Menu
Your Cart

Podložky na hraní

Podložky na hraní

Vytvořte vašim dětem bezpečné místo na hraní kdekoliv v domě. Dětské podložky na hraní ohraničí hrací koutek, dětem nebude zima od podlahy a hravé designy je povzbudí při hře. Podložky jsou lehké a skladné, pěnové i látkové. Snadno je přesunete, kam chcete,. Některé jsou díky omyvatelnému povrchu dokonce vhodné na doma i na na ven. 

Vyberte také interaktivní podložky na hraní pro miminka, které jsou plné různých senzorických hracích prvků. Vaše nejmenší tak krásně zabaví a motivují je hrát si na bříšku a posilovat svaly při pasení koníčků.

Nejprodávanějši v kategorii Podložky na hraní

Hrací podložka Zahrada Hrací podložka Zahrada
Nedostupné
Univerzální puzzle pěnová hrací podložka.Extra velká hrací podložka tvořená pěnovými puzzle díly s krásným potiskem motivů ze života na zahradě nabízí pohodlí pro vás i vaše dítě od narození.  Materiál je ohebný, odolný, tlumí nárazy a tepelně izoluje.  Podložka je ideální pro hraní doma i..
999Kč
Bez daně:826Kč
Puzzle a hrací podložka s čísly v jednom.Sada devíti různobarevných pěnových puzzlí Ludi s vyjímatelnými čísly slouží ke hraní i jako hrací podložka a dekorace do dětského pokoje.Rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. Hrací podložka zároveň tepelně izoluje.Různé textury, barvy a motivy podporují r..
549Kč
Bez daně:454Kč
Puzzle a hrací podložka se zvířátky v jednom.Sada devíti různobarevných pěnových puzzlí Ludi s vyjímatelnými zvířátky slouží ke hraní i jako hrací podložka a dekorace do dětského pokoje.Rozvíjí dětské smysly a jemnou motoriku. Hrací podložka zároveň tepelně izoluje.Různé textury, barvy a motivy podp..
499Kč
Bez daně:412Kč
Hrací podložka Město 3v1 100 cm Hrací podložka Město 3v1 100 cm
-40 %
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 100 cm. Díky této maxi velikosti poskytuje dostatek prostoru na hraní, ale poslouží také jako prostorný vak na hračky. Po hře do něj dě..
222Kč 370Kč
Bez daně:183Kč
Hrací podložka Zvířátka 3v1 45 cm Hrací podložka Zvířátka 3v1 45 cm
-40 %
Na hraní, uklízení i kreslení!Praktická podložka na hraní 3 v 1 od Tookyland se stane nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti s dětmi. Po rozložení má průměr 45 cm. Díky menší velikosti je skvělá také na cesty jako vak na hračky. Děti do něj sbalí vše, s čím si chtějí na dovolené hrát, a díky..
129Kč 215Kč
Bez daně:107Kč
Podložka Savana Podložka Savana
Nedostupné
Univerzální pěnová hrací podložka.Extra velká, oboustranná pěnová hrací deka vyniká svou univerzálností a pohodlím pro vás i vaše dítě od narození.rozměr 150 x 200 cm s možností složení do kompaktního rozměru pro přenášení i skladováníměkké provedení s voděodolným povrchem pro použití doma i venkuob..
1,189Kč
Bez daně:983Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)