Menu
Your Cart

2 roky

2 roky

Oslava dvou let vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k druhým narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Zaujmou je interaktivní a velkoformátová hledací leporela, jednoduché obrázkové příběhy, activity board, kuchyňky, logické či společenské hry pro malé děti. Všechny tyto věci podpoří rozvoj vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 2. narozenin vašeho malého andílka

Nejprodávanějši v kategorii 2 roky

1 Jemné voskovky Smývatelné 36 ks Jemné voskovky Smývatelné 36 ks - Nedostupné 570Kč
Bez daně: 471Kč
2 Vkládačka Třídící box Vkládačka Třídící box - Nedostupné 800Kč
Bez daně: 661Kč
3 Set prstové barvy a razítka Set prstové barvy a razítka - Skladem 560Kč
Bez daně: 463Kč
Dřevěné parkoviště s výtahem Dřevěné parkoviště s výtahem
Novinka
Jezdi, parkuj, voz autíčka se výtahem!Dřevěné dvoupatrové parkoviště nabízí dětem spoustu možností, jak si s ním hrát. Můžou pořádat závody, přistávat s vrtulníkem, ovládat manuálně výtah a, samozřejmě, parkovat autíčka.Parkovací dům je plný zajímavých detailůBalení obsahuje vrtulník, heliport, dvou..
1,350Kč
Bez daně:1,116Kč
Activity Board se zámky Farma Activity Board se zámky Farma
Novinka
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board Farma je manipulační a vzdělávací deska ze dřeva s 6 zámkovými mechanismy, které zaujmou každého mrňouska.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logického myšlení.Dřevěná interaktivní deska se zámky představuje zábavný způsob, jak pomoci dět..
740Kč
Bez daně:612Kč
Farma u vás doma!Je čas připojit se k nám na farmě, kde si můžete zahrát s novou sadou Farm Animals, která je součástí Magna-Tiles® Animal Collection. Malé ručičky se po baví péčí o zvířátka.Čtyři zvířecí kamarádi: slepička, koník, kravička a prasátkoSada obsahuje vůbec první magnetický plot. Dlaždi..
1,285Kč
Bez daně:1,062Kč
Zažijte lesní dobrodružství!Prozkoumejte nádhernou lesní divočinu se čtyřmi kamarády lesních zvířátek, která si spolu hrají mezi vzrostlými stromy. V balení je 25 dílů.Skamarádíte se s mývalem, sovou, medvědem i jelenem.V sadě jsou vůbec první magnetické listy a stromy. Všechny kostky mají úžasné re..
1,285Kč
Bez daně:1,062Kč
Přepraví všechna vaše autíčka.Tento velký dřevěný nákladní automobil pro přepravu aut s odnímatelným přívěsem dokáže přepravit 3 auta najednou. Díky velkému úhlu otočení volantu umí jít všude. Transportér má pryžová kolečka, která jsou dokonale tichá. Včetně 3 aut. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku..
980Kč
Bez daně:810Kč
Požární stanice Požární stanice
Nedostupné
Siréna houká, nechte hasiče projít!Nechte své dítě objevovat každodenní život hasičů. Tato šikovná dřevěná hasičská stanice se skládá ze 2 hasičů, kteří mohou sklouznout po tyči, vrtulníku a 4 vozů: 2 aut, 1 sanitky a 1 hasičského auta s odnímatelným žebříkem. Všichni mohou používat rampy, výtah a o..
1,715Kč
Bez daně:1,417Kč
Panenka se zvukovými funkcemi, která je jako skutečné miminko.Funkční panenka Baby Annabell o velikosti 43 cm má spoustu funkcí. Pije vodu z lahvičky a při pití z lahvičky hýbe pusinkami. Po napití si odříhne. Dudlí dudlík, a přitom hýbe pusinkami. Při kolísání zavře oči a usne. Pláče a přitom roní ..
1,925Kč
Bez daně:1,591Kč
Kočárek pro panenky Les Kočárek pro panenky Les
Nedostupné
A jde se na procházku s kočárkem!Golfový skládací kočárek pro panenky velikosti 30-36 cm. Je lehký, vhodný do interiéru i ven. Sedací část z bavlny s omyvatelnou vrstvou zdobí milý podzimní potisk.Stabilní a bezpečný kočárek lze žložit.Dodatečnou stabilitu kočárku zajišťuje uzávěr mezi zadními koleč..
824Kč
Bez daně:681Kč
A jde se na procházku s kočárkem!Golfový skládací kočárek pro panenky velikosti 30-36 cm. Je lehký, vhodný do interiéru i ven. Sedací část z bavlny s omyvatelnou vrstvou zdobí nádherný květinový vzor.Stabilní a bezpečný kočárek lze žložit.Dodatečnou stabilitu kočárku zajišťuje uzávěr mezi zadními ko..
824Kč
Bez daně:681Kč
Nosítko pro panenky Šedo-modré
Nedostupné
A jede se na výlet s panenkou!Nosítko je praktickou pomůckou na nošení miminek. Modrošedý nosič s harmonickým podzimním vzorem je vhodný pro panenky o velikosti 30-36 cm.Dítě jej může nosit prověšený kolem krku nebo přes ramena.Popruhy jsou nastavitelné. Nosič se zapíná na cvočky. Rozměry: 19 x 28 x..
429Kč
Bez daně:354Kč
Nosítko pro panenky Oranžové
Nedostupné
A jede se na výlet s panenkou!Nosítko je praktickou pomůckou na nošení miminek. Nosič svěžích barev s jarním vzorem je vhodný pro panenky o velikosti 30-36 cm.Dítě jej může nosit prověšený kolem krku nebo přes ramena.Popruhy jsou nastavitelné. Nosič se zapíná na cvočky. Rozměry: 19 x 28 x 2 cm...
429Kč
Bez daně:354Kč
Pracovní stůl s nářadím Mini
Nedostupné
Kompaktní pultík s nářadím se snadno přenáší. Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím.Děti se vžívají do role dospělého. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno veškeré nářadí uklidíte dovnitř pon..
1,048Kč
Bez daně:866Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 56 (5 stránek)