Menu
Your Cart

Vlasové doplňky

Vlasové doplňky

Vyzdobte vlásky vaší malé slečně jak se patří. V naší nabídce naleznete různé čelenky na oslavy či karneval, tématické sponky s krásnými detaily, mohutné mašle do vlasů nebo dokonce i zaječí ouška. Ať už bude vaše dcerka slavit narozeniny nebo se chystá zazářit na karnevalu, my vám v parádení pomůžeme.

Nejprodávanějši v kategorii Vlasové doplňky

Dodejte svému dni trochu třešňové sladkosti v krásných sponkách s mašličkami!Bílé mašličky s třešňovými vzory upevněné na dvou červených stuhách.Dětičky si je zamilují.V balení jsou dva kusy...
187Kč
Bez daně:155Kč
Okouzlující a funkční ozdoby do vlasůSet 3 růžových vlásenek s elegantními duhovými jednorožci a třpytkami od francouzské značky Yuko B. budou rády ve vlasech nosit všechny malé slečny. Sponky jsou velmi kvalitní a dobře drží. Díky tomu obohatí jakýkoli účes.Elegantní design z FrancieOzdobné ..
210Kč
Bez daně:174Kč
Okouzlující a funkční ozdoby do vlasůSet 3 růžových vlásenek s elegantními jednorožci a třpytkami od francouzské značky Yuko B. budou rády ve vlasech nosit všechny malé slečny. Sponky jsou velmi kvalitní a dobře drží. Díky tomu obohatí jakýkoli účes.Elegantní design z FrancieOzdobné vlásenky pro dět..
210Kč
Bez daně:174Kč
Okouzlující a funkční ozdoby do vlasůSet 3 zlatých vlásenek s hvězdičkami v mintových barvách a třpytivými kamínky od francouzské značky Yuko B. budou rády ve vlasech nosit malé i velké slečny. Sponky jsou velmi kvalitní, mají rozdílné velikosti, aby obohatily jakýkoli účes, a krásně se třpy..
210Kč
Bez daně:174Kč
Okouzlující a funkční ozdoby do vlasůSet 3 zlatých vlásenek s hvězdičkami v modrých barvách a třpytivými kamínky od francouzské značky Yuko B. budou rády ve vlasech nosit malé i velké slečny. Sponky jsou velmi kvalitní, mají rozdílné velikosti, aby obohatily jakýkoli účes, a krásně se třpytí..
210Kč
Bez daně:174Kč
Okouzlující a funkční ozdoby do vlasůSet 3 zlatých vlásenek s hvězdičkami v růžových barvách a třpytivými kamínky od francouzské značky Yuko B. budou rády ve vlasech nosit malé i velké slečny. Sponky jsou velmi kvalitní, mají rozdílné velikosti, aby obohatily jakýkoli účes, a krásně se třpytí.Elegan..
210Kč
Bez daně:174Kč
Oslnivá a funkční ozdoba do vlasůSponka do vlasů ve zlaté barvě s třpytivými šaty pro princeznu a velkou mašli od francouzské značky Yuko B. se bude krásně vyjímat v pohádkovém účesu třeba na svatbě či narozeninové oslavě. Sponka je velmi kvalitní, velká 7 x 6 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design ..
190Kč
Bez daně:157Kč
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů ve zlaté barvě s rozkošnými jednorožci od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro děti Jedn..
165Kč
Bez daně:136Kč
Sponky do vlasů Lamy Sponky do vlasů Lamy
Nedostupné
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů ve stříbrné barvě s rozkošnými lamami od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro děti Lamy ..
165Kč
Bez daně:136Kč
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů ve zlaté barvě s třpytivými hvězdičkami od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem dlouhých vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro..
165Kč
Bez daně:136Kč
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů ve fialové barvě s jednorožci s fialovou hřívou od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem dlouhých vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do v..
165Kč
Bez daně:136Kč
Sponky do vlasů Květinky Sponky do vlasů Květinky
Odesíláme do 12 dnů
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů v růžové barvě s průhlednými květinkami od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem dlouhých vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro..
165Kč
Bez daně:136Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 78 (7 stránek)