Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Nechte děti ukázat své pravé já! Personalizované náramky se jménem značky Nojomojo jim umožní navrhnout si svůj vlastní šperk! Díky přívěskům na náramek s písmenky i dalšími obrázky si navrhnou jedinečné umělecké dílo. Pokud jim koupíte více přívěsků, náramek můžou neustále obměňovat. Personalizovaný náramek se jménem či jednotlivé přívěsky na náramek jsou skvělým malým dárkem pro děti

Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek třešničky švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby měnit podle libosti.Přívěsek třešničky ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Žlutý dětský náramek bez spony švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami ..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Fuchsiový dětský náramek bez spony švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdob..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Světle modrý dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a..
72Kč
Bez daně:60Kč
Tmavě fialový náramek na přívěsky METALIC Tmavě fialový náramek na přívěsky METALIC
Nedostupné
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Tmavě fialový dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozd..
71Kč
Bez daně:59Kč
Světle růžový náramek na přívěsky METALIC Světle růžový náramek na přívěsky METALIC
Nedostupné
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Světle růžový dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozd..
72Kč
Bez daně:60Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Třešňový dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami..
76Kč
Bez daně:63Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Zlatý dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami st..
72Kč
Bez daně:60Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Černý dětský náramek METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami st..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Žlutý dětský náramek KLASIK švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami ste..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Světle modrý  dětský náramek KLASIK švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a..
72Kč
Bez daně:60Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Bílý dětský náramek KLASIK švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připravený na další zdobení. Děti si jej můžou vyzdobit písmenky a ozdobami stej..
71Kč
Bez daně:59Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 57 (5 stránek)