Menu
Your Cart

Dětské nádobí

Dětské nádobí

Vyberte si z naší široké nabídky dětské nádobí s krásným designem a bezpečnostními certifikáty. Všechny značky pečlivě vybíráme, proto u nás najdete jen bezpečné věci, které dětem neublíží. 

Vyberte si zdravé láhve pro děti s rozkošnými zvířátky, silikonový hrnek pro děti s brčkem, praktické boxy na svačinu.

Práci vám ušetří také funkční bryndáky pro miminka i větší děti. Na výběr máte praktický textilní i omyvatelný silikonový bryndák.

Nejprodávanějši v kategorii Dětské nádobí

Dělený talíř Tutti Frutti Modrý Dělený talíř Tutti Frutti Modrý
Novinka
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruModrý dělený talíř pro děti s motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak..
358Kč
Bez daně:296Kč
Dělený talíř Tutti Frutti Růžový Dělený talíř Tutti Frutti Růžový
Novinka
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruRůžový dělený talíř pro děti s motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na n..
358Kč
Bez daně:296Kč
Hrnek s ouškem Tutti Frutti Hrnek s ouškem Tutti Frutti
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním. Vy..
178Kč
Bez daně:147Kč
Hrnek Tutti Frutti Hrnek Tutti Frutti
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako sklen..
158Kč
Bez daně:131Kč
Sada lžiček Tutti Frutti 3 ks Sada lžiček Tutti Frutti 3 ks
Novinka
Uzpůsobené pro malé ručičky!3 dětské lžičky s motivem pestrobarevného ovoce od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každý chod. Mají délku 14 cm, žádné ostré hrany a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely. Jsou tak vhodná jako první lžičky pro miminko i batolata. Doplnit je můžete da..
180Kč
Bez daně:149Kč
Hrneček s pítkem Tutti Frutti Hrneček s pítkem Tutti Frutti
Novinka
Učící hrneček podpoří samostatnost dítěteProtiskluzový hrnek s náustkem o objemu 160 ml s designovým motivem barevného ovoce značky Petit Jour pomůže těm nejmenším pít samostatně bez pomoci dospělého. Hrneček má dvě ouška, aby se miminkům a batolatům dobře držel v malých ručičkách. Náustek je sundav..
343Kč
Bez daně:283Kč
Miska Tutti Frutti Miska Tutti Frutti
Novinka
Univerzální miska pro miminka i větší děti!Dětská modrá miska s motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každé jídlo. Díky objemu 250 ml je vhodná třeba jako snídaňová miska na cereálie a kašičky, ale také jak miska na příkrmy. Mistička je lehká a odolná. Díky tomu ji ..
199Kč
Bez daně:164Kč
Bryndák s kapsou Tutti Frutti Růžový Bryndák s kapsou Tutti Frutti Růžový
Novinka
A oblečení zůstane čisté!Dětský růžový bryndák s kapsou s motivem hravého ovoce od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání tekutinám..
238Kč
Bez daně:197Kč
Bryndák s kapsou Tutti Frutti Modrý
Novinka
A oblečení zůstane čisté!Dětský modrý bryndák s kapsou s motivem hravého ovoce od značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zabrání te..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dělený talíř Savana Dělený talíř Savana
Novinka
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na něj p..
358Kč
Bez daně:296Kč
Hrnek s ouškem Savana Hrnek s ouškem Savana
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
Hrnek Savana Hrnek Savana
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako skl..
158Kč
Bez daně:131Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 105 (9 stránek)