Menu
Your Cart

Leporela s dotykovými plochami

Leporela s dotykovými plochami

Speciálním druhem leporel, která najdete v naší nabídce, jsou leporela s dotykovými plochami – tzv. Touch and Feel leporela (z anglického překladu – dotkni se a ciť). Jedná se o hmatové knihy s dotykovými plochami, které imitují povrch různých předmětů nebo třeba srst zvířátek. V hmatových knihách bývají použity různé materiály jako např. textilie, kůže, karton, dřevo, plyš a pod.

Prostřednictvím dotykových ploch si miminka rozvíjejí nejen jemnou motoriku a hmat, ale také slovní zásobu. Díky možnosti „dotýkat se“ si snáze osvojí název zobrazeného předmětu.

Nejprodávanějši v kategorii Leporela s dotykovými plochami

Sladké sny! - Foukni a rozsviť Sladké sny! - Foukni a rozsviť
-15 %
Foukni na knížku a nechej také rozzářit světélka!Pro zvířátka je čas jít spát. Ale než se zavřou všechna očka, přiletí snová víla.Foukni, rozsviť, počti si v knížce o zvířátkách, která se chystají spát, a o tom, co je čeká, než zavřou očka.Přifoukne Medvídkovi pěnu do koupele a hvězdný prach pro mal..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Mám tě moc rád! - Foukni a rozsviť Mám tě moc rád! - Foukni a rozsviť
-15 %
Foukni na knížku a nechej také rozzářit světélka!Zvířátka v lese se mají moc ráda, v rodinách i mezi přáteli.Foukni, rozsviť, počti si v knížce o zvířátkách v lese, která se mají moc ráda, v rodinách i mezi přáteli.Děda Jezevec hraje na kytaru svou oblíbenou píseň, aby potěšil vnoučata. Děti vesele ..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Dnes slavíme narozeniny! - Foukni a rozsviť Dnes slavíme narozeniny! - Foukni a rozsviť
-15 %
Foukni na knížku a nechej také rozzářit světélka!Dnešek je pro Medvídka speciální den. Má narozeniny a jsou mu právě tři roky. Jeho přátelé chystají vše na večerní oslavu.Foukni, rozsviť, počti si v knížce o zvířátkách, která spolu s Medvídkem slaví jeho třetí narozeniny.Zajíčci pečou výborný mrkvov..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
V přírodě - Poslouchej, kdo to může být? V přírodě - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá červenka? A jak vážka? Pohlaď si je a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií zvířata v přírodě, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí kamarádi na mno..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zvířata z lesa - Poslouchej, kdo to může být? Zvířata z lesa - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá jelen? A jak divočák? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií lesní zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí kama..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zvířata ze zoo - Poslouchej, kdo to může být? Zvířata ze zoo - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá lev? A jak šimpanz? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií exotická zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí kam..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Mláďata - Poslouchej, kdo to může být? Mláďata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá koťátko? A jak kůzle? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií mláďata zvířat, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí kam..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Ahoj mláďátka!
-15 %
Víte, jaké zvuky vydává tygře, slůně, malá koala, mládě pandy a tučňáček?Na každé stránce je zakomponován dotykový prvek ve formě různorodých materiálů, které jsou příjemné na dotek a na každé stránce je také nezbytné zvukové dotykové tlačítko, k jehož spuštění není zapotřebí síly.Dotykové a zvukové..
390Kč 459Kč
Bez daně:355Kč
Dobrou noc - kniha se světélky Dobrou noc - kniha se světélky
-15 %
Rozzař lišce a jezeveci noční město!Zachumlejte se do peřin a společně se vydejte na malé noční dobrodružství do města s jezevcem a liškou za doprovodu deseti třpytivých světélek.Stačí stisknout tlačítko a na stránkách zasvítí hvězdy na noční obloze.Toto milé společné čtení na dobrou noc vám i vašim..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Zvířata v zimě Zvířata v zimě
-15 %
Poznáš peří tučňáka, srst tuleně a kůži kosatky?Milují vaše děti poznávání zvířat nejen očima? Chtějí si na vše ideálně samy sáhnout? Právě pro ně jsou určeny knížky Poznávej dotykem. V této se podívají na zvířata, která se dokonale přizpůsobila životu v chladných oblastech. Proč je důležitá bílá sr..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Baby Touch: Food
Nedostupné
Představte svému dítěti různé druhy jídla pomocí této skvělé interaktivní knížky.Seznamte své dítě s prvními slovy s touto interaktivní hrací knihou. Pojmenujte a dotkněte se různých potravin, od zdravého ovoce až po báječné pamlsky!Perfektní kniha prvních slov pro všechny batolata.S texturami ..
220Kč
Bez daně:200Kč
Roztomilá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá poník? A jak ovečky? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií roztomilá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí k..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 38 (4 stránek)