Menu
Your Cart

Knihy

Knihy

Vybíráme to nejlepší na trhu. Český knižní trh je plný krásných knih pro děti i pro jejich rodiče. Proto je velmi náročné se v této široké nabídce zorientovat. U nás najdete ty nejlepší knihy pro děti do 10 let. Vybíráme ty nejlepší knihy pro děti, které nabízejí nejen česká, ale i slovenská a další zahraniční vydavatelství.


V naší nabídce proto najdete leporela pro miminka, zvukové knihy, klasické příběhy i světové bestsellery, encyklopedie, pracovní sešity či sešity se samolepkami a další. Objevte ty nejlepší dětské knihy, které vaše potomky nejen zaujmou, ale také ho budou krásně formovat během jeho vývoje – rozvíjet jeho slovní zásobu, logiku, obrazotvornost a fantazii.

Přírodohraní na celý rok - Starám se o planetu
Novinka
Přemýšlíš, co můžeš udělat pro zdraví naší krásné planety?Víš, co to jsou skleníkové plyny nebo uhlíková stopa? Chceš se dozvědět víc o obnovitelných zdrojích energie? Zajímá tě, jak šetřit elektřinou a kolik spotřebujeme za den vody? Odpovědi na tyto a mnohé jiné otázky najdeš v dalším dílu série P..
329Kč
Bez daně:299Kč
Starý dub slaví narozeniny
Novinka
Vítejte, kamarádi! Budeme vám vyprávět příběh o nejstarším a nejmoudřejším stromu v lese.Vydejte se s námi za medvídkem a jeho přáteli a pomozte jim připravit kouzelnou narozeninovou oslavu pro velký starý Dub.Více než 100 věcí k nalezení.Hledejte v obrázcích a možná objevíte spoustu nového. V pozná..
379Kč
Bez daně:345Kč
Záhady
Novinka
Neexistuje kniha, která by tě bavila víc, detektive. Vítej v knize záhad!Přijdeš na kloub 25 tajuplným případům? Některé mají logické řešení, u jiných využiješ své představivosti. A hlavně – hledej v zábavných obrázcích, a stopu máš nadosah. Zapoj mozkové závity a vyřeš 25 tajuplných případů.Zá..
399Kč
Bez daně:363Kč
Adventní kalendář plný knih Adventní kalendář plný knih
Novinka
Čekání na Ježíška už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Jak si advent co nejvíc zpříjemnit? Přece pohádkami!Za každým okénkem tohoto kouzelného adventního kalendáře se ukrývá malá pohádková knížka, která pomůže dětem zkrátit a zpříjemnit čekání na Štědrý den.Otevřete každý večer jedno okénko a přečtět..
799Kč
Bez daně:726Kč
Adventní kalendář Adventní kalendář
Novinka
Jak si co nejvíce zpříjemnit čekání na Ježíška? Pomůže pohádkový adventní kalendář pro děti!Těšení se na Štědrý den už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Představte si tu radost, jakou budou vaše ratolesti mít, až každý den před Vánoci objeví ve vánočním adventním kalendáři pro děti místo čokoládičky ..
799Kč
Bez daně:726Kč
Ve sněhu - Velké objevy pro malé objevitele Ve sněhu - Velké objevy pro malé objevitele
Novinka
Zjisti, co se děje ve sněhu.Pojďme prozkoumat život ve sněhu. Je pestrý, zajímavý a plný nejrůznějších zvířat. Prohlédni si obrázky a zjisti, co všechno ve sněhu můžeme objevit - jeleny, zajíce běláky, bernešky či červenky. Ti všichni čekají na malé objevitele a objevitelky v tomto veršovaném lepore..
249Kč
Bez daně:226Kč
MiniPEDIE - Objevujeme svět! Vánoce MiniPEDIE - Objevujeme svět! Vánoce
Novinka
Co zdobíme o Vánocích? Co najdeš pod stromečkem? Kdo ze sněhu stojí na zahradě?Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel či objevitelka znát odpovědi. Objevovat zvyky spojené s Vánoci je s tímto leporelem pro nejm..
249Kč
Bez daně:226Kč
Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů
Novinka
Užijte si společný čas s dětmi při čtení pohádek.V této sbírce pohádek bratří Grimmů najdete jejich nejznámější a nejkrásnější příběhy - objevte perníkovou chaloupku, poslechněte si Brémské muzikanty nebo se vydejte hledat ptáka se zlatým peřím. Tato krásná sbírka nejkrásnějších pohádek bratří ..
299Kč
Bez daně:272Kč
Nejkrásnější Andersenovy pohádky Nejkrásnější Andersenovy pohádky
Novinka
Užijte si společný čas s dětmi při čtení pohádek.V této sbírce pohádek Hanse Christiana Andersena najdete jeho nejznámější a nejkrásnější příběhy - poznejte začarované labutě, statečného cínového vojáčka či laskavou mořskou vílu.Tato krásná sbírka nejznámějších pohádek Hanse Christiana Andersena by ..
299Kč
Bez daně:272Kč
Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Objevuj, poznávej a zkoumej svět kolem sebe v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat okolní svět! V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Najdi cestu na hřiště, spoj k sobě barvy a hračky nebo si procvič poznávání pocitů. Kresli, vybarvuj, d..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Čísla - Velké samolepky pro malé ruce Čísla - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Procvič si psaní čísel a snadné počty do 10 v této překrásné knížce plné aktivit!Pojď si procvičit psaní čísel a jednoduché počítání od 1 do 10. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Procvič si psaní čísel a lehké počítání, vybarvi veverku nebo doplň číselnou řasu na t..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Vydej se na průzkum do světa barev a tvarů v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat nejrůznější barvy a tvary. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Vybarvi duhu, najdi správnou cestu, ale můžeš jít jen po obdélnících, nebo dokonči robota!Kresl..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 789 (66 stránek)