Menu
Your Cart

9 - 10 let

9 - 10 let

Kolem devátého roku už děti jsou a chtějí být velmi samostatné. Pomoc dospělého spíše odmítají. Chtějí vám dokázat, že všechno zvládnou samy. Je čím dál tím těžší odpoutat je od internetu, kde hrají on-line hry a sledují české i zahraniční youtubery. Ještěže jsou tu vynikající dobrodružné deskové hry pro děti do 10 let či hlavolamy, které jim online svět nahradí. Pokud rády na obrazovce sledují experimenty, pořiďte jim pokusy na doma.

Vhodné hračky pro děti od 9 let jsou stále stavebnice, které rozvíjí jejich fantazii, ale umožňují jim také zlepšovat se ve svých technických schopnostech a rozvíjet si prostorové vnímání. Inspirativní panenky jsou skvělé na navrhování nového oblečení a vymýšlení fascinujících příběhů. Nechte si děti také u nás vybrat různé kreativní a psací potřeby, papírenské sady či výzdobu na své 9 či 10 narozeniny.

Dobrodružné příběhy v sobě skrývají také knihy pro děti od 9 let. U dětí ale také vedou různé encyklopedie a naučné knihy, které odpoví na všechny jejich zvídavé otázky a pomůžou jim při tvorbě školních projektů. Vrhnout se můžou také na čtení klasiky z rodinné knihovny či světové bestsellery pro mládež.

Nejprodávanějši v kategorii 9 - 10 let

Dalekohled Dalekohled
Novinka
Do přírody nesmí chybět dalekohled.Dalekohled se zvětšením 4x a velikostí objektivu 32mm, určený pro pozorování zvířat a přírody.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky. Děti se tak budou těšit na každý výlet.Příslušenství: Sáček na uložení dalekohledu a hadřík na čištění čoček...
357Kč
Bez daně:295Kč
Souprava pro pozorování hmyzu Souprava pro pozorování hmyzu
Novinka
Souprava na hmyz pro malé badatele.Dětská sada pro chytání a pozorování hmyzu. Pomocí síťky, pinzety a průhledné misky opatrně nasbírejte hmyz a vložte jej do přenosné krabice. Přenosná pozorovatelna slouží pouze k dočasnému pozorování, hmyz je třeba po ukončení pozorování vypustit do přírody.Perfek..
643Kč
Bez daně:531Kč
Kapesní mikroskop Kapesní mikroskop
Novinka
Podívejte se na věci zblízka.Kapesní mikroskop Buki MR200 je zvětšovací přístroj se zabudovaným LED světlem. Můžeš jej využít jako lupu pro pozorování přírodních objektů, živočichů nebo předmětů vyrobených lidmi.V balení je také praktický klip pro využití s chytrým telefonem. Tvé objevy tak můžeš fo..
452Kč
Bez daně:374Kč
Odolný batoh do školky i na výletyRůžový dětský batoh se motivem duhy od francouzské značky Petit Jour s rozměry 32 x 25 x 12 cm o objemu 9,6 l je svou velikostí vhodný přibližně pro děti od 2 let. Má dvě kapsy na zip a dvě postranní kapsy na láhev na pití a další poklady. Popruhy jsou nastavitelné ..
950Kč
Bez daně:785Kč
Psaní i kreslení s oblíbeným literárním hrdinou!Linkovaný sešit s Malým princem od francouzské značky Petit Jour inspiruje vaše děti k psaní i kreativitě. Sešit o velikosti 21 x 15 cm má 48 linkovaných stránek a poskytuje tak dostatek prostoru na různé tvůrčí aktivity nebo psaní deníčku. Obrázek Mal..
120Kč
Bez daně:99Kč
Encyklopedie Larousse - doprava
-15 %
Rozjeďte se s námi! Po vodě, vzduchem, po zemi – dopravních prostředků je spousta.V oblíbené barevné encyklopedii se malí průzkumníci dozví, jak se jezdilo dřív, jaké prostředky se používají dnes a pro jaké účely. Knížka je rozdělena do šesti velkých, barevně odlišených tematických celků.Děti získaj..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Encyklopedie Larousse - dinosauři
-15 %
Encyklopedie seznamuje mladší školáky hravou a zábavnou formou s podivuhodným světem dinosaurů.Tematicky rozčleněné kapitoly se věnují zrodu těchto obrů, éře druhohor, v níž ovládli naši planetu, popisují jejich život i možné příčiny jejich zániku, charakterizují jednotlivé skupiny dinosaurů a předs..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Albert Einstein - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavného vědce Alberta Einsteina. Malý Albert sice neoplýval slovy, zato ale oplýval myšlenkami. Ze začátku se mu ve škole příliš nedařilo, brzy však zcela propadl fyzice a matematice a svůj první vědecký článek napsal jako teenager. Albert zasvětil svůj život zkoumání podsta..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Neil Armstrong - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavného astronauta Neila Armstronga. Jako docela malý Neil navštívil se svým otcem letecký závod a letadla, která tam viděl, mu učarovala. To zažehlo jeho celoživotní lásku k létání. Naučil se pilotovat letadlo ještě dřív, než uměl řídit auto! Nejdřív pracoval jako zkušební ..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s modrou, růžovou a černou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
259Kč
Bez daně:214Kč
Děti a fanoušci Avatara od 8 let mají nyní možnost cestovat na exoplanetární měsíc Pandora.Prožijte znovu své oblíbené chvíle z filmu Avatar: Cesta vody nebo si vymýšlejte vlastní dynamické scény a příběhy s polohovatelnou figurkou ilu, minifigurkami Tsireyi a Tuka a korálovým útesem Pandory.K dispo..
599Kč
Bez daně:495Kč
LEGO Technic Monster Jam Dragon LEGO Technic Monster Jam Dragon
Nedostupné
Děti, které zbožňují Monster Jam, mají co objevovat s touto natahovací hračkou.Dodává se s úžasnými dračími detaily, jako jsou ostny a rohy. Díky realistickým grafickým prvkům a barvám je tento model jako stvořený pro předvádění oblíbených momentů z arény Monster Jam.Hračka typu 2 v 1 pro ještě více..
469Kč
Bez daně:388Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 253 (22 stránek)