Menu
Your Cart

Vlasové doplňky

Vlasové doplňky

Vyzdobte vlásky vaší malé slečně jak se patří. V naší nabídce naleznete různé čelenky na oslavy či karneval, tématické sponky s krásnými detaily, velké mašle do vlasů nebo dokonce i zaječí ouška. Ať už bude vaše dcerka slavit narozeniny nebo se chystá zazářit na karnevalu, my vám v parádení pomůžeme.

Nejprodávanějši v kategorii Vlasové doplňky

Věšák na sponky Obláček Věšák na sponky Obláček
Nedostupné
Věšák na sponky Obláček..
187Kč
Bez daně:155Kč
Věšák na sponky Duha Třpytivý Věšák na sponky Duha Třpytivý
Nedostupné
Věšák na sponky Duha Třpytivý..
187Kč
Bez daně:155Kč
Věšák na sponky Jednorožec Věšák na sponky Jednorožec
Nedostupné
Věšák na sponky Jednorožec..
187Kč
Bez daně:155Kč
Věšák na sponky Duha
Nedostupné
Gumičky do vlasů Scrunchie Hvězdy 2ks
Nedostupné
Gumičky do vlasů Scrunchie Hvězdy 2ks..
197Kč
Bez daně:163Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiSvětle hnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do..
119Kč
Bez daně:98Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiHnědá mašlička do vlasů s kvítky 8 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů ..
119Kč
Bez daně:98Kč
Mašlička do vlasů na všechny příležitostiBílá mašlička do vlasů s kvítky 9 cm švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí klipsu, který je součástí mašle. Můžete k ní dokoupit i další doplňky stejné značky.Mašle do vlasů z..
119Kč
Bez daně:98Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná krémová mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVel..
190Kč
Bez daně:157Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná žlutá mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká mašl..
190Kč
Bez daně:157Kč
Mašle do vlasů na všechny příležitostíVelká lněná meruňková mašle do vlasů z jemného materiálu švédské značky Busy Lizzie se stane jedinečnou ozdobou každého slavnostního i všedního účesu. Snadno jí připevníte pomocí pevného klipsu, který je součástí mašle.Mašle do vlasů z kvalitních materiálůVelká ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 94 (8 stránek)