Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Originální personalizované náramky

Nechte děti ukázat své pravé já! Personalizované náramky se jménem značky Nojomojo jim umožní navrhnout si svůj vlastní šperk! Díky přívěskům na náramek s písmenky i dalšími obrázky si navrhnou jedinečné umělecké dílo. Pokud jim koupíte více přívěsků, náramek můžou neustále obměňovat. Personalizovaný náramek se jménem či jednotlivé přívěsky na náramek jsou skvělým malým dárkem pro děti

Duhové srdíčko Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duhové srdíčko švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Duha Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duha švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chutiPřív..
36Kč
Bez daně:30Kč
Zajíc Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zajíc švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.P..
36Kč
Bez daně:30Kč
Jednorožec Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek jednorožec švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit pod..
36Kč
Bez daně:30Kč
Žirafa Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek žirafa švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti..
36Kč
Bez daně:30Kč
Zámek Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zámek švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.P..
36Kč
Bez daně:30Kč
Slon Přívěsek na náramekOzdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek slon švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Pří..
36Kč
Bez daně:30Kč
Růžový náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Růžový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. ..
71Kč
Bez daně:59Kč
Světle fialový náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Bledofialový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dal..
71Kč
Bez daně:59Kč
Zlatý náramek na přívěsky LIZARD METALICNavrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Zlatý dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. Dě..
71Kč
Bez daně:59Kč
Bílý kvítek Přívěsek na náramekBílý kvítek Přívěsek na náramek..
36Kč
Bez daně:30Kč
Vánoční stromek Přívěsek na náramekVánoční stromek Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 77 (7 stránek)