Menu
Your Cart

9 - 10 let

9 - 10 let

Kolem devátého roku už děti jsou a chtějí být velmi samostatné. Pomoc dospělého spíše odmítají. Chtějí vám dokázat, že všechno zvládnou samy. Je čím dál tím těžší odpoutat je od internetu, kde hrají on-line hry a sledují české i zahraniční youtubery. Ještěže jsou tu vynikající dobrodružné deskové hry pro děti do 10 let či hlavolamy, které jim online svět nahradí. Pokud rády na obrazovce sledují experimenty, pořiďte jim pokusy na doma.

Vhodné hračky pro děti od 9 let jsou stále stavebnice, které rozvíjí jejich fantazii, ale umožňují jim také zlepšovat se ve svých technických schopnostech a rozvíjet si prostorové vnímání. Inspirativní panenky jsou skvělé na navrhování nového oblečení a vymýšlení fascinujících příběhů. Nechte si děti také u nás vybrat různé kreativní a psací potřeby, papírenské sady či výzdobu na své 9 či 10 narozeniny.

Dobrodružné příběhy v sobě skrývají také knihy pro děti od 9 let. U dětí ale také vedou různé encyklopedie a naučné knihy, které odpoví na všechny jejich zvídavé otázky a pomůžou jim při tvorbě školních projektů. Vrhnout se můžou také na čtení klasiky z rodinné knihovny či světové bestsellery pro mládež.

Nejprodávanějši v kategorii 9 - 10 let

1 Barevné polštářky na razítka Barevné polštářky na razítka - 2-3 dni 360Kč
Bez daně: 298Kč
2 Fixy Metalické barvy Fixy Metalické barvy - Nedostupné 207Kč
Bez daně: 171Kč
3 Výroba hopíků Planety Výroba hopíků Planety - Skladem 570Kč
Bez daně: 471Kč
Magnetická fólie na zeď bílá Magnetická fólie na zeď bílá
Novinka
Magnetická tabule v každém pokojíčkuMagnetická fólie na zeď o velikosti 120 x 90 cm vytvoří v každém prostoru dokonalou magnetickou tabuli na tvoření, učení i hraní. Fólie jde rozstříhat na menší kousky, nalepit na zeď a je dokonce i popisovatelné fixami či tekutými křídami na bílou tabuli. Děti si ..
399Kč
Bez daně:330Kč
Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi
Novinka
Vytvoř si z razítek vlastní pohlednice!Tato krásná sada razítek Abeceda a číslice od Tookyland obsahuje 26 písmen, 10 číslic, 6 barevných podkladů a 45 pohlednic na ozdobení (15 s předtištěnými obrázky, 30 prázdných). Nechybí ani 6 inkoustových polštářků se základními barvami. Děti můžou využít tuto..
450Kč
Bez daně:372Kč
Výroba hopíků Planety Výroba hopíků Planety
Novinka
Vyrob si své vlastní skákací planety!Díky této jedinečné kreativní sadě od Tookyland si dětičky vytvoří skákací míčky - hopíky - v podobě všech planet naší Sluneční soustavy. V balení děti najdou vše potřebné: kádinku na rozdělání hmoty, dvě formy na na tvorbu hopíků a 16 pytlíčků se směsí na výrobu..
570Kč
Bez daně:471Kč
Sada razítek s vánoční tématikou!Vykouzlete originální vánoční přáníčka, drobné dárky, visačky, balící papír apod. pomocí sady razítek Stampo NOËL – Louskáček ve stylu romantických staroanglických Vánoc. Baletní piškoty, kolotoč nebo houpací koník, to jsou motivy, které rozněžní i Grinche.Vytvářejte..
199Kč
Bez daně:164Kč
Polštářky s inkoustem určené k razítkování.Sada 2 razítkovacích polštářků vhodných pro dětské papírové projekty.Barvy jsou omyvatelné a vypratelné.Tyto razítkovací polštářky jsou vhodné pro práci s velkými dětskými razítky. Pracuje se s nimi zcela jednoduše, razítko několikrát lehce přitlačte na pol..
230Kč
Bez daně:190Kč
Sada razítek s tématikou severských Vánoc!Popřejte krásné svátky obdarovanému jedním otiskem razítka! Razítka jsou ideální na výrobu vánočních přání, visaček, nápaditých obalů na dárky i vánočních dekorací.Vytvářejte pomocí razítek vlastní vánoční přání, dárky a mnoho jiného.Set 12 razítek s adventn..
169Kč
Bez daně:140Kč
Hra DouZanimo Hra DouZanimo
Nedostupné
Kooperativní pexeso s dvanácti zvířátky si oblíbíš.Právě probíhá velká hra na schovávanou. Jste v týmu se zebrou, gazelou a žirafou a musíte najít ostatní zvířata.Tvým úkolem je najít ostatní zvířátka.Je tvá paměť dostatečně silná na to, abyste jim je pomohli najít?Obsah: 12 "zvířecích" dílků složen..
299Kč
Bez daně:247Kč
Razítka Adventní kalendář Razítka Adventní kalendář
Nedostupné
Velká sada razítek s kouzelnou vánoční tématikou pro vaše adventní vyrábění!Ideální pro výrobu a zdobení adventních kalendářů, vánočních přání, balicího papíru, vánočních visaček, originálního balení vánočního cukroví a jedlých dárků a dalšího vánočního zimního tvoření.Vytvářejte pomocí razítek vlas..
226Kč
Bez daně:187Kč
Vyrobte a ozdobte přírodní svíčky ze sójového vosku a bavlněných knotů.Součástí sady je také speciální nádoba s bezpečným víkem pro roztavení sójového vosku v mikrovlnné troubě. Výsledkem budou působivé dekorativní svíčky, které zkrášlí interiér nebo budou originálním dárkem.Sada obsahuje formy pro ..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Pozor, všechno vybuchuje!Pokud tě lákají exploze a chceš vědět, co se za nimi skrývá, tak tato chemická souprava je pro tebe. Sestrojíš vlastní bezpečnou "bombu", odpálíš raketu, vytvoříš vulkanickou erupci i gejzír a v 15 pokusech nahlédneš do světa pyrotechnika.Vlastnosti výrobkuHmotnost: 680gRozm..
675Kč
Bez daně:558Kč
Vytvořte a nakreslete si vlastní jedinečné oblečení!Nakreslete oblečení pomocí šablon a poté jej doplňte samolepkami. Součástí balení jsou 4 barevné tužky, 4 oboustranné fixy a paleta 24 barev. Rozměry skicáře: 14 x 18,5 cm.Použijte samolepicí látky a oživte své návrhy!Skicař obsahuje 28 stran ze si..
325Kč
Bez daně:269Kč
Vytvořte a nakreslete si vlastní jedinečné oblečení!Nakreslete oblečení pomocí šablon a poté jej doplňte samolepkami. Součástí balení jsou 4 barevné tužky, 4 oboustranné fixy a paleta 24 barev. Rozměry skicáře: 14 x 18,5 cm.Použijte samolepicí látky a oživte své návrhy!Skicař obsahuje 28 stran ze si..
325Kč
Bez daně:269Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 125 (11 stránek)