Menu
Your Cart

2 roky

2 roky

Oslava dvou let vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k druhým narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Zaujmou je interaktivní a velkoformátová hledací leporela, jednoduché obrázkové příběhy, activity board, kuchyňky, logické či společenské hry pro malé děti. Všechny tyto věci podpoří rozvoj vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 2. narozenin vašeho malého andílka

Nejprodávanějši v kategorii 2 roky

Zvuková hračka a kuličková dráha v jednomOblíbený dřevěný Zvukostrom od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách budou vaše děti milovat. Jakmile totiž vložíte kuličku do dírky v horní části zvukostromu, rozeznějí se nádherné zvuky. Cestou dolů totiž kulička padá na různě velké dřevěné listy a tí..
569Kč
Bez daně:470Kč
Dřevěný domeček a vkládačka v jednomOriginální dřevěná farma s vkládačkou od Tooky Toy s nadčasových pastelových barvách je skvělou multifunkční hračkou pro každé batole. Kromě domečku se totiž v balení nachází 10 různých tvarů či zvířátek, která děti vkládají do otvorů v domečku. Střechu domečku je..
645Kč
Bez daně:533Kč
Pojďme si hrát na doktora!Dřevěná doktorská sada pro děti v textilním kufříku značky Tooky Toy umožní dětem hrát si na doktora doma i venku! Díky bohaté výbavě, jako je fonendoskop, injekce, teploměr, různé mastičky, léky a další, se děti budou cítit jako opravdoví profesionálové. Veškeré lékařské v..
499Kč
Bez daně:412Kč
4 motorické aktivity na jedné hračcePropracovaný dřevěný activity board od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách obsahuje 4 různé motorické aktivity, které vaše děti dokonale zabaví a mnohé je naučí. Na desce najdou hodiny s posuvnými ručičkami, ozubená kolečka v podobě housenky, 4 vkládací pu..
645Kč
Bez daně:533Kč
Sklápěč s příslušenstvím Sklápěč s příslušenstvím
Nedostupné
Náklaďák se sklápěčkou, kvalitní lopatka a mlýnek jsou hračky na písek, které vašemu dítěti zajistí na pískovišti hodiny zábavy.Sklápěčka spolehlivě odveze všechno, co malý stavitel naloží! Stačí náklaďák postavit pod mlýnek, naplnit zásobník s pomocí lopatky pískem, otočit pákou a už jen sledu..
629Kč
Bez daně:520Kč
Ilustrované dřevěné kostky s medvědySada 5 kostek a 4 figurek medvědů pro batolata. Různé velké kostky z pevné lepenky jsou umělecky ilustrovány. Každá kostka představuje jeden pokoj – is oknem, přes které vidět medvědí rodinku. Věž z nich je jako patrový dům.Vytvořte medvědí rodince vlastní domeček..
620Kč
Bez daně:512Kč
Hračka 3 v 1 pro batolata1. Reliéfní puzzle: dítě vloží 11 dřevěných ilustrovaných dílů do výřezů na dřevěné ilustrované podložce.2. Motorická hračka: ukládání ovoce a kočky na široký banán je skvělá balanční hra.3. Hrubé díly samostatně stojí a poslouží pro volnou hru.Puzzle je skvělou motorickou h..
420Kč
Bez daně:347Kč
Stavebnice pro malého milovníka zvířatVzdělávací hračka obsahuje 8 figurek zvířat včetně koní, ovcí, krav a slepic a potěší každé batole, které miluje hru na skutečné úkoly a poznávání nových kamarádů na farmě. Farmář na farmě pomáhá dítěti vymyslet, čímž nakrmit kravičku a telátko. V kurníku se sle..
1,339Kč
Bez daně:1,107Kč
LEGO DUPLO Bio farmářský trh LEGO DUPLO Bio farmářský trh
Nedostupné
Ukažte dětem jak to chodí na nákupechTento rozkošný zemědělský trh se pro děti stane celým světem. Mohou vážit potraviny, platit hračkářskými mincemi různé hodnoty a odnést si nákup s sebou v milé textilní taštičce. S legem Můj první Bio farmářský trh můžete dětem ukázat, jak to chodí na nákupech. D..
699Kč
Bez daně:578Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 114 (10 stránek)