Menu
Your Cart

2 roky

2 roky

Oslava dvou let vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k druhým narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Zaujmou je interaktivní a velkoformátová hledací leporela, jednoduché obrázkové příběhy, activity board, kuchyňky, logické či společenské hry pro malé děti. Všechny tyto věci podpoří rozvoj vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 2. narozenin vašeho malého andílka

Nejprodávanějši v kategorii 2 roky

Postýlka pro panenky Zen Postýlka pro panenky Zen
Novinka
Pohodlné hnízdečko pro panenky nebo plyšáky.Je čas spánku pro miminko... Tato krásná postýlka je ideální k tomu, aby do ní děti uložily panenku a jemně ji přenesly do země snů. Se svou přikrývkou a polštářkem ve tvaru zajíce ohromí malé chlapce i holčičky.Hraní rolí podporuje rozvoj kreativity a pře..
1,102Kč
Bez daně:911Kč
Židle pro panenky Zen Židle pro panenky Zen
Novinka
I panenka sedí na své židli.Večeře je na stole! Tato krásná vysoká židle je ideální pro krmení a péči o vaši oblíbenou panenku.Perfektní rolová hračka rozvíjí sociální dovednosti.Díky krásnému polštáři je také velmi pohodlná. Kompatibilní s panenkami do 42 cm...
857Kč
Bez daně:708Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Novinka
Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Dětský batoh typu messenger s designovým motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu d..
528Kč
Bez daně:436Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěn..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Každý chod ve společnosti Malého prince Kouzelná sada nádobí pro děti Malý princ od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každé jídlo. Uvnitř krabičky najdete talířek Ø 18 cm, misku 250 ml, vidličku, lžičku i hrnek 160 ml s motivem Malý princ od Antoine de Saint-Exupéry. Melaminové nádobí je..
912Kč
Bez daně:754Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Růžový dětský batoh typu messenger s motivem milované Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu do..
528Kč
Bez daně:436Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s motivem princezny od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část kočárku je..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Každý chod ve společnosti jaguárů Kouzelná sada nádobí pro děti s elegantními jaguáry od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každé jídlo. Uvnitř krabičky najdete talířek Ø 18 cm, misku 250 ml, vidličku, lžičku i hrnek 160 ml. Melaminové nádobí je lehké a odolné. Díky tomu jej využijete tak..
912Kč
Bez daně:754Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy jaguárů od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěná část k..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Hnědý dětský batoh typu messenger s motivem milovaného Králíčka Petra od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do bat..
528Kč
Bez daně:436Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivem milovaného králíčka Petra od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tl..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 74 (7 stránek)