Menu
Your Cart

Aktivity sešity

Aktivity sešity

Chcete-li vaše dítě rozvíjet zábavnou formou, sáhněte po pracovních sešitech z naší nabídky. Podle věku si snadno vyfiltrujete ty, které budou pro vaše děťátko nejvhodnější. Vyberte si pracovní sešity pro předškoláky, jednoduché pracovní sešity pro nejmenší, ale i úkoly na procvičování pro ostřílené školáky.

Pracovní sešity pro děti rozvíjejí grafomotoriku i logické myšlení, prostorovou představivost, matematické schopnosti, ale také rozšiřují slovní zásobu. Děti se toho s nimi nejen hodně naučí, ale také se dokonale zabaví. Sešity jim plnohodnotně vyplní volnou chvíli.

Nejprodávanějši v kategorii Aktivity sešity

1 Pracovní sešit pro holčičky Pracovní sešit pro holčičky - Nedostupné 155Kč
2 Fingerprint Activities Fingerprint Activities - Nedostupné 344Kč
3 Pracovní sešit pro chlapce Pracovní sešit pro chlapce - Skladem 155Kč
4 Fingerprint Activities: Animals Fingerprint Activities: Animals - Nedostupné 344Kč
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Děti malují pomocí otisků prstů.Děti si díky svým otiskům můžou vytvořit různá zvířátka, která mohou vidět v Zoo a dotvořit tak obrázky. Skvrny na gepardovi, hroši vyvalující se v jezeře, pruhy na ocasech lemurů, koaly lezoucí po stromech a mnoho dalšího.Kniha podporuje kreativitu a zručnost.Obsahuj..
344Kč
Bez daně:313Kč
Tvoření z papíru - Můj pracovní sešit Tvoření z papíru - Můj pracovní sešit
-15 %
Pokud vaše dítě již úspěšně zvládlo pracovní sešity Stříhání a Nalepování, v tomto sešitě, který na ně přímo navazuje, získané dovednosti zužitkuje.Pracovní sešit Tvorba z papíru zdokonalujte jemné motorické schopnosti dítěte a práci s nůžkami a lepidlem. Aktivní používání prstů a rukou pomůže dítět..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Zvířata - Stříhej papír! Zvířata - Stříhej papír!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku při stříhání čar a tvarů zvířátek.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Stříhej papír! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručn..
127Kč 149Kč
Bez daně:115Kč
VÍCE Nalepuj!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku a naučí se pracovat s lepidlem.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Nalepuj! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručnější a obratně..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Zvířata - Nalepuj! Zvířata - Nalepuj!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku a naučí se pracovat s lepidlem. V každém cvičení na ně čekají hravá zvířátka.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Nalepuj! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě s..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Učím se s pastelkami - Můj pracovní sešit Učím se s pastelkami - Můj pracovní sešit
-15 %
Tento pracovní sešit navazuje na úvodní dva pracovní sešity Spojování a Úžasné spojování. Jeho záměrem je naučit dítě znát barvy a seznámit ho s používáním psacího náčiní.Pokud vaše dítě už začíná kreslit, v tomto sešitě se bude učit, jak pracovat s pastelkou, čímž se posléze zlepší i schopnost použ..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Vybarvování - Příprava do školky Vybarvování - Příprava do školky
-15 %
Pracovní sešit připravuje dítě na aktivity, kterým se bude věnovat ve školce. Je zaměřen na správné držení pastelek, poznávání barev a posílení si prsty ruky.Aktivity v tomto sešitě u dětí rozvíjejí schopnost poznávat barvy a děti si při nich rovněž posílí prsty ruky a zlepší si svoji obratnost při ..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Nalepování - Příprava do školky Nalepování - Příprava do školky
-15 %
Pracovní sešit připravuje dítě na aktivity, kterým se bude věnovat ve školce. Je zaměřen na práci s nůžkami a lepidlem.Pomocí jednotlivých cvičení v tomto sešitě se dítě zdokonalí v nalepování, čímž si zároveň rozvíjí jemnou motoriku. Nejprve si dítě procvičí nalepování jednoduchých tvarů, které můž..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Milujeme geografii - Vlajky
-15 %
Poznej záhady vlajek a objevuj svět!Geografie studuje také vlajky, které jsou symbolem například státu, města, organizace či skupiny, případně slouží k signalizaci. V knize se dozvíš zajímavé (a možná i překvapivé) informace o světě vlajek neboli vexilologii. Když si spolu se školáky Geou, Tomem a B..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Milujeme geografii - Mapy
-15 %
Poznej tajemství map a objevuj svět!Geografie nebo ve škole také zeměpis nám umožňuje objevovat a zobrazovat zemský povrch z různých stran. V knize se seznámíš se školačkou Geou a školákem Tomem a můžeš se přidat do jejich Klubu mladých geografů. Hned na prvních stranách najdeš členskou kartu (dokon..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Hravá pastelka 1 Hravá pastelka 1
-15 %
Pracovní sešit připravuje na psaní 4 - 5 leté děti.Pracovní sešit pro 4 - 5leté děti je zaměřen na procvičení kruhu, čáry plynulé, vodorovné, šikmé, svislé, křížení čar, spodního a horního oblouku, elipsy a spojování bodů. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teo..
39Kč 46Kč
Bez daně:36Kč
Hravá pastelka 2 Hravá pastelka 2
-15 %
Pracovní sešit připravuje na psaní 5 - 6 leté děti.Pracovní sešit pro 5 - 6leté děti je zaměřen na procvičení kruhu, čáry plynulé, vodorovné, šikmé, svislé, křížení čar, spodního a horního oblouku, elipsy a spojování bodů. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teo..
39Kč 46Kč
Bez daně:36Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 141 (12 stránek)