Menu
Your Cart

Leporela s dotykovými plochami

Leporela s dotykovými plochami

Speciálním druhem leporel, která najdete v naší nabídce, jsou leporela s dotykovými plochami – tzv. Touch and Feel leporela (z anglického překladu – dotkni se a ciť). Jedná se o hmatové knihy s dotykovými plochami, které imitují povrch různých předmětů nebo třeba srst zvířátek. V hmatových knihách bývají použity různé materiály jako např. textilie, kůže, karton, dřevo, plyš a pod.

Prostřednictvím dotykových ploch si miminka rozvíjejí nejen jemnou motoriku a hmat, ale také slovní zásobu. Díky možnosti „dotýkat se“ si snáze osvojí název zobrazeného předmětu.

Nejprodávanějši v kategorii Leporela s dotykovými plochami

1 Baby Touch and Feel - Baby Animals Baby Touch and Feel - Baby Animals - Skladem 137Kč
Bez daně: 125Kč
2 Baby Touch and Feel - Animals Baby Touch and Feel - Animals - Nedostupné 137Kč
Bez daně: 125Kč
3 Baby Touch and Feel - Farm Baby Touch and Feel - Farm - Nedostupné 137Kč
Bez daně: 125Kč
Zvířata v zimě Zvířata v zimě
-15 %
Poznáš peří tučňáka, srst tuleně a kůži kosatky?Milují vaše děti poznávání zvířat nejen očima? Chtějí si na vše ideálně samy sáhnout? Právě pro ně jsou určeny knížky Poznávej dotykem. V této se podívají na zvířata, která se dokonale přizpůsobila životu v chladných oblastech. Proč je důležitá bílá sr..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Baby Touch: Food
Nedostupné
Představte svému dítěti různé druhy jídla pomocí této skvělé interaktivní knížky.Seznamte své dítě s prvními slovy s touto interaktivní hrací knihou. Pojmenujte a dotkněte se různých potravin, od zdravého ovoce až po báječné pamlsky!Perfektní kniha prvních slov pro všechny batolata.S texturami ..
220Kč
Bez daně:200Kč
Roztomilá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá poník? A jak ovečky? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií roztomilá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí k..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zvířata z farmy - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá kráva? A jak kuřátko? Pohlaď si jejich hebounkou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií zvířata z farmy, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Chundelatá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá medvěd? A jak kočka? Pohlaď si jejich huňatou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií různá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Domácí mazlíčci - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá pejsek? A jak morčátko? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií domácí mazlíčky, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí ..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Kde je pan Lev? - Knížka do kočárku Kde je pan Lev? - Knížka do kočárku
-15 %
Roztomilá knížka pro nejmenší se schovanými zvířátky z Afriky.Knížka vhodná pro nejmenší děti pro jejich první seznamovaní se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schovaná africká zvířátka, měkká plstěná okénka umožní dětem zlepšovat poznávání světa hmatem.&nbs..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Kde je paní Slepice? - Knížka do kočárku Kde je paní Slepice? - Knížka do kočárku
-15 %
Roztomilá knížka pro nejmenší se schovanými zvířátky z farmy.Knížka vhodná pro nejmenší děti pro jejich první seznamovaní se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schovaná domácí zvířátka, měkká plstěná okénka umožní dětem zlepšovat poznávání světa hmatem.Dá se ..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Don't Tickle the Polar Bear! Don't Tickle the Polar Bear!
Nedostupné
Dotykové leporelo s polárními zvířátky.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky polárních zvířátek v této krásné knížce.Pohlaďte si ledního medvídka, tuleně nebo mrože.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které zvířátka vydáva..
447Kč
Bez daně:406Kč
Kde je pan Autíčko? Kde je pan Autíčko?
-15 %
Roztomilá knížka se schovanými dopravními prostředky pro nejmenší děti.Knížka vhodná pro nejmenší děti a pro jejich první seznamování se světem. Rozvíjí jejich zrak, hmat a motorické schopnosti. Děti budou hledat schované dopravní prostředky, měkké detaily z plsti umožní dětem zlepšovat poznávání sv..
186Kč 219Kč
Bez daně:169Kč
Don't Tickle the Bear! Don't Tickle the Bear!
Nedostupné
Dotykové leporelo s divokými zvířátky.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky lesních  zvířátek ve volné přírodě v této krásné knížce.Pohlaďte si medvídka, vlka nebo orla.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které zvířát..
447Kč
Bez daně:406Kč
Don't Tickle the Pig Don't Tickle the Pig
Nedostupné
Dotykové leporelo se zvířátky z farmy.Malé děti nebudou moci odolat stláčet jemné dotykové části zvířátek, aby slyšeli zvuky hospodářských zvířat na farmě v této krásné knížce.Pohlaďte si prasátko, kravičku nebo ovečku.Miminka budou okouzleny nejen senzorickými plochami ale i zvuky, které na konci k..
447Kč
Bez daně:406Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 41 (4 stránek)