Menu
Your Cart

Aktivity sešity

Aktivity sešity

Chcete-li vaše dítě rozvíjet zábavnou formou, sáhněte po pracovních sešitech z naší nabídky. Podle věku si snadno vyfiltrujete ty, které budou pro vaše děťátko nejvhodnější. Vyberte si pracovní sešity pro předškoláky, jednoduché pracovní sešity pro nejmenší, ale i úkoly na procvičování pro ostřílené školáky.

Pracovní sešity pro děti rozvíjejí grafomotoriku i logické myšlení, prostorovou představivost, matematické schopnosti, ale také rozšiřují slovní zásobu. Děti se toho s nimi nejen hodně naučí, ale také se dokonale zabaví. Sešity jim plnohodnotně vyplní volnou chvíli.

Nejprodávanějši v kategorii Aktivity sešity

Fingerprint Activities Christmas Fingerprint Activities Christmas - Nedostupné 344Kč
Bez daně: 313Kč
Pracovní sešit pro holčičky Pracovní sešit pro holčičky - Nedostupné 155Kč
Bez daně: 140Kč
Vánoční omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola Vánoční omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola - Skladem 159Kč 111Kč
Bez daně: 101Kč
Skicák na kreslení Kočka Skicák na kreslení Kočka
Novinka Nedostupné
Netradiční prázdný sešit nejen na kreslení kočekS tímto sešitem ve tvaru kočky budou mít děti papíry na své kresbičky neustále po ruce. Skicák obsahuje 20 čistě bílých prázdných stran, jejichž kočičí tvar motivuje děti ke kreslení nejrůznějších kočiček i jiných zvířátek. Klidně ale můžou sloužit na ..
145Kč
Bez daně:132Kč
Skicák na kreslení Tady bydlím Skicák na kreslení Tady bydlím
Novinka Nedostupné
Netradiční prázdný sešit nejen na kreslení domečkůS tímto sešitem ve tvaru domu budou mít děti papíry na své kresbičky neustále po ruce. Skicák obsahuje 20 čistě bílých prázdných stran, jejichž domečkový tvar motivuje děti ke kreslení nejrůznějších domů, pokojíčků, obchodů i jiných budov a interiérů..
145Kč
Bez daně:132Kč
Moje první omalovánka Zvířátka Moje první omalovánka Zvířátka
Novinka Nedostupné
Vybarvěte různé druhy zvířat pomocí Mé první omalovánky Zvířátka.Naučte děťátko jaké barvy jsou jednotlivé druhy zvířat - lev, kočka, kohout, lama, a mnohé další. Díky velkým obrázkem a vnějším konturám obrázku je omalovánka vhodná i pro nejmenší děti, které na vybarvování používají první voskovky...
145Kč
Bez daně:132Kč
Moje první omalovánka Kamarádi Moje první omalovánka Kamarádi
Novinka Nedostupné
Vybarvěte milé kamarády pomocí Mé první omalovánky.S kamarádem je život hezčí, kterého vybarvíš jako prvního? Díky velkým obrázkem a vnějším konturám obrázku je omalovánka vhdná i pro nejmenší děti, které na vybarvování používají první voskovky...
145Kč
Bez daně:132Kč
Moje první omalovánka Moje zážitky Moje první omalovánka Moje zážitky
Novinka Nedostupné
Vybarvěte různé předměty z běžného dne pomocí Mé první omalovánky.Se kterými předměty jste se dnes setkali - deštník, topinka, konvice, či jiné? Díky velkým obrázkem a vnějším konturám obrázku je omalovánka vhdná i pro nejmenší děti, které na vybarvování používají první voskovky...
145Kč
Bez daně:132Kč
Moje první omalovánka Pojďme ven Moje první omalovánka Pojďme ven
Novinka Nedostupné
Vybarvěte různé předměty z procházky ve městě pomocí Mé první omalovánky.S čím vším jste se setkali během procházky ve městě - zmrzlinárna, knihy v knihkupectví, vlak, či jiné? Díky velkým obrázkem a vnějším konturám obrázku je omalovánka vhdná i pro nejmenší děti, které na vybarvování používají prv..
145Kč
Bez daně:132Kč
Velký vánoční sešit Velký vánoční sešit
-15 %
Spousta nápadů na adventní tvoření!Těšíte se na Vánoce? Rádi kreslíte, vystřihujete, lepíte a zdobíte? Tak to si s Velkým vánočním sešitem užijete spoustu zábavy a navíc vám ukrátí čekání na Ježíška! Vánoční sešit plný jednoduchých návodů, které zvládneš i sám.Podle jednoduchých návodů výtvarni..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Můj vánoční deník Můj vánoční deník
-15 %
Úžasný deník a spousta vychytaných tipů, které udělají radost tobě i tvým blízkým.Těšíš se na vánoční prázdniny? Chceš si zkrátit čekání na Štědrý den? S tímto deníkem se v prosinci rozhodně nudit nebudeš. Najdeš tu kulinářské tipy na přípravu báječného punče, sušenek nebo cukroví. Tak si ten a..
144Kč 169Kč
Bez daně:131Kč
Pojďme spolu do Betléma Pojďme spolu do Betléma
-15 %
Zkrať si čekání na Štědrý den báječnými aktivitami!Poslechni si vyprávění o narození Ježíška, postav si vlastní betlém a s pomocí vylamovacích postaviček sehraj svůj vlastní vánoční příběh.Postav si krásný betlém. Bez nůžek a lepidla!Užij si zábavné hry a úkoly a více než 100 veselých samolepek!..
229Kč 269Kč
Bez daně:208Kč
Otiskni prstíky Otiskni prstíky
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Pusťte se s dětmi do hrátek s otisky prstů - stačí odklopit víčko z barevných inkoustových polštářků a zaplnit úkoly v knize vlastními výtvory.Kniha podporuje kreativitu a dovednost.Tato knížka překypuje nápady na zábavné otiskování prstíků a nabízí dětem spoustu míst..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
24 dnů do Vánoc
Nedostupné
Už se těšíte na Vánoce? Pojďte odpočítávat spolu s námi!Titul je plný zábavných vánočních aktivit a tvoření od začátku prosince až do Vánoc.Obsahuje 24 aktivit do Vánoc!Děti se budou těšit každý den na úkoly, se kterými si čekání zpříjemní...
139Kč
Bez daně:126Kč
Hravý advent a Vánoce
-15 %
Skvělá aktivity kniha pro adventní období.V této knížce se děti zábavnou a hravou formou seznámí s adventem a Vánocemi. Dozvědí se, jaké jsou s nimi spojené tradice, zvyky a pověry. Důraz je kladen hlavně na podobu adventu a Vánoc v českých zemích, ale jsou zde uvedeny i cizí tradice. Děti v ..
110Kč 129Kč
Bez daně:100Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 172 (15 stránek)