Menu
Your Cart

Autíčka

Autíčka

Objevte rozkošná a funkční autíčka pro děti každého věku. Vybíráme kvalitní a bezpečná auta většinou vyrobená ze dřeva, ale i dalších kvalitních materiálů. Máme třeba i autíčka pro děti od 1 roku. Nechybí ani tematická policejní, stavební, požární autíčka, vláčky, letadla, ba dokonce auto odrážedlo.

Dětem udělají také velkou radost různé silnice pro autíčka, třeba silnice puzzle či nalepovací. Nechybí ani dopravní značky, různorodé stavební stroje nebo eko autíčka do písku.

Nejprodávanějši v kategorii Autíčka

Dobrodružství volá!S robustními, pogumovanými koly a spoustou úložného prostoru je tento terénní vůz tou nejlepší volbou pro vzrušující jízdy školkou a nerovným terénem! Vzhled tohoto velkého vozu vyrobeného ze 100% certifikovaného dřeva FSC® dotváří příslušné detaily, jako je vytištěný kabelový nav..
325Kč
Bez daně:268Kč
Míchačka autíčko Míchačka autíčko
Nedostupné
Rychle, na stavbu!Pevně ​​zkonstruovaná, terénní míchačka na cement, jezdící na robustních kolech s pogumovanou úpravou, vyrobená ze 100% certifikovaného dřeva FSC®, přepravuje důležité materiály pro použití na staveništích ve školce. Díky okenním otvorům a šikovné míchačce lze tento dřevěný vůz vel..
325Kč
Bez daně:268Kč
Dva kopečky, prosím!Tento miniaturní zmrzlinový vůz ve velikosti panenek vypadá opravdu sladce. Vintage hračka jistě vnese nostalgii i do vašeho domova. Má mnoho interaktivních prvků, v balení naleznete nálepky, kterými si můžete vůz vyšperkovat.Odklopitelná střecha a okno se servírovacím pultem jso..
1,039Kč
Bez daně:859Kč
Tady tu! Stylová procházka v růžovém retro autě? Kdo by odolal.Dřevěné autíčko má otevíratelný zavazadlový prostor, vložte do něj vkusný kufřík a můžete vyrazit. Malované v pastelových odstínech růžové, do tohoto auta se vejdou až 4 miniaturní pasažéři.Designováno v tradičním stylu z odolného a udrž..
701Kč
Bez daně:579Kč
Stavebnice dvou off-roadových aut (4x4) na dálkové ovládání. Stavebnice umožňuje sestavit dva různé modely, ale ne najednou, jelikož při sestavení jsou použity stejné díly.Vlastnosti produktu:- sestavení modelů bez lepení, dílky se sestavují ve stylu lega- lze sestavit 2 modely: pick-up truck a off-..
1,175Kč
Bez daně:971Kč
Jezdi, parkuj, voz autíčka se výtahem!Dřevěné dvoupatrové parkoviště nabízí dětem spoustu možností, jak si s ním hrát. Můžou pořádat závody, přistávat s vrtulníkem, ovládat manuálně výtah a, samozřejmě, parkovat autíčka.Parkovací dům je plný zajímavých detailůBalení obsahuje vrtulník, heliport, dvou..
1,350Kč
Bez daně:1,116Kč
Dřevěný prázdninový karavan odveze všechny na dovolenou!Karavan v kvalitním dřevěném provedení má odnímatelnou střechu, aby bylo možno dovnitř posadit celou rodinu, kufr a zásoby jídla na víkend.Střechu karavanu lze odnímat.Surf se připevní na střechu a víkend u moře může začít! Obsah balení: karava..
645Kč
Bez daně:533Kč
Vlastní autíčko k ovládání.Stavebnice popelářského auta (2 varianty vzhledu auta) na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díly se šroubují.Pozor - ..
620Kč
Bez daně:512Kč
Poskládej si vlastní autíčko!Stavebnice hasičského auta na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díly se šroubují.Pozor - neobsahuje adaptér do zásu..
620Kč
Bez daně:512Kč
Poskládejte si své vlastní autíčko.Stavebnice stavebních strojů (2 varianty: bagr a nákladní automobil) na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díl..
620Kč
Bez daně:512Kč
Tahač s autíčky Tahač s autíčky
Nedostupné
Pozor, autíčka se vezou!Dřevěný nákladní automobil se čtyřmi autíčky je tou pravou hračkou pro všechny malé řidiče. Horní plošina tahače se dá sklopit směrem dolů, takže z ní můžou autíčka pohodlně vyjet. Děti si můžou nerušeně hrát.Při hře si rozvíjejí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka, vym..
620Kč
Bez daně:512Kč
Skvělý doplněk ke stavebnici.8-kanálový multifunkční RC jeřáb. Vysoce kvalitní stavební vůz vyrobený z ekologického, netoxického prémiového plastu a kovu. Vozidlo na dálkové ovládání funguje přesně jako skutečný RC jeřábPomocí dálkového ovládání se RC jeřáb může pohybovat dopředu a dozadu, otoč..
500Kč
Bez daně:413Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 49 (5 stránek)