Menu
Your Cart

Vkládačky a zatloukačky

Vkládačky a zatloukačky

Zábavné a zároveň smysluplné hry pro nejmenší děti? To jsou přece dřevěné vkládačky a zatloukačky. U nás jich najdete opravdu hodně v krásném a kvalitním provedení od prvotřídních značek. Nejoblíběnější jsou vkládačky se zvířátky či tvary, aktivity kostky či zatloukačky s xylofonem. Děti se učí, cvičí si jemnou motoriku, úchop, koordinaci oko-ruka.

Máme ale také zatloukání pro děti, které už jsou v předškolním věku nebo chodí do školy. Hra s kladívkem je pro ně top! Děti se trénují v zatloukání, pracují podle předlohy, nebo podle sebe!

Nejprodávanějši v kategorii Vkládačky a zatloukačky

1 Hra s kladívkem Tvary Hra s kladívkem Tvary - Nedostupné 435Kč
2 Kostka s aktivitami Pastel Kostka s aktivitami Pastel - Skladem 725Kč
3 Hra s kladívkem Farma Hra s kladívkem Farma - Nedostupné 575Kč
4 Velký tahací ježek Velký tahací ježek - Na cestě 675Kč
Komplexní kreativní hra na téma rodina!S korkovou deskou, dřevěným kladivem, hřebíčkem a mnoha různými dřevěnými prvky vyrobenými z vrstveného dřeva můžete s touto hrou s kladivem vytvořit množství obrázků a motivů v říši rodiny, jako jsou rodiče, sourozenci, přátelé nebo domácí zvířata. Dodává se s..
700Kč
Bez daně:578Kč
Dřevěný multifunkční šestiúhelník se 7 aktivitamiInteraktivní vzdělávací hračka nabízí jiný typ aktivity na každé straně. Děti mohou posouvat korálky bludištěm, otáčet ozubenými kolečky, vkládat tvary nebo se učit hodiny. Nádherné provedení celého pultíku motivuje děti ke hře.Děti se učí a trénují s..
1,199Kč
Bez daně:991Kč
Objev stoleček plný zvířátekMultifunkční interaktivní hrací stolek obsahuje spoustu zábavných aktivit pro malé děti a dokonce i jednoduchou vláčkodráhu. Interaktivní stoleček je skvělý pro batolata už od 12 měsíců věku a postupně je provede od jednoho objevu k druhému v prostředí plném zvířátek, kte..
1,450Kč
Bez daně:1,198Kč
Tahací hračka a vkládačka v jednomVkládej kostičky do správných otvorů, třiď je podle tvarů či barev. Vkládačka s geometrickými otvory a tvary poskytuje dítěti dostatek prostoru na samostatnou hru. Se 14 různými tvary a 14 otvory je třídění tvarů složitější, než se zdá. Každý otvor je označený odpov..
620Kč
Bez daně:512Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Activity trojúhelník Activity trojúhelník
Nedostupné
Zábavné učení na pět způsobů.Dřevěný trojúhelník s pěti stranami přináší nekonečné množství aktivit pro vaše děťátko. Zabaví se s geometrickými tvary či kvítky na skládačce.Hračka je v krásných barvách a obsahuje malé počítadlo.Trojúhelník rozvíjí u dětí kreativní myšlení a motorické schopnosti. Hra..
555Kč
Bez daně:459Kč
Vkládačka Tvary Zvířátka Vkládačka Tvary Zvířátka
Nedostupné
Dřevěná vkládačka s geometrickými tvary a zvířátky.Vkládej kostičky do správných otvorů, třiď je podle tvarů či barev. Vkládačka s geometrickými otvory a tvary poskytuje dítěti dostatek prostoru na samostatnou hru.Vhodná už pro děti od 12 měsíců.Hračka rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a podp..
555Kč
Bez daně:459Kč
Geometrické tvary a barvy Geometrické tvary a barvy
-40 %
Zábava a učení s geometrickými tvary.Vkládací puzzle na třídění barevných geometrických tvarů podle barev a velikostí.Zlepšuje koncentraci, jemnou motoriku a kognitivní schopnosti.Hračky pro třídění tvarů jsou skvělým způsobem, jak naučit dítě, jak vyřešit problém a zároveň se zabavit...
207Kč 345Kč
Bez daně:171Kč
Hra s kladívkem Tvary Hra s kladívkem Tvary
Nedostupné
Děti si poskládají obrázky z tvarů.Díky dřevěnému kladívku a malým hřebíčkům bude vaše dítě na korkové podložce vytvářet nejrůznější barevné obrázky z dřevěných tvarů. Koláže budou vytvářet podle předlohových kartiček barevně odlišených podle obtížnosti, nebo podle vlastní fantazie.Set pomáhá s rozv..
435Kč
Bez daně:360Kč
Zatloukačka s xylofonem Zatloukačka s xylofonem
Nedostupné
Tuto hudební hračku si děti zamilují.Nádherná zatloukačka s obrázky lesních zvířátek děti nenechá jen tak na pokoji. Tři barevné zatloukací kuličky totiž vydávají zajímavé tóny, když padají na xylofon. To děti stimuluje k další hře. Xylofon je vyjímatelný. Díky paličkám, které jsou součástí balení, ..
710Kč
Bez daně:587Kč
Pestrobarevná dřevěná multifunkční kostka Janod s labyrintem a dalších 8 vzdělávacích aktivit k tomu.Když otočíte kolečkem mlýna můžete pozorovat jak se přesýpají vajíčka různých velikostí a jaký zvuk vydávají. Otáčejte ozubenými kolečky, obraťte bříška housenky a změníte tak její barvu, nebo pozoru..
1,959Kč
Bez daně:1,619Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)