Menu
Your Cart

Vkládačky a zatloukačky

Vkládačky a zatloukačky

Zábavné a zároveň smysluplné hry pro nejmenší děti? To jsou přece dřevěné vkládačky a zatloukačky. U nás jich najdete opravdu hodně v krásném a kvalitním provedení od prvotřídních značek. Nejoblíběnější jsou vkládačky se zvířátky či tvary, aktivity kostky či zatloukačky s xylofonem. Děti se učí, cvičí si jemnou motoriku, úchop, koordinaci oko-ruka.

Máme ale také zatloukání pro děti, které už jsou v předškolním věku nebo chodí do školy. Hra s kladívkem je pro ně top! Děti se trénují v zatloukání, pracují podle předlohy, nebo podle sebe!

Nejprodávanějši v kategorii Vkládačky a zatloukačky

1 Hra s kladívkem Tvary Hra s kladívkem Tvary - Skladem 435Kč 304Kč
Bez daně: 252Kč
2 Kostka s aktivitami Pastel Kostka s aktivitami Pastel - Nedostupné 725Kč
Bez daně: 599Kč
3 Hra s kladívkem Farma Hra s kladívkem Farma - 2-3 dni 575Kč
Bez daně: 475Kč
Kostka s aktivitami 7v1 Kostka s aktivitami 7v1
Novinka
Dřevěný multifunkční šestiúhelník se 7 aktivitamiInteraktivní vzdělávací hračka nabízí jiný typ aktivity na každé straně. Děti mohou posouvat korálky bludištěm, otáčet ozubenými kolečky, vkládat tvary nebo se učit hodiny. Nádherné provedení celého pultíku motivuje děti ke hře.Děti se učí a trénují s..
1,199Kč
Bez daně:991Kč
Activity stolek s vláčkodráhou Activity stolek s vláčkodráhou
Novinka
Objev stoleček plný zvířátekMultifunkční interaktivní hrací stolek obsahuje spoustu zábavných aktivit pro malé děti a dokonce i jednoduchou vláčkodráhu. Interaktivní stoleček je skvělý pro batolata už od 12 měsíců věku a postupně je provede od jednoho objevu k druhému v prostředí plném zvířátek, kte..
1,450Kč
Bez daně:1,198Kč
Tahací hračka a vkládačka v jednomVkládej kostičky do správných otvorů, třiď je podle tvarů či barev. Vkládačka s geometrickými otvory a tvary poskytuje dítěti dostatek prostoru na samostatnou hru. Se 14 různými tvary a 14 otvory je třídění tvarů složitější, než se zdá. Každý otvor je označený odpov..
620Kč
Bez daně:512Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Activity trojúhelník Activity trojúhelník
Nedostupné
Zábavné učení na pět způsobů.Dřevěný trojúhelník s pěti stranami přináší nekonečné množství aktivit pro vaše děťátko. Zabaví se s geometrickými tvary či kvítky na skládačce.Hračka je v krásných barvách a obsahuje malé počítadlo.Trojúhelník rozvíjí u dětí kreativní myšlení a motorické schopnosti. Hra..
555Kč
Bez daně:459Kč
Dřevěná vkládačka s geometrickými tvary a zvířátky.Vkládej kostičky do správných otvorů, třiď je podle tvarů či barev. Vkládačka s geometrickými otvory a tvary poskytuje dítěti dostatek prostoru na samostatnou hru.Vhodná už pro děti od 12 měsíců.Hračka rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a podp..
555Kč
Bez daně:459Kč
Zatloukačka se xylofonem Rally Zatloukačka se xylofonem Rally
-30 %
Tuto hudební hračku si děti zamilují.Nádherná zatloukačka s obrázky lesních zvířátek děti nenechá jen tak na pokoji. Zatloukací kulička totiž vydává zajímavé tóny, když padá na xylofon. To děti motivuje k další hře. Xylofon je vyjímatelný. Díky paličkám, které jsou součástí balení, na něm děti můžou..
497Kč 710Kč
Bez daně:411Kč
Geometrické tvary a barvy Geometrické tvary a barvy
-40 %
Zábava a učení s geometrickými tvary.Vkládací puzzle na třídění barevných geometrických tvarů podle barev a velikostí.Zlepšuje koncentraci, jemnou motoriku a kognitivní schopnosti.Hračky pro třídění tvarů jsou skvělým způsobem, jak naučit dítě, jak vyřešit problém a zároveň se zabavit...
207Kč 345Kč
Bez daně:171Kč
Vkládačka Tučňák Pastel Vkládačka Tučňák Pastel
Nedostupné
Krásná a dekorativní vkládačka ze dřeva s certifikátem FSC.  K dispozici je 6 kusů dřevěných kostek a vkládačka s odpovídajícími otvory, spolu tato hračka aktivuje a následně stimuluje u vašeho děťátka logické myšlení a jemnou motoriku. Jemné pastelové barvy působí uklidňujícím dojmem a d..
575Kč
Bez daně:475Kč
Hra s kladívkem Tvary Hra s kladívkem Tvary
-30 %
Děti si poskládají obrázky z tvarů.Díky dřevěnému kladívku a malým hřebíčkům bude vaše dítě na korkové podložce vytvářet nejrůznější barevné obrázky z dřevěných tvarů. Koláže budou vytvářet podle předlohových kartiček barevně odlišených podle obtížnosti, nebo podle vlastní fantazie.Set pomáhá s rozv..
304Kč 435Kč
Bez daně:252Kč
Zatloukačka s xylofonem Zatloukačka s xylofonem
Nedostupné
Tuto hudební hračku si děti zamilují.Nádherná zatloukačka s obrázky lesních zvířátek děti nenechá jen tak na pokoji. Tři barevné zatloukací kuličky totiž vydávají zajímavé tóny, když padají na xylofon. To děti stimuluje k další hře. Xylofon je vyjímatelný. Díky paličkám, které jsou součástí balení, ..
710Kč
Bez daně:587Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)