Menu
Your Cart

Koupání

Koupání

Zpříjemněte dětem koupání ve vaně i pobyt u vody. Objevte kvalitní dětské nafukovací bazény různých velikostí, ale i bezpečné hračky do vody. Radost z plavání podpoří dětské plavky s UV filtrem, kloboučky i plavecké pomůcky jako nafukovacím rukávky nebo plovací vesty. Rodiče si užijí pohodu na velkém nafukovacím kruhu, lehátku či hamaku. Po koupání všechny zahřeje plážová osuška, ručník či pončo.

Nejprodávanějši v kategorii Koupání

Užijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivem mořských hvězdic je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným doplňkem do vody, pokud vaše d..
311Kč
Bez daně:257Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i při h..
240Kč
Bez daně:198Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a vzorem džungle si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte promyšlený střih Plav..
635Kč
Bez daně:525Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým vzorem mořských hvězdic si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte ..
635Kč
Bez daně:525Kč
Letní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Hvězdice od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. Elastický design zajišťuje dokonalé uchycení a u..
635Kč
Bez daně:525Kč
Letní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard zelený od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. Elastický design zajišťuje dokonalé uchyce..
635Kč
Bez daně:525Kč
Letní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard fialový od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. Elastický design zajišťuje dokonalé uchyc..
635Kč
Bez daně:525Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s motivy džungle si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vyrobený ze 100% ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Skvělá na celodenní pobyt u vody! Rychleschnoucí plážovou osušku od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 90 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám. Osuška Swim E..
759Kč
Bez daně:627Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a sk..
455Kč
Bez daně:376Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 221 (19 stránek)