Menu
Your Cart

2 roky

2 roky

Oslava dvou let vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k druhým narozeninám ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti podle věku.

Vyberte oslavencům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Zaujmou je interaktivní a velkoformátová hledací leporela, jednoduché obrázkové příběhy, activity board, kuchyňky, logické či společenské hry pro malé děti. Všechny tyto věci podpoří rozvoj vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 2. narozenin vašeho malého andílka

Nejprodávanějši v kategorii 2 roky

Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých jednorožců a 1 kreativní sešit se 45 lis..
586Kč
Bez daně:484Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listy plný omalován..
586Kč
Bez daně:484Kč
4 kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Malý umělec od Tookyland je určená pro malé děti, které se seznamují s tvořením, milují kreslení i omalovávání. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které ..
655Kč
Bez daně:595Kč
První společenská hra pro nejmenšíOblíbená společenská hra pro nejmenší Ovocný sad a veverka od Tooky Toy zabaví děti už od 18 měsíců. S veverkou a dřevěným ovocem si můžou hrát samostatně, učit se barvy, počítat, třídit, nebo může hrát hru více hráčů podle přiložených pravidel. Hra obsahuje 1 figur..
390Kč
Bez daně:322Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
Jedeme na safari!Dřevěná vkládačka v podobě safari jeepu v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Auto je totiž velké, krásně jezdí, má 6 otvorů na vložení 6 dřevěných zvířátek a také 2 figurky v podobě badatelů, kteří mají svá místa v přední části auta. Děti si tak můžou..
599Kč
Bez daně:495Kč
Ideální dárek pro malé umělceOriginální kreativní sada s prstovými barvami a dalšími kreativními potřebami od Tookyland je zabalena v praktickém přenosném boxu. Ukrývá v sobě oblíbené prstové barvy, které jsou bezpečné pro nejmenší dětičky, dají se snadno umýt vodou a vyprat. Díky jemné konzist..
525Kč
Bez daně:434Kč
6 didaktických hraček od 2 let v jednom baleníEdukační box od Tooky Toy je určený pro batolata přibližně od 2 do 3 let. Obsahuje 6 montessori didaktických hraček od 2 let, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí jeho logické myšlení, smyslové vnímání, koordinaci ruka-oko..
1,699Kč
Bez daně:1,404Kč
6 didaktických hraček do 2 let v jednom baleníEdukační box Maxi od Tooky Toy je určený pro batolata přibližně od 17 měsíců do 2 let. Obsahuje 6 montessori didaktických hraček do 2 let, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí jeho logické myšlení, smyslové vnímání, koordi..
1,699Kč
Bez daně:1,404Kč
Originální měkká panenka s příslušenstvím.Seznamte se s miminkem Baby Rosa. Něžná plyšová panenka se chce mazlit chovat a díky praktickému košíku na spaní si ji můžete vzít kamkoli s sebou.Výborně podporuje děti v rolových hrách.Péče o takové miminko lze zabrat, a děti se tak hravou formou učí zodpo..
999Kč
Bez daně:826Kč
Pro všechny milovníky zmrzliny!Krásný dřevěný stojan na zmrzlinu od Tooky Toy je skvělým doplňkem k dětské kuchyňce nebo na samostatné hraní. Sada obsahuje pevný stojan, ale také 5 různých dřevěných zmrzlinek, 3 nanuky a 2 kopečkové zmrzliny. Kopečky je možné oddělit od kornoutků. Děti si tak můžou ..
510Kč
Bez daně:421Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 72 (6 stránek)