Menu
Your Cart

Penály

Penály

Hurá do školy! Krásné barevné, tematické, ilustrované a designové penály do školy i do školky čekají jen na vaše děti. Větší penál se spoustou přihrádek či třípatrový penál nesmí chybět ve výbavě prvňáčka, menší penály s jednou kapsou zas potěší malé děti, které chodí do školky, ale ocení je i starší děti na dovolené či na výletě.

Pro vaše děti vybíráme jen to nejlepší, proto u nás najdete kvalitní penály se zvířátky Trixie, penály do školy Frii of Norway. A naplnit je můžete psacími potřebami Stabilo.

Nejprodávanějši v kategorii Penály

Penál s výbavou Kočka Princess Mimi Penál s výbavou Kočka Princess Mimi
Doprava Zdarma Nedostupné
Penál s výbavou Kočka Princess Mimi..
719Kč
Bez daně:594Kč
Dvoupatrový penál LenochodStylové pouzdro na tužkyNic neochrání tužky a malá tajemství lépe než látkový dvoupatrový penál Lenochod. Jednoduše se otevírá a zavírá díky maxi zipům! Tento praktický, pevný a originální penál se perfektně vejde do školní tašky nebo batohu.Trendová kolekce s roztomilým zv..
204Kč 340Kč
Bez daně:169Kč
Penál LenochodStylové pouzdro na tužkyNic neochrání tužky a malá tajemství lépe než látkový penál Lenochod. Jednoduše se otevírá a zavírá díky maxi zipu s hlavou lenochoda! Tento jednoduchý, pevný a originální penál se perfektně vejde do školní tašky nebo batohu.Trendová kolekce s roztomilým zvířátk..
159Kč 265Kč
Bez daně:131Kč
Penál Třpytivý modrýUdělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních materi..
155Kč 311Kč
Bez daně:128Kč
Penál Třpytivý růžovýUdělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních mate..
311Kč
Bez daně:257Kč
Penál Unicorn Purple Penál Unicorn Purple
Nedostupné
Penál Unicorn PurpleKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Unicorn Purple od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Robot Game Blue
Nedostupné
Penál Robot Game BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Robot Game Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sob..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ninja Blue
Nedostupné
Penál Ninja BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ninja Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuj..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Dinosaur Black
Nedostupné
Penál Dinosaur BlackKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dinosaur Black od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Best Friends Blue
Nedostupné
Penál Best Friends BlueKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Best Friends Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ballerina Dark PinkKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design pená..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ballerina
Nedostupné
Penál BallerinaKvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho..
425Kč
Bez daně:351Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)