anglického překladu – dotkni se a ciť). Jedná se o hmatové knihy s dotykovými plochami, které imitují povrch různých předmětů nebo třeba srst zvířátek. V hmatových knihách bývají použity různé materiály jako např. textilie, kůže, karton, dřevo, plyš a pod.

Prostřednictvím dotykových ploch si miminka rozvíjejí nejen jemnou motoriku a hmat, ale také slovní zásobu. Díky možnosti „dotýkat se“ si snáze osvojí název zobrazeného předmětu.

Nejprodávanějši v kategorii Leporela s dotykovými plochami

Ahoj mláďátka!
-15 %
Víte, jaké zvuky vydává tygře, slůně, malá koala, mládě pandy a tučňáček?Na každé stránce je zakomponován dotykový prvek ve formě různorodých materiálů, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k jehož spuštění není zapotřebí síly.Dotykové a zvukové..
390Kč 459Kč
Bez daně:355Kč
Dobrou noc - kniha se světélky Dobrou noc - kniha se světélky
-15 %
Rozzař lišce a jezeveci noční město!Zachumlejte se do peřin a společně se vydejte na malé noční dobrodružství do města s jezevcem a liškou za doprovodu deseti třpytivých světélek.Stačí stisknout tlačítko a na stránkách zasvítí hvězdy na noční obloze.Toto milé společné čtení na dobrou noc vám i vašim..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Zvířata v zimě Zvířata v zimě
-15 %
Poznáš peří tučňáka, srst tuleně a kůži kosatky?Milují vaše děti poznávání zvířat nejen očima? Chtějí si na vše ideálně samy sáhnout? Právě pro ně jsou určeny knížky Poznávej dotykem. V této se podívají na zvířata, která se dokonale přizpůsobila životu v chladných oblastech. Proč je důležitá bílá sr..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Baby Touch: Food
Nedostupné
Představte svému dítěti různé druhy jídla pomocí této skvělé interaktivní knížky.Seznamte své dítě s prvními slovy s touto interaktivní hrací knihou. Pojmenujte a dotkněte se různých potravin, od zdravého ovoce až po báječné pamlsky!Perfektní kniha prvních slov pro všechny batolata.S texturami ..
220Kč
Bez daně:200Kč
Roztomilá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá poník? A jak ovečky? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií roztomilá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí k..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zvířata z farmy - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá kráva? A jak kuřátko? Pohlaď si jejich hebounkou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií zvířata z farmy, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Kde je paní Slepice? - Knížka do kočárku Kde je paní Slepice? - Knížka do kočárku
-15 %
Roztomilá knížka pro nejmenší se schovanými zvířátky z farmy.Knížka vhodná pro nejmenší děti pro jejich první seznamovaní se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schovaná domácí zvířátka, měkká plstěná okénka umožní dětem zlepšovat poznávání světa hmatem.Dá se ..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Dotykové leporelo s polárními zvířátky.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky polárních zvířátek v této krásné knížce.Pohlaďte si ledního medvídka, tuleně nebo mrože.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které zvířátka vydáva..
447Kč
Bez daně:406Kč
Kde je pan Autíčko? Kde je pan Autíčko?
-15 %
Roztomilá knížka se schovanými dopravními prostředky pro nejmenší děti.Knížka vhodná pro nejmenší děti a pro jejich první seznamování se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schované dopravní prostředky, měkké detaily z plsti umožní dětem zlepšovat poznávání sv..
186Kč 219Kč
Bez daně:169Kč
Dotykové leporelo s divokými zvířátky.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky lesních  zvířátek ve volné přírodě v této krásné knížce.Pohlaďte si medvídka, vlka nebo orla.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které zvířát..
447Kč
Bez daně:406Kč
Dotykové leporelo se zvířátky z farmy.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky hospodářských zvířat na farmě v této krásné knížce.Pohlaďte si prasátko, kravičku nebo ovečku.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které na konci k..
447Kč
Bez daně:406Kč
Dětské leporelo s hmatovými plochami.Jasně zbarvená vysoce kontrastní kniha se zajímavým vzhledem pro kojence. Zahradní scény upoutají pozornost nejmenších dětí a jak budou růst, budou rádi sledovat své prsty bloudící okolo dotykových ploch, které podporují senzorické učení.Obsahuje dotykové plochy ..
309Kč
Bez daně:281Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 40 (4 stránek)