Menu
Your Cart

Doplňky

Doplňky

Kromě smysluplných knih a hraček potřebuje pro každé dítě také užitečné dětské doplňky, které jim pomůžou k větší samostatnosti a rodičům zjednoduší starost o rodinu. Proto u nás najdete jen ty nejlepší dětské batohy kvalitních značek, jedinečné kufry pro děti, penály, peněženky, kabelky a další. Dětem u nás poskládáte výbavu do školku i do první třídy.

Pro rodiče máme praktické velké tašky na přebalování, na dovolenou, do porodnice, ale i menší taštičky, jaké je lékárnička, toaletní taštičky, tašku na pleny.

Vyberte si také kvalitní bryndáčky a nádobí pro děti, příjemné velké pleny a ručníčky na koupání miminka. Nechybí ani doplňky do dětského pokoje.

Dětem udělají radost také různé drobnosti na parádění: ozdoby do vlasů, nálepky na nehty, dočasné tetování, hravé náhrdelníky i odznaky.

Nejprodávanějši v kategorii Doplňky

Noční světlo Vesmírná raketa Noční světlo Vesmírná raketa
Novinka
Vyžeňte strašidelné stíny z dětského pokoje s nočním světlem Vesmírná raketa.Raketa svítí vícebarevným světlem a střídá 4 odstíny. Výdrž baterie je 20 hodin.Skvělý doplněk pro milovníky vesmíru.Technické parametry:Napájení: 3 baterie LR44 (jsou součástí balení)Rozměry: 9,7 x 14 x 9,7 cmMateriál: PVC..
230Kč
Bez daně:190Kč
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvalit..
311Kč
Bez daně:257Kč
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvali..
311Kč
Bez daně:257Kč
Udělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních materiálů.Penál Třpytivý r..
311Kč
Bez daně:257Kč
Udělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních materiálů.Penál Třpytivý ..
311Kč
Bez daně:257Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 748 (63 stránek)