Menu
Your Cart

Autíčka a dráhy

Autíčka a dráhy

Objevte rozkošná a funkční autíčka pro děti každého věku. Vybíráme kvalitní a bezpečná auta většinou vyrobená ze dřeva, ale i dalších kvalitních materiálů. Máme třeba i autíčka pro děti od 1 roku. Nechybí ani tematická policejní, stavební, požární autíčka, vláčky, letadla, ba dokonce auto odrážedlo.

Dětem udělají také velkou radost různé silnice pro autíčka, třeba silnice puzzle či nalepovací. Nechybí ani dopravní značky, různorodé stavební stroje nebo eko autíčka do písku.

Nejprodávanějši v kategorii Autíčka a dráhy

Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači. Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pandy se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači.Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pejska se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Interaktivní volant pro malého řidiče je ideální hračkou do autosedačky.Malý řidič může otáčením volantu pouštět blinkry.K řízení si může pustit písničku. Volant vydává i zvuky motoru a je vybaven houkačkou.Pod průhledným krytem je malé autíčko a pohybující se ulice města, autíčko ulicí jede do..
699Kč
Bez daně:578Kč
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svůj první autojeřáb. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola náklaďáku se otáčejí, korba se vyklápí. Stavebnice je kompatibilní s da..
839Kč
Bez daně:693Kč
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svoje první sportovní auto. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola auta se otáčejí. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicem..
759Kč
Bez daně:627Kč
Tahač s autíčky Tahač s autíčky
Nedostupné
Robustní transportér aut nabízí dvě patra pro převážení autíček.Zadní dveře se snadno promění v nakládací rampu, po které autíčka na transportér najíždějí.Součástí balení je transportér a 6 barevných autíček.Hračka podporuje rozvoj kreativity a motorických dovedností dítěte...
699Kč
Bez daně:578Kč
Tři plastová mini autíčka Wheee-ls! jsou ideální pro nejmenší milovníky aut. Autíčka na setrvačník po natažení dozadu samy pojedou kupředu. Autíčka jsou vyrobena z příjemného materiálu a nepotřebují baterie...
649Kč
Bez daně:536Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
Jedeme na safari!Dřevěná vkládačka v podobě safari jeepu v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Auto je totiž velké, krásně jezdí, má 6 otvorů na vložení 6 dřevěných zvířátek a také 2 figurky v podobě badatelů, kteří mají svá místa v přední části auta. Děti si tak můžou..
599Kč
Bez daně:495Kč
Tahací Kamion Tahací Kamion
Nedostupné
Dřevěný tahací sklápěč s řidičem pro autentickou hru.Tato hračka na šňůrce s pogumovanými kolečky bude inspirovat malé děti k prvním krůčkem. Bude děti doprovázet na cestách po pokoji a domě. Korbu můžete zcela vyklopit. Řidič nákladního autíčka se během jízdy pohupuje nahoru a dolů. K dispozici je ..
720Kč
Bez daně:595Kč
Městské autíčko s figurkou Průkopník je přízrak z příkopu a máta ho jen jedno: prokopat se na první místo.Jeho poznávací znak je chobotnice. A ty světlomety! Figurka se nedá vyjmout z auta, dá se jí otáčet hlavou, aby měla ostatní pod dohledem. Konstrukce auta je kovová, odolná proti nárazům. S půso..
205Kč
Bez daně:170Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 57 (5 stránek)