Menu
Your Cart

7 - 8 let

7 - 8 let

Sedmileté děti už sice mají spoustu školních povinnosti a mimoškolních zájmových kroužků, ale nezapomínejte, že i tak si stale rády hrají. hračky pro děti od 7 let  už ale musí být nějakým způsobem sofistikovanější, jako třeba různé hlavolamy a logické hry či pokusy na doma. Určitě je oslní složitější puzzle či různé pokusy pro děti na doma.

Čím dál více bude mít také v oblibě společenské hry s jednoduššími pravidly. Školák se takto učí respektovat pravidla i postupy, což se mu bude hodit nejen ve škole. Doplnit mu také můžete školní výbavu psacími potřebami Stabilo či krásným penálem. Takto velké děti si už také vymýšlejí své vlastní kreativní projekty, proto by doma měly mít vždy zásobu kvalitních kreativních potřeb pro děti.

Knihy pro děti od 7 let musí děti v tomto věku opravdu zaujmout, aby u nich vydržely. Čím dál více milují různé encyklopedie, ale i vtipné či detektivní příběhy, úspěšné knižní série.

Nejprodávanějši v kategorii 7 - 8 let

Hra Piratrix Hra Piratrix
Novinka
Stolní strategická hra. Piráti, jde se hledat poklad! Každý hráč má svoji herní desku, která představuje mapu pokladu. Na herní desce jsou obrázková políčka, po kterých hráči přesouvají pirátské žetony. Cílem je uspořádat žetony do 2 linií tak, aby se křížily v místě truhly s pokladem. Kdo bude prvn..
470Kč
Bez daně:389Kč
Objevovací puzzle Zvířata světa 100 ks Objevovací puzzle Zvířata světa 100 ks
Novinka
Objevovací puzzle zobrazuje vybraná zvířata světadílů a moří. Po doskládání se změní na naučnou hledací hru. Kdo je dobrý pozorovatel? Dítě vyhledá jednotlivá zvířata v brožurce, která obsahuje názvy zvířat uspořádané podle místa jejich výskytu. Přibalený plakát stejných rozměrů jako puzzle poslouží..
420Kč
Bez daně:347Kč
Hádej, kdo jsem! Vánoce Hádej, kdo jsem! Vánoce
Novinka
Vánoční verze oblíbené hry Hádej, kdo jsem!Sada Obsahuje 6 skřítkovských klobouků na gumičce a 40 kartiček, z toho 21 kartiček je s ilustracemi. Zbývajících 19 karet je prázdných. Můžete si je vyplnit samy...
215Kč
Bez daně:178Kč
Puzzle Galerie Abrakadabra 200 ks Puzzle Galerie Abrakadabra 200 ks
Novinka
Abrakadabra, viděli jste už takový strom? Je obrovským drobným místem! Hřištěm i příbytkem. Přibalený plakát má stejné rozměry jako puzzle a poslouží jako předloha a podložka pro skládání. Dílky jsou odolné, můžete skládat a skládat.Ilustrace: Marc Boutavant.Puzzle z kolekce Galerie mají panoramatic..
480Kč
Bez daně:397Kč
Výtvarný umělecký kufřík - kvašové barvy 12ks Výtvarný umělecký kufřík - kvašové barvy 12ks
Novinka
Má vaše dítě z výtvarných aktivit radost?Pokud ano, dopřejte mu kvalitní výtvarné potřeby a potěší se ještě víc! Výtvarný kufřík obsahuje 12 kvalitních kvašových barev v tubě: 11 různých barev a bílou. K tomu 3 štětce a plastovou paletku pro dávkování a míchání barev. Barvy mají vysokou pigmentaci, ..
509Kč
Bez daně:421Kč
Baletka Dárkový set Baletka Dárkový set
Novinka
Sponky a šperky s motivem baletu v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásnými malými baletními botami v jemných růžových třpytkách s krásnou růžovou mašlí. Náhrdelník a náramek se stejným detailem baletních špiček...
399Kč
Bez daně:330Kč
Hra Monster park Hra Monster park
Novinka Nedostupné
Rodinná hra pro nebojácné milovníky zábavních parků.Pořiďte si do svého parku různé příšery a zároveň se snažte vyhovět požadavkům návštěvníků. Kdo to dokáže nejlépe, získá nejvíc bodů a vyhraje! Stávají se z vás manažeři nově vznikajících parků příšer.Snažíte se kupovat karty prapodivných tvor..
390Kč
Bez daně:322Kč
Dětská audio sluchátka Lišák Dětská audio sluchátka Lišák
Novinka
Zábavný svět audio příběhů a hudby si děti mohou vychutnat kdekoliv díky veselým dětským sluchátkům Kidyears s odnímatelnýma zvířecíma ušima, parůžky, rohy nebo klepety.Sluchátka mají dva 3,5 mm jack vstupy/výstupy, takže posluchač může sdílet zvuk s jedním nebo více přáteli. Díky kabelovému připoje..
640Kč
Bez daně:529Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 590 (50 stránek)