Menu
Your Cart

Věk

Věk

Od narození až po školní věk se u dětí rychle mění jejich schopnosti, dovednosti, potřeby a zájmy. Proto u nás najdete výběr těch nejlepších knih, hraček, kreativních potřeb a doplňků pro vaše děti přehledně rozdělených podle věku dítěte. Celkem u nás najdete třináct věkových kategorií od miminek přes batolata, předškoláky až po školáky. Do každé z nich produkty pečlivě vybíráme. Díky tomu si můžete bez problémů vybrat tu správnou a vhodnou knížku, hračku, kreativní pomůcku či jiné doplňky podle věku vašeho dítěte. Rozdělení do věkových kategorií vám také pomůže při výběru dárku, nejen, pro své děti.

Nejprodávanějši v kategorii Věk

Noční projektor se zvuky moře Želva Zelený Noční projektor se zvuky moře Želva Zelený
Novinka
Noční světlo s hudbou v podobě želvy s projekcí podmořského světa pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění pokoj vašeho dítěte v klidnou oázu pod mořskou hladinou.Světelný projektor vytváří uklidňující efekt světa pod hladinou s jemnými vlnami a relaxační melodií či zvukem vln.&..
1,490Kč
Bez daně:1,231Kč
Hrací pult do auta Zajíc Hrací pult do auta Zajíc
Novinka
Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a světélky zabaví vaše miminko na cestách autem a zajistí vám klid při řízení.Pultík se připevňuje na sedadlo nad autosedačku proti směru jízdy.Hudbu i světýlka dítě aktivuje kopáním svých nožiček do spodní části pultíku.Dítě se tak učí příčině a následku a roz..
849Kč
Bez daně:702Kč
Noční světlo se zvuky Zajíc Noční světlo se zvuky Zajíc
Novinka
Noční světýlko s hudbou a přírodními zvuky pomáhá zklidnění dítě při usínání v postýlce.Zvukový senzor aktivuje hudbu i světlo když dítě začne plakat a pomáhá tak dítěti znovu usnout, když se v noci probudí.Po 30 minutách uklidňujících melodií a přírodních zvuků se světýlko s hudbou automaticky přep..
549Kč
Bez daně:454Kč
Hra Piratrix Hra Piratrix
Novinka
Stolní strategická hra. Piráti, jde se hledat poklad! Každý hráč má svoji herní desku, která představuje mapu pokladu. Na herní desce jsou obrázková políčka, po kterých hráči přesouvají pirátské žetony. Cílem je uspořádat žetony do 2 linií tak, aby se křížily v místě truhly s pokladem. Kdo bude prvn..
470Kč
Bez daně:389Kč
Hra Malé štěstí Hra Malé štěstí
Novinka Nedostupné
Společenská hra z kolekce Little. Stolní hra náhodě a procvičení paměti. Cílem každého hráče je získat 4 kousky sýra. K sýru vede cestička z žetonů, po které se hráč hýbe myškou. Když hráč uhodne barvu spodní strany žetonu, může se přesunout na další žeton, atp. až k sýru. Potom si poskládá novou pě..
370Kč
Bez daně:306Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 3177 (265 stránek)