Menu
Your Cart

Podložky na hraní

Podložky na hraní

Vytvořte vašim dětem bezpečné místo na hraní kdekoliv v domě. Dětské podložky na hraní ohraničí hrací koutek, dětem nebude zima od podlahy a hravé designy je povzbudí při hře. Podložky jsou lehké a skladné, pěnové i látkové. Snadno je přesunete, kam chcete,. Některé jsou díky omyvatelnému povrchu dokonce vhodné na doma i na na ven. 

Vyberte také interaktivní podložky na hraní pro miminka, které jsou plné různých senzorických hracích prvků. Vaše nejmenší tak krásně zabaví a motivují je hrát si na bříšku a posilovat svaly při pasení koníčků.

Univerzální puzzle pěnová hrací podložka.Extra velká hrací podložka tvořená pěnovými puzzle díly s krásným potiskem motivů ze života na zahradě nabízí pohodlí pro vás i vaše dítě od narození.  Materiál je ohebný, odolný, tlumí nárazy a tepelně izoluje.  Podložka je ideální pro hraní doma i..
999Kč
Bez daně:826Kč
Puzzle a hrací podložka s čísly v jednom.Sada devíti různobarevných pěnových puzzlí Ludi s vyjímatelnými čísly slouží ke hraní i jako hrací podložka a dekorace do dětského pokoje.Rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. Hrací podložka zároveň tepelně izoluje.Různé textury, barvy a motivy podporují r..
549Kč
Bez daně:454Kč
Puzzle a hrací podložka se zvířátky v jednom.Sada devíti různobarevných pěnových puzzlí Ludi s vyjímatelnými zvířátky slouží ke hraní i jako hrací podložka a dekorace do dětského pokoje.Rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. Hrací podložka zároveň tepelně izoluje.Různé textury, barvy a motivy podp..
499Kč
Bez daně:412Kč
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 100 cm. Díky této maxi velikosti poskytuje dostatek prostoru na hraní, ale poslouží také jako prostorný vak na hračky. Po hře do něj dě..
370Kč
Bez daně:306Kč
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 45 cm. Díky menší velikosti je skvělá také na cesty jako vak na hračky. Děti do něj sbalí vše, s čím si chtějí na dovolené hrát, a díky..
215Kč
Bez daně:178Kč
Podložka na hraní Zahrada Podložka na hraní Zahrada
Nedostupné
Univerzální pěnová hrací podložka.Extra velká, oboustranná pěnová hrací deka s motivem zahrady vyniká svou univerzálností a pohodlím pro vás i vaše dítě od narození.rozměr 150 x 200 cm s možností složení do kompaktního rozměru pro přenášení i skladováníměkké provedení s voděodolným povrchem pro použ..
1,189Kč
Bez daně:983Kč
Podložka Savana Podložka Savana
Nedostupné
Univerzální pěnová hrací podložka.Extra velká, oboustranná pěnová hrací deka vyniká svou univerzálností a pohodlím pro vás i vaše dítě od narození.rozměr 150 x 200 cm s možností složení do kompaktního rozměru pro přenášení i skladováníměkké provedení s voděodolným povrchem pro použití doma i venkuob..
1,189Kč
Bez daně:983Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)