Menu
Your Cart

Autíčka, garáže a dráhy

Autíčka, garáže a dráhy

Autíčka a dráhy pro děti

U nás najdete autíčka pro děti každého věku, vyrobená ze dřeva a jiných kvalitních materiálů. Nabízíme autíčka vhodná dokonce i pro děti od 1 roku věku. Naše kolekce sestává z tematických vozů jako jsou policejní, stavební, požární autíčka, vláčky, letadla a dokonce i auto odrážedlo. Děti budou nadšeny z každého nového přírůstku do své garáže!

Kromě samotných autíček nabízíme také různé doplňky, které udělají hraní ještě zábavnějším! Naše cesty puzzle a nalepovací cesty rozšíří možnosti hry. Nezapomínáme ani na garáže, dopravní značky, různorodé stavební stroje nebo eko autíčka do písku, děti tak budou mít nekonečné možnosti hry ve svém automobilovém světě.

Odtahovací vůz Fresh GreenSkvělá hračka pro malé milovníky autOdtahovací vůz z pevného a kvalitního materiálu je skvělá hračka pro malé milovníky aut. Je navržena s důrazem na detaily a kvalitu, aby vyhovovala i těm nejnáročnějším malým řidičům. Velká kola odtahového vozidla nejsou jen estetickým pr..
332Kč
Bez daně:275Kč
Náklaďák se sklápěčkou Ocean Dreams BlueSkvělá hračka pro malé milovníky autSklápěčka odveze vše, co malý stavitel potřebuje přemístit. Tento náklaďák je vyroben z pevného a kvalitního materiálu, který obstojí při každé hře ať už doma, na zahradě, ale také na pískovišti. Velká kola umožňují snadnou ..
332Kč
Bez daně:275Kč
Zámek v kufříku Zámek v kufříku
Doprava Zdarma
Zámek v kufříkuSada na hraní pro milovníky pohádekPraktická sada na hraní v kufříku s motivem růžového zámku od Tooky Toy potěší děti i rodiče. Kufřík je kompaktní, skladný a přesto skrývá spoustu zábavy. Děti v něm najdou dřevěné postavičky a dokonce dvě dřevěná pohádková autíčka. Ta můžou jezdit p..
619Kč
Bez daně:512Kč
Kuličková dráha pro nejmenší Strom PastelVhodná už pro děti od 18 měsíců!Skládací kuličková dráha pro nejmenší v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. 7 dílků toboganu jednoduše spojíte vy nebo děti dohromady a zábava může z..
519Kč
Bez daně:429Kč
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší Pastel
Doprava Zdarma
Kuličková dráha a stavebnice pro nejmenší PastelAktivity strom pro děti od 18 měsícůOriginální aktivity pultík v podobě stromu od Tooky Toy v nadčasových pastelových barvách se stane zdrojem nekonečné zábavy pro vaše batolata. Najdou na něm skládací kuličkovou dráhu (tobogán) se 3 velkými kuličkami,..
925Kč
Bez daně:764Kč
Karavan s figurkami Karavan s figurkami
Doprava Zdarma
Sklápěč s příslušenstvím Sklápěč s příslušenstvím
Doprava Zdarma
Sklápěč s příslušenstvímNáklaďák se sklápěčkou, kvalitní lopatka a mlýnek jsou hračky na písek, které vašemu dítěti zajistí na pískovišti hodiny zábavy.Sklápěčka spolehlivě odveze všechno, co malý stavitel naloží! Stačí náklaďák postavit pod mlýnek, naplnit zásobník s pomocí lopatky pískem, oto..
629Kč
Bez daně:520Kč
Tolo Závodní autíčkoAutíčko se snadným ovládáním Tolo Závodní autíčko je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Koly i hlavou závodníka lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BI..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Sportovní autíčkoAutíčko s pohyblivými koly Tolo Sportovní autíčko je barevná a veselá hračka, která se snadno ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BIO hr..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo SanitkaAutíčko pro nejmenší Tolo Sanitka je barevná hračka, která se snadno ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. 7BIO materiál z pšeniceVšechny produkty zn..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Policejní autoPolicejní vůz s policistou řidičem Tolo Policejní auto je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. B..
216Kč
Bez daně:178Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 63 (6 stránek)