Menu
Your Cart

Hračky na rolové hry

Hračky na rolové hry

Nechte děti hrát si na dospělé! Díky tomu se učí spoustu věcí a socializují se v kolektivu. Naše hračky na rolové hry budou skvělým doplňkem, který jim to všechno usnadní.

Děti milují vaření, dřevěná kuchyňka pro děti tak nesmí u nikoho doma chybět, stejně tak dřevěné potraviny. Díky panenkám se děti naučí starat o druhé. Dětské pracovní stoly a nářadí zas v nich buduje kladný vztah k manuálním pracím. Věci na úklid podpoří vztah k pořádku. A, samozřejmě, nechybí ani vše na hru na doktora – záchranářský batoh, lékařské kufříky, set pro zubaře či veterináře

Nejprodávanějši v kategorii Hračky na rolové hry

1 Stínové divadlo Pohádky Stínové divadlo Pohádky - Na cestě 445Kč
Bez daně: 368Kč
2 Toaletní kosmetický stolek Toaletní kosmetický stolek - Skladem 1,335Kč
Bez daně: 1,103Kč
3 Doktorský a zubařský kufřík pro děti 2v1 Doktorský a zubařský kufřík pro děti 2v1 - Nedostupné 1,200Kč 960Kč
Bez daně: 793Kč
Vyrob si divadlo Sněhurka Vyrob si divadlo Sněhurka
Novinka
Jeviště připraveno, scéna může začít!Divadelní kreativní sada Sněhurka od Tookyland obsahuje kulisy i s 5 papírovými loutkami s postavičkami z pohádky Sněhurka. Děti si tak vytvoří své vlastní loutkové divadlo. Každou loutku musí dítě nejprve vybarvit, teprve poté se může zvednout opona. Každá figur..
399Kč
Bez daně:330Kč
S touto sadou vytisknete 150 standardních fotografií a 60 nalepovacích fotografií!3 standardní papírové svitky a 3 lepící papírové svitky pro tisk fotografií pomocí fotoaparátu Buki Instant Print Camera. Můžete vytisknout 50 fotografií (5,5 x 7 cm) se standardním svitkem a 20 fotografií se svitkem s..
375Kč
Bez daně:310Kč
Fotoaparát s tiskárnou pro uchování vašich nejlepších vzpomínek.Černobílý tisk bez inkoustu s tepelnou technologií. Balení obsahuje 3 papírové svitky. Pomocí 2 standardních svitků můžete vytisknout 100 fotografií a pomocí svitků z lepicího papíru 20 nálepek.Součástí balení je i SD karta pro ukládání..
2,150Kč
Bez daně:1,777Kč
Zahrajte si na krejčírku.Profesionální krejčovský salon obsahuje dětský šicí stroj s pedálem a třemi náhradními jehlami. Sada potěší všechny dívky, které baví vytvářet vlastní drobné krejčovské projekty nebo si ušít nové oblečení pro panenky.Sada obsahuje jehelníček, girlandu, mašli a kapsář.Nechybí..
1,825Kč
Bez daně:1,508Kč
Pro každého, kdo miluje čokoládu.Unikátní sada pro všechny tvořivé děti, které dokáží z čokolády vykouzlit symfonii chuťových a zrakových vjemů. Balení obsahuje příslušenství k výrobě čokoládových produktů (např. lis, formy na čokoládky, tyčinky a paličky k výrobě čokoládových lízátek aj.) a 20 rece..
700Kč
Bez daně:579Kč
Detektivní sada Detektivní sada
Nedostupné
Sní vaše dítě o práci detektiva?V tom případě se mu bude jistě líbit tato hra, kde si může názorně vyzkoušet detektivní práci. Naučí se sbírat důkazy z místa činu nebo odebírat otisky prstů podezřelým osobám.Souprava pro snímání otisků prstů je součástí balení.Set také obsahuje pomůcky pro zasílání ..
350Kč
Bez daně:289Kč
Sada pro agenta Sada pro agenta
-20 %
Set pro špiony je skvělá pro hru s kamarádem.Staňte se tajným agentem se vším, s touto sadou vás na tajných misích už nic nezaskočí. Sada obsahuje pomůcky pro zasílání zpráv pomocí Morseovy abecedy, pro psaní neviditelných zpráv, tvorbu super špionského deníku a mnoho dalšího.Naučte se spolu tajné k..
320Kč 400Kč
Bez daně:264Kč
Fotoaparát Fotoaparát
Nedostupné
Dřevěný fotoaparát zaujme nejen svým designem, ale také wau efekty.Má zvukové a světelné efekty, díky čemuž připomíná reálný fotoaparát. Disponuje také zvukem a světlem. Malý fotograf se do dřevěného fotoaparátu zamiluje už na první pohled, neboť má promyšlené detaily a nadčasový design.Rozměry 10,5..
416Kč
Bez daně:344Kč
Zahrajte si tajemné stínové divadlo.Sada papírových loutek - karkulka- pro hraní stínového divadla. Stínové divadlo funguje na principu postav, které vytvářejí stíny proti světlu a jejich pohybem může začít divadlo.Vytvoříte různé pohádkové příběhy.Ideální hra pro rodiče s dětmi. Stínové divad..
189Kč
Bez daně:156Kč
Stínové divadlo - Dinosauři Stínové divadlo - Dinosauři
Nedostupné
Zahrajte si tajemné stínové divadlo.Sada papírových loutek - dinosaurů - pro hraní stínového divadla. Stínové divadlo funguje na principu postav, které vytvářejí stíny proti světlu a jejich pohybem může začít divadlo.Vytvoříte různé pohádkové příběhy.Ideální hra pro rodiče s dětmi. Stínové divadlo p..
189Kč
Bez daně:156Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 60 (5 stránek)