Menu
Your Cart

1 rok

1 rok

Oslava jednoho roku vašeho drobečka je velká věc. Jaký dárek k prvním narozením ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás jen výběr toho nejlepšího pro vaše děti.

Vyberte oslavencům zvukové knihy, interaktivní leporela, motorické hračky, vkládačky, nasazovačky, labyrinty, houpačky, aktivity pultíky hudební nástroje a další a další originální dárky k prvním narozeninám. Všechny tyto věci podpoří smyslový i motorický rozvoj vašeho dítěte.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 1. narozenin vašeho malého andílka

Nejprodávanějši v kategorii 1 rok

Zaposlouchej se do zvuků a zjisti, jak to probíhá na stavbě při stavbě nového domu.Užijte si spolu s dětmi objevování a prozkoumávání staveniště a zaposlouchejte se do nejrůznějších zvuků.Stačí stisknout tlačítka na stránkách této krásně ilustrované knihy.Pomoz dělníkům a strojům se stavbou domu! Sl..
499Kč
Bez daně:499Kč
Usínáček v podobě neodolatelného plyšového slona Elliota s hudbou a relaxačními zvuky pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout.Hračka nabízí 4 melodie a 4 uklidňující přírodní zvuky (déšť, tlukot srdce, vlny, velrybí píseň).Hudební box nabízí možnost nastavení hlasitosti a automatického vypnu..
999Kč
Bez daně:826Kč
Noční světlo s hudbou v podobě želvy s projekcí podmořského světa pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění pokoj vašeho dítěte v klidnou oázu pod mořskou hladinou.Světelný projektor vytváří uklidňující efekt světa pod hladinou s jemnými vlnami a relaxační melodií či zvukem vln.&..
1,490Kč
Bez daně:1,231Kč
Noční světlo v podobě želvy s projekcí hvězdné oblohy a hudbou pomůže vašemu dítěti uklidnit se a snáze usnout. Promění dětský pokoj v klidnou oázu pod noční oblohou.Světelný projektor přehrává dvě melodie a promítá na stěnu či strop hvězdnou oblohu s osmi známými souhvězdími ve třech barvách s..
999Kč
Bez daně:826Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Loď 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky st..
719Kč
Bez daně:594Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Letadlo 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílk..
719Kč
Bez daně:594Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Robot 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky ..
719Kč
Bez daně:594Kč
Tři plastová mini autíčka Wheee-ls! jsou ideální pro nejmenší milovníky aut. Autíčka na setrvačník po natažení dozadu samy pojedou kupředu. Autíčka jsou vyrobena z příjemného materiálu a nepotřebují baterie...
649Kč
Bez daně:536Kč
3 hračky od 1 roku v jednom boxuSada dřevěných hraček v kyblíku v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví všechny děti přibližně od jednoho roku. Obsahuje 3 zábavné a vzdělávací hračky, které podporují zdravý psychomotorický rozvoj vašeho dítěte, rozvíjí také jeho smyslové vnímání, logické myšlení, ..
585Kč
Bez daně:483Kč
Kostka s aktivitami Louka Pastel Kostka s aktivitami Louka Pastel
Na cestě
5 motorických aktivit v jednom!Krásná dřevěná aktivity kostka s lučními motivy v něžných pastelových barvách od Tooky Toy se stane zdrojem smysluplné zábavy pro vaše batolata. Obsahuje 5 různých motorických aktivit: bludiště se zvířátky, vkládačku se 4 tvary, ozubená kolečka, otáčecí obrázky se zvíř..
549Kč
Bez daně:454Kč
Puzzle Duo Zvířátka Puzzle Duo Zvířátka
Nedostupné
Zobrazeno 1 až 12 z 43 (4 stránek)