Menu
Your Cart

Aktivity sešity

Aktivity sešity

Chcete-li vaše dítě rozvíjet zábavnou formou, sáhněte po pracovních sešitech z naší nabídky. Podle věku si snadno vyfiltrujete ty, které budou pro vaše děťátko nejvhodnější. Vyberte si pracovní sešity pro předškoláky, jednoduché pracovní sešity pro nejmenší, ale i úkoly na procvičování pro ostřílené školáky.

Pracovní sešity pro děti rozvíjejí grafomotoriku i logické myšlení, prostorovou představivost, matematické schopnosti, ale také rozšiřují slovní zásobu. Děti se toho s nimi nejen hodně naučí, ale také se dokonale zabaví. Sešity jim plnohodnotně vyplní volnou chvíli.

Nejprodávanějši v kategorii Aktivity sešity

Přírodohraní na celý rok - Starám se o planetu
Novinka -15 %
Přemýšlíš, co můžeš udělat pro zdraví naší krásné planety?Víš, co to jsou skleníkové plyny nebo uhlíková stopa? Chceš se dozvědět víc o obnovitelných zdrojích energie? Zajímá tě, jak šetřit elektřinou a kolik spotřebujeme za den vody? Odpovědi na tyto a mnohé jiné otázky najdeš v dalším dílu série P..
280Kč 329Kč
Bez daně:254Kč
Záhady
Novinka -15 %
Neexistuje kniha, která by tě bavila víc, detektive. Vítej v knize záhad!Přijdeš na kloub 25 tajuplným případům? Některé mají logické řešení, u jiných využiješ své představivosti. A hlavně – hledej v zábavných obrázcích, a stopu máš nadosah. Zapoj mozkové závity a vyřeš 25 tajuplných případů.Zá..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce Já a můj svět - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Objevuj, poznávej a zkoumej svět kolem sebe v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat okolní svět! V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Najdi cestu na hřiště, spoj k sobě barvy a hračky nebo si procvič poznávání pocitů. Kresli, vybarvuj, d..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Čísla - Velké samolepky pro malé ruce Čísla - Velké samolepky pro malé ruce
-15 % Nedostupné
Procvič si psaní čísel a snadné počty do 10 v této překrásné knížce plné aktivit!Pojď si procvičit psaní čísel a jednoduché počítání od 1 do 10. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Procvič si psaní čísel a lehké počítání, vybarvi veverku nebo doplň číselnou řasu na t..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce Barvy a tvary - Velké samolepky pro malé ruce
-15 % Nedostupné
Vydej se na průzkum do světa barev a tvarů v této překrásné knížce plné aktivit!Neváhej a vydej se objevovat nejrůznější barvy a tvary. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Vybarvi duhu, najdi správnou cestu, ale můžeš jít jen po obdélnících, nebo dokonči robota!Kresl..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky zvířat pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato knížka překypuje nápady na zábavné otiskování prstíků a nabízí dětem spoustu místa, které mohou zaplnit sv..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Princezny - 101 věcí k hledání a nalepování Princezny - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Poznej princezny a jejich každodenní život. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé b..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Poznej hasiče a jejich práci. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejprve hl..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Dinosauři - 101 věcí k hledání a nalepování Dinosauři - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Objevuj dinosaury. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejprve hledat, další..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Princeznin palác - Velké samolepky pro malé ruce Princeznin palác - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Pojď si hrát a zažít dobrodružství s princeznami a kouzelnými bytostmi v této překrásné knížce plné aktivit!Kresli, vybarvuj, doplňuj a nalepuj samolepky. Pojď a poznej princezny, rytíře a pohádkové bytosti, které už na tebe čekají v této knížce plné aktivit, úkolů a výzev. Pomoz princezně se připra..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Farma - Velké samolepky pro malé ruce Farma - Velké samolepky pro malé ruce
-15 %
Pojď si pohrát s kamarády z farmy v této překrásné knížce plné aktivit!Kresli, vybarvuj, doplňuj a nalepuj roztomilé samolepky k aktivitám na každé stránce. Pojď a poznej různá zvířátka, která ti představí farmu - svůj domov. V této knížce plné aktivit a her na tebe čeká spousta úkolů a výzev. Vybar..
67Kč 79Kč
Bez daně:61Kč
Otiskni prstíky - Zvířata Otiskni prstíky - Zvířata
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky zvířat pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato kreativní kniha obsahuje spoustu nápadů a návodů na vytvoření zábavných obrázků pomocí barevných otisků pr..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 131 (11 stránek)