Menu
Your Cart

Provlékání a labyrinty

Provlékání a labyrinty

Trénujte logiku, jemnou motoriku a trpělivost vašich dětí už od malička! POmůžou jim s tím všechny naše hračky na jemnou motoriku – bludiště pro děti, vkládací puzzle, activity board či domečky se zámky, aktivity kostky, korálky na navlékání pro dětí či provlékací hračky.

Vybíráme ráme jen ty nejlepší produkty od prvotřídních výrobců, většinou vyrobené ze dřeva. Všechny tak mají také zábavný design, který potěší dětičky a zabaví je na dlouhé hodiny.

Nejprodávanějši v kategorii Provlékání a labyrinty

1 Provlékání Sýr s myší Provlékání Sýr s myší - Na cestě 225Kč
Bez daně: 186Kč
2 Provlékání Zvířátka z farmy Provlékání Zvířátka z farmy - Skladem 390Kč
Bez daně: 322Kč
3 Magnetické bludiště Město Magnetické bludiště Město - Nedostupné 509Kč
Bez daně: 421Kč
Kostka s aktivitami 7v1 Kostka s aktivitami 7v1
Novinka
Dřevěný multifunkční šestiúhelník se 7 aktivitamiInteraktivní vzdělávací hračka nabízí jiný typ aktivity na každé straně. Děti mohou posouvat korálky bludištěm, otáčet ozubenými kolečky, vkládat tvary nebo se učit hodiny. Nádherné provedení celého pultíku motivuje děti ke hře.Děti se učí a trénují s..
1,199Kč
Bez daně:991Kč
Activity Board se zámky Farma Activity Board se zámky Farma
Novinka
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board Farma je manipulační a vzdělávací deska ze dřeva s 6 zámkovými mechanismy, které zaujmou každého mrňouska.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logického myšlení.Dřevěná interaktivní deska se zámky představuje zábavný způsob, jak pomoci dět..
740Kč
Bez daně:612Kč
Activity stolek s vláčkodráhou Activity stolek s vláčkodráhou
Novinka
Objev stoleček plný zvířátekMultifunkční interaktivní hrací stolek obsahuje spoustu zábavných aktivit pro malé děti a dokonce i jednoduchou vláčkodráhu. Interaktivní stoleček je skvělý pro batolata už od 12 měsíců věku a postupně je provede od jednoho objevu k druhému v prostředí plném zvířátek, kte..
1,450Kč
Bez daně:1,198Kč
Rybičky Multifunkční hra Rybičky Multifunkční hra
Novinka
Spousta zábavy v jenom pytlíčkuPokud doma máte málo místa, jste fanoušci minimalismu, nebo potřebujete skladnou zábavu pro vaše děti na cesty, multifunkční hra Rybičky z dílny Tooy Toy je přesně pro vás. V jednom pytlíčku totiž děti najdou vše na klasickou společenskou hru chytání rybiček, balanční ..
630Kč
Bez daně:521Kč
Magnetický labyrint Počítání ovoce na stromě Magnetický labyrint Počítání ovoce na stromě
Novinka
Dokážeš přesunout ovoce na správnou část ovocného stromu?Za pomoci magnetické tužky bezpečně naviguj kuličky představující ovoce přes celý strom. Počítej a určuj barvy. Pozor na slepé uličky a případné nehody. :)Magnetické bludiště procvičuje jemnou motoriku a trpělivost.Rozvíjí také koordinaci oko-..
595Kč
Bez daně:492Kč
Activity Board Domeček 8v1 Activity Board Domeček 8v1
Novinka
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board Domeček je manipulační a edukační deska ze dřeva s osmi dotykovými mechanismy v podobě zámků, zavazovací šňůrky, zipu, knoflíku, labyrintu, zapínání opasku a ozubených koleček.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logického myšlení.Rozvíjí ..
790Kč
Bez daně:653Kč
Počítejte a trénujte abecedu se zvířátky z farmy!Tato krásně upravená interaktivní deska je bludiště a třídící hračka zároveň. Je skvělá na cvičené řešení problémů pro nejmenších dětí! Na jedné straně této skládačky totiž děti musí barevně seřadit a přiřadit hospodářská zvířata k jejich ohradám a st..
630Kč
Bez daně:521Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Multifunkční stolek pomáhá rozvíjet smysly a jemnou motoriku.Dřevěný multifunkční stolek v krásném a vysoce kvalitním provedení nabízí vašemu dítěti řadu různorodých aktivit, které dítě zabaví a zároveň pomáhají rozvíjet jeho jemnou motoriku i jednotlivé smysly.Pohyblivé, posuvné i odnímatelné dřevě..
1,862Kč
Bez daně:1,539Kč
Vydejte se na venkov a na pole plná krásných květin. Multifunkční stolek obsahuje všechna oblíbená hospodářská zvířata! Tento stůl v raném věku převede děti ve věku již od 12 měsíců od jednoho objevu k druhému v prostředí, které budou zbožňovat!Barvy jsou na vodní bázi.Pojďme tedy do toho a pom..
1,347Kč
Bez daně:1,113Kč
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a vzdělávací deska ze dřeva se třemi zámkovými mechanismy, které zaujmou každého mrňouska.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevný design domečku s okny, dveřmi a usměvavými zvířátk..
420Kč
Bez daně:347Kč
Vaše děťátko se zabaví na celé hodiny.Activity board je manipulační a edukační deska ze dřeva se třemi dotykovými mechanismy v podobě knoflíku, vypínače a zavazovací šňůrky.Hračka přispívá ke zlepšení jemné motoriky a logickému myšlení.Manipulační deska má barevné ilustrace tří zvířátek, ze kterých ..
420Kč
Bez daně:347Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 39 (4 stránek)