Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Nechte děti ukázat své pravé já! Personalizované náramky se jménem značky Nojomojo jim umožní navrhnout si svůj vlastní šperk! Díky přívěskům na náramek s písmenky i dalšími obrázky si navrhnou jedinečné umělecké dílo. Pokud jim koupíte více přívěsků, náramek můžou neustále obměňovat. Personalizovaný náramek se jménem či jednotlivé přívěsky na náramek jsou skvělým malým dárkem pro děti

Duhové srdíčko Přívěsek na náramek
Novinka
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duhové srdíčko švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby měnit podle libosti.Přívěsek duhov..
36Kč
Bez daně:30Kč
Vánoční stromek Přívěsek na náramek
-45 %
Vánoční stromek Přívěsek na náramek..
20Kč 36Kč
Bez daně:16Kč
Vánoční lízátko Přívěsek na náramek
-45 %
Vánoční lízátko Přívěsek na náramek..
20Kč 36Kč
Bez daně:16Kč
Kytara Přívěsek na náramek Kytara Přívěsek na náramek
-30 %
Kytara Přívěsek na náramek..
25Kč 36Kč
Bez daně:21Kč
Santa Claus Přívěsek na náramek
-45 %
Santa Claus Přívěsek na náramek..
20Kč 36Kč
Bez daně:16Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Třešňový dětský náramek DISCO švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami s..
76Kč
Bez daně:63Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Bílý dětský náramek DISCO švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami stejn..
76Kč
Bez daně:63Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 68 (6 stránek)