Menu
Your Cart

Kabelky a peněženky

Kabelky a peněženky

Krásné, originální a zároveň praktické peněženky pro děti. Ideální portmonky na mince či jiné drobnosti a poklady. Vyberte si krásné peněženky se zvířátky či princeznami.

Pokud hledáte něco většího, pro děti u nás najdete také kabelky se zvířátky, skvělé přes rameno. Můžete je krásně sladit s peněženkou, nebo s batohem či kufříkem. Radost udělá i vyšívané letní taštička.

Nejprodávanějši v kategorii Kabelky a peněženky

Peněženka Třpytivá modrá Peněženka Třpytivá modrá
Novinka Nedostupné
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvalit..
311Kč
Bez daně:257Kč
Peněženka Třpytivá růžová Peněženka Třpytivá růžová
Novinka Nedostupné
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvali..
311Kč
Bez daně:257Kč
Kabelka Panda Kabelka Panda
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno v podobě roztomilé pandy od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí.Originální design z FrancieKabelka Panda o velikosti ..
599Kč
Bez daně:495Kč
Kabelka Růžová Kabelka Růžová
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno v jemné růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí.Originální design z FrancieKabelka Růžová o velikosti 19 ..
647Kč
Bez daně:535Kč
Ledvinka Dobrodružství Ledvinka Dobrodružství
Nedostupné
Plátěná ledvinka na výlety i prázdniny!Dětská ledvinka s designovým motivem lesa od francouzské značky Petit Jour s rozměry 22 x 11 x 6 cm o objemu 1,4 l se stane užitečným doplňkem vašich dětí. Má jednu velkou kapsu na zip. Díky tomu se dětem do ledvinky dobře ukládají věci a nic z ní nevypadne. Po..
396Kč
Bez daně:327Kč
Praktický doplněk pro děti i dospěléMalá peněženka na zip v podobě modré kočky Katie od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem dětí i dospělých. Kočičku stačí zatáhnout za ocásek a portmonka se otevře či zavře na zip. Na zipu je také karabinka ve zlaté barvě, kter..
310Kč
Bez daně:256Kč
Praktický doplněk pro děti i dospěléMalá peněženka na zip v podobě šedé kočky Katie od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem dětí i dospělých. Kočičku stačí zatáhnout za ocásek a portmonka se otevře či zavře na zip. Na zipu je také karabinka ve zlaté barvě, která..
310Kč
Bez daně:256Kč
Praktický doplněk pro děti i dospěléMalá peněženka na zip v podobě parmské fialové kočky Katie od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem dětí i dospělých. Kočičku stačí zatáhnout za ocásek a portmonka se otevře či zavře na zip. Na zipu je také karabinka ve zlaté b..
310Kč
Bez daně:256Kč
Peněženka na zip Kočka Katie Růžová Peněženka na zip Kočka Katie Růžová
Nedostupné
Praktický doplněk pro děti i dospěléMalá peněženka na zip v podobě růžové kočky Katie od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem dětí i dospělých. Kočičku stačí zatáhnout za ocásek a portmonka se otevře či zavře na zip. Na zipu je také karabinka ve zlaté barvě, kte..
310Kč
Bez daně:256Kč
Kabelka Beruška Kabelka Beruška
Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno Beruška s metalickým povrchem od prvotřídní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí. Popruh na kabelce je dlouhý 75 cm a je nastav..
599Kč
Bez daně:495Kč
Kabelka Růžový leopard Léo Kabelka Růžový leopard Léo
Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno Růžový leopard Léo s třpytivými detaily od prvotřídní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí. Popruh na kabelce je dlouhý 75 cm a..
599Kč
Bez daně:495Kč
Praktická a stylová peněženka se 7 kapsamiDětská peněženka na zip v třpytivě zlaté barvě švédské značky Busy Lizzie se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Především zaujme školáky. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřené a r..
378Kč
Bez daně:312Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 50 (5 stránek)