Menu
Your Cart

Náhrdelníky, náramky a prstýnky

Náhrdelníky, náramky a prstýnky

I děti se chtějí parádit, proto u nás najdete krásné dětské šperky. Většinou se jedná o zábavné a zároveň krásné doplňky, které dětem budou dělat radost hodně dlouho. Můžou je také využít jako doplňky ke kostýmům na oslavu či karneval. Náhrdelníky, náramky i náramkové hodinky pro děti jsou též skvělý dárek pro děti k narozeninám. Skvělým tipem na dárek jsou třeba náhrdelníky s hračkou ukrytou v malé kapsičce.

Vyberte si originální a hravé šperky pro děti, které udělají velkou radost a jsou bezpečné.

Nejprodávanějši v kategorii Náhrdelníky, náramky a prstýnky

Náhrdelník a náramek Perly BílýRoztomilý šperk pro každou slečnuMáte doma malou parádnici a chcete ji obdarovat něčím výjimečným? Náhrdelník a náramek Perly v bílé barvě jsou ideálním dárkem. Bílé perly skvěle doplňují menší perličky v pastelových barvách. Náhrdelník stylově zdobí krk a náramek krás..
359Kč
Bez daně:297Kč
Náhrdelník a náramek Perly RůžovýRoztomilý šperk pro každou slečnuMáte doma malou parádnici a chcete ji obdarovat něčím výjimečným? Náhrdelník a náramek Perly v růžové barvě jsou ideálním dárkem. Růžové perly skvěle doplňují menší perličky v pastelových barvách. Náhrdelník stylově zdobí krk a nárame..
359Kč
Bez daně:297Kč
Náhrdelník a náramek PerlaRoztomilý náramek a náhrdelník pro malou princeznuMáte doma malou parádnici a chcete ji obdarovat něčím výjimečným? Náhrdelník a náramek s růžovými, filaovými a bílými perlami jsou ideálním dárkem. Náhrdelník je navíc doplněn větší perlou a růžovou mašličkou.Dětské doplňky ..
359Kč
Bez daně:297Kč
Náhrdelník a náramek HvězdaRoztomilý náramek a náhrdelník pro malou princeznuMáte doma malou parádnici a chcete ji obdarovat něčím výjimečným? Barevný náhrdelník a náramek jsou ideálním dárkem. Náhrdelník je navíc doplněn roztomilou hvězdičkou.Dětské doplňky z FrancieFrancouzská značka Yuko B. se za..
359Kč
Bez daně:297Kč
Náhrdelník a náramek KvětyBarevný náramek a náhrdelník s květinamiSada náhrdelníku a náramku je vhodná pro každou malou holčičku, která se ráda parádí. Nechte svou malou princeznu zazářit...
135Kč
Bez daně:112Kč
Náhrdelník a náramek Jednorožec Náhrdelník a náramek Jednorožec
Nedostupné
Náhrdelník a náramek JednorožecBarevný náramek a náhrdelník JednorožecSada náhrdelníku a náramku je vhodná pro každou malou holčičku, která se ráda parádí. Nechte svou malou princeznu zazářit...
144Kč
Bez daně:119Kč
Třešně Dárkový setSponky a šperky s motivem třešní v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s bílými mašlemi se vzorem třešní na zlaté stuze. Růžový náhrdelník a náramek s přívěskem třešní...
239Kč 399Kč
Bez daně:198Kč
Zahrada Dárkový setSponky a šperky s motivem zahrady v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásným malým motýlem a květinkou na zlaté stuze. Růžový náhrdelník a náramek s přívěskem berušky a šneka...
399Kč
Bez daně:330Kč
Baletka Dárkový setSponky a šperky s motivem baletu v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásnými malými baletními botami v jemných růžových třpytkách s krásnou růžovou mašlí. Náhrdelník a náramek se stejným detailem baletních špiček...
399Kč
Bez daně:330Kč
Náramek perlový KočkaRoztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošnou kočkou od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náram..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Květina ModrýRoztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošnu modrou květinou od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z Franci..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Květina RůžovýRoztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s růžovým květem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový ..
165Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 29 (3 stránek)