Menu
Your Cart

Penály

Penály

Hurá do školy! Krásné barevné, tematické, ilustrované a designové penály do školy i do školky čekají jen na vaše děti. Větší penál se spoustou přihrádek či třípatrový penál nesmí chybět ve výbavě prvňáčka, menší penály s jednou kapsou zas potěší malé děti, které chodí do školky, ale ocení je i starší děti na dovolené či na výletě.

Pro vaše děti vybíráme jen to nejlepší, proto u nás najdete kvalitní penály se zvířátky Trixie, penály do školy Frii of Norway. A naplnit je můžete psacími potřebami Stabilo.

Nejprodávanějši v kategorii Penály

1 Penál Myš Penál Myš - Skladem 420Kč
2 Penál Ballerina Penál Ballerina - Nedostupné 425Kč
3 Penál Unicorn Penál Unicorn - Nedostupné 425Kč
4 Penál Dino Penál Dino - Nedostupné 425Kč
Penál Unicorn Penál Unicorn
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Unicorn od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle ..
425Kč
Bez daně:351Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Robot Game od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami pod..
425Kč
Bez daně:351Kč
Penál Ninja Penál Ninja
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ninja od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle se..
425Kč
Bez daně:351Kč
Penál Dino
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dino od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle sez..
425Kč
Bez daně:351Kč
Penál Best Friends
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Best Friends od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami p..
425Kč
Bez daně:351Kč
Penál Ballerina
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podl..
425Kč
Bez daně:351Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Yellow od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle sezn..
425Kč
Bez daně:351Kč
Penál Dinosaur Penál Dinosaur
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dinosaur od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle se..
425Kč
Bez daně:351Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Night Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle sezna..
425Kč
Bez daně:351Kč
Udělejte dětem radost originální kapsičkou na tužky.Rozkošný penál s motivem králíka od belgické značky Trixie se hodí už pro ty nejmenší děti na na různé tužky, fixky nebo i různé drobnosti. Je skvělý na doma i na cesty. Jednoduše do něj sbalíte všechny psací potřeby a jede se na dovolenou! Díky at..
420Kč
Bez daně:347Kč
Udělejte dětem radost originální kapsičkou na tužky.Rozkošný penál s motivem myšky od belgické značky Trixie se hodí už pro ty nejmenší děti na na různé tužky, fixky nebo i různé drobnosti. Je skvělý na doma i na cesty. Jednoduše do něj sbalíte všechny psací potřeby a jede se na dovolenou! Díky atra..
420Kč
Bez daně:347Kč
Udělejte dětem radost originální kapsičkou na tužky.Rozkošný penál s motivem tučňáka od belgické značky Trixie se hodí už pro ty nejmenší děti na na různé tužky, fixky nebo i různé drobnosti. Je skvělý na doma i na cesty. Jednoduše do něj sbalíte všechny psací potřeby a jede se na dovolenou! Díky at..
420Kč
Bez daně:347Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)