Menu
Your Cart

Náhrdelníky, náramky a prstýnky

Náhrdelníky, náramky a prstýnky

I děti se chtějí parádit, proto u nás najdete krásné dětské šperky. Většinou se jedná o zábavné a zároveň krásné doplňky, které dětem budou dělat radost hodně dlouho. Můžou je také využít jako doplňky ke kostýmům na oslavu či karneval. Náhrdelníky, náramky i náramkové hodinky pro děti jsou též skvělý dárek pro děti k narozeninám. Skvělým tipem na dárek jsou třeba náhrdelníky s hračkou ukrytou v malé kapsičce.

Vyberte si originální a hravé šperky pro děti, které udělají velkou radost a jsou bezpečné.

Sponky a šperky s motivem jednorožce v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s třpytivým srdíčkem a hvězdičkou na pastelové stuze. Fialový náhrdelník a náramek s přívěskem jednorožce...
399Kč
Bez daně:330Kč
Sponky a šperky s motivem třešní v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s bílými mašlemi se vzorem třešní na zlaté stuze. Růžový náhrdelník a náramek s přívěskem třešní...
399Kč
Bez daně:330Kč
Sponky a šperky s motivem zahrady v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásným malým motýlem a květinkou na zlaté stuze. Růžový náhrdelník a náramek s přívěskem berušky a šneka...
399Kč
Bez daně:330Kč
Baletka Dárkový set Baletka Dárkový set
Nedostupné
Sponky a šperky s motivem baletu v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásnými malými baletními botami v jemných růžových třpytkách s krásnou růžovou mašlí. Náhrdelník a náramek se stejným detailem baletních špiček...
399Kč
Bez daně:330Kč
Náramek perlový Kočka Náramek perlový Kočka
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošnou kočkou od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Kočka je skvělý ja..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Květina Modrý Náramek perlový Květina Modrý
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošnu modrou květinou od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Květina je..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Květina Růžový Náramek perlový Květina Růžový
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s růžovým květem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Květina je skvělý ja..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Králik Náramek perlový Králik
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošným růžovým králíčkem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních třpytivých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek králík je skv..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Měsíc Náramek perlový Měsíc
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s růžovým měsícem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Měsíc je skvělý jako ..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Jednorožec Náramek perlový Jednorožec
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošným jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Jdnorožec je skvělý j..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek perlový Obláček Náramek perlový Obláček
Nedostupné
Roztomilý šperk pro děti!Dětský perlový náramek s rozkošným mráčkem od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek je vyroben z kvalitních lesklých korálků s přívěsky. Snadno se nandavá a sundavá.Hravý design z FranciePerlový náramek Obláček je skvělý jako ma..
165Kč
Bez daně:136Kč
Náramek nastavitelný Motýl Fialový Náramek nastavitelný Motýl Fialový
Nedostupné
Kouzelný šperk pro děti!Dětský náramek s kouzelným motýlkem v fialových barvách od francouzské značky Yuko B. se okamžitě stane oblíbeným doplňkem vašich dětí. Náramek má kvalitní zapínání a je možné nastavit jeho délku, aby přesně padl na zápěstí vašich dětí.Elegantní design z FrancieStahovací nára..
165Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 25 (3 stránek)