Menu
Your Cart

Autíčka a dráhy

Autíčka a dráhy

Objevte rozkošná a funkční autíčka pro děti každého věku. Vybíráme kvalitní a bezpečná auta většinou vyrobená ze dřeva, ale i dalších kvalitních materiálů. Máme třeba i autíčka pro děti od 1 roku. Nechybí ani tematická policejní, stavební, požární autíčka, vláčky, letadla, ba dokonce auto odrážedlo.

Dětem udělají také velkou radost různé silnice pro autíčka, třeba silnice puzzle či nalepovací. Nechybí ani dopravní značky, různorodé stavební stroje nebo eko autíčka do písku.

Nejprodávanějši v kategorii Autíčka a dráhy

Tolo Závodní autíčko Tolo Závodní autíčko
Novinka Nedostupné
Autíčko se snadným ovládáním Tolo Závodní autíčko je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Kola i hlava závodníka lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BIO materiál z pšeniceV..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Motorka Sidecar Tolo Motorka Sidecar
Novinka Nedostupné
Sajdkář se spolujezdcem děti zabaví Tolo Motorka Sidecar je barevná a veselá hračka, která se snadno ovládá. Kola i hlavy jezdců lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BIO materiál z pšenice..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Medvídek na tříkolce (BIO) Tolo Medvídek na tříkolce (BIO)
Novinka
Stisknutím hlavy se pohybuje Tolo Medvídek na tříkolce je perfektní hračka pro všechny děti, které milují zábavu a pohyb. Stačí zmáčknout medvídkovi hlavičku a pustit ho. Díky zabudovanému mechanismu se medvídek rozjede a bude se vesele jezdit na tříkolce. Děti si tak užijí hru plnou pohybu a smích..
528Kč
Bez daně:436Kč
Tolo Letadlo Tolo Letadlo
Novinka Nedostupné
Letadlo s otočnými koly Tolo Letadlo je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Kola i hlava pilota lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. Vyrobeno z netoxického materiálu Všech..
216Kč
Bez daně:178Kč
Dřevěný odolný traktor má tvar pro snadné držení a může se tak stát prvním oblíbeným dopravním prostředkem vašeho dítěte. Traktor slouží i jako krásná dekorace v dětském pokoji.Hračka je součástí designové kolekce hraček a doplňků Little Dutch Farma. Vyrobeno z dřeva certifikovaného FSC.Ro..
199Kč
Bez daně:164Kč
Dřevěný traktor s přívěsem je tou pravou hračkou pro všechny malé farmáře.Součástí balení je i postavička farmáře, který řídí traktor, pět zvířátek a dvě láhve mléka, které jsou ideální pro naložení na přívěs.Hračka je součástí designové kolekce hraček a doplňků Little Dutch Farma. Vyrobeno z d..
699Kč
Bez daně:578Kč
Nákladní přístav s jeřábem 24 ks Nákladní přístav s jeřábem 24 ks
Na cestě
Jeřáb se otáčí a zvedá nákladBohatá dřevěná sada hraček Nákladní přístav s jeřábem od Tooky Toy umožní vašim dětem stavět, volně si hrát a vymýšlet nejrůznější scénáře. Dominantou sady je mechanický dřevěný jeřáb, který se doopravdy otáčí a dokonce zvedá náklad díky otočnému kolečku a šňůrce s magne..
1,049Kč
Bez daně:867Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači. Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pandy se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači.Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pejska se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 48 (4 stránek)