Menu
Your Cart

9 - 10 let

9 - 10 let

Kolem devátého roku už děti jsou a chtějí být velmi samostatné. Pomoc dospělého spíše odmítají. Chtějí vám dokázat, že všechno zvládnou samy. Je čím dál tím těžší odpoutat je od internetu, kde hrají on-line hry a sledují české i zahraniční youtubery. Ještěže jsou tu vynikající dobrodružné deskové hry pro děti do 10 let či hlavolamy, které jim online svět nahradí. Pokud rády na obrazovce sledují experimenty, pořiďte jim pokusy na doma.

Vhodné hračky pro děti od 9 let jsou stále stavebnice, které rozvíjí jejich fantazii, ale umožňují jim také zlepšovat se ve svých technických schopnostech a rozvíjet si prostorové vnímání. Inspirativní panenky jsou skvělé na navrhování nového oblečení a vymýšlení fascinujících příběhů. Nechte si děti také u nás vybrat různé kreativní a psací potřeby, papírenské sady či výzdobu na své 9 či 10 narozeniny.

Dobrodružné příběhy v sobě skrývají také knihy pro děti od 9 let. U dětí ale také vedou různé encyklopedie a naučné knihy, které odpoví na všechny jejich zvídavé otázky a pomůžou jim při tvorbě školních projektů. Vrhnout se můžou také na čtení klasiky z rodinné knihovny či světové bestsellery pro mládež.

Nejprodávanějši v kategorii 9 - 10 let

Oceňovaný designér, ilustrátor, kreativní ředitel a nejprodávanější výtvarník puzzlí Michael Storrings vytvořil zábavný a slavnostní obrázek sjezdovky s1000 dílky. Poskládejte toto puzzle na vlastní lyžovačku, během zasněženého dne doma nebo během prázdnin s rodinou.Obsahuje 1000 dílků. Potištěno ne..
383Kč
Bez daně:317Kč
Vánoce v Drážďanech 1000dílné puzzle oživuje shon a shon zasněžených německých Vánoc v Drážďanech. Puzzle jsou baleny v pevných krabicích s matným povrchem. Oceňovaný ilustrátor Michael Storrings zachycuje zvláštní podstatu a kouzlo měst v různých ročních obdobích.Obsahuje 1000 dílků. Potištěno neto..
428Kč
Bez daně:354Kč
Vánoční shon může znamenat i radost a veselí, zvláště když jde o vánoční stromeček! Vydejte se prostřednictvím puzzle na farmu se stromky, hýřící barvami a očekáváním. Připomínejte si sváteční náladu a příležitost k setkáním s milovanou rodinou a přáteli! Autorem obrázku je cenami ověnčený designér ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 212 (18 stránek)