Menu
Your Cart

10 let

10 let

Vyberte ty nejlepší originální dárky pro děti, které brzo oslaví, nebo už mají 10 let. Najdete u nás narozeninové i vánoční dárky!

10 let, to už je velký milník v životě člověka, první kulaté narozeniny.  V jeho knihovně by v tomto věku určitě neměly chybět vzdělávací knihy, encyklopedie, atlasy, které ho podnítí v jeho zájmech. Ve věku 9 let už děti většinou čtou samostatně, možná je tak zaujmou také klasické příběhy, detektivky pro děti či komiksové knihy. Určitě si ale udělají čas na stavebnici, logické i společenské hry. Romantické duše stále potěší nějaký ten plyšák či hrací skříňka, dětské šperky i sponky do vlasů. Různorodé kreativní a výtvarné potřeby podnítí jejich zájem o umění, domácí pokusy pro děti zas o vědecké obory.

Oslavte 10. narozeniny se vší parádou! Vyberte si jedinečné dekorace na oslavu narozenin či masky na karneval!

Nejprodávanějši v kategorii 10 let

Podívejte se na věci zblízka.Digitální mikroskop MR700 je jedinečný svojí univerzálností a schopností spolupracovat s moderními telefony a počítači. Mikroskop nabízí 3 hlavní způsoby použití, což je za danou cenu jedinečné i praktické řešení.Tělo mikroskopu můžeš navíc použít jako ruční mikroskop v ..
1,975Kč
Bez daně:1,632Kč
Zahrajte si na krejčírku.Profesionální krejčovský salon obsahuje dětský šicí stroj s pedálem a třemi náhradními jehlami. Sada potěší všechny dívky, které baví vytvářet vlastní drobné krejčovské projekty nebo si ušít nové oblečení pro panenky.Sada obsahuje jehelníček, girlandu, mašli a kapsář.Nechybí..
1,825Kč
Bez daně:1,508Kč
Boffin I 750 Boffin I 750
Nedostupné
Zabavte se s elektronickou stavebnicí.Elektronická stavebnice Boffin 750 obsahuje 80 součástek, ze kterých můžete poskládat kompas, maják, detektor lži či rádio. Základem všech projektů je deska, na kterou se jednotlivé součástky jednoduše nacvakávají. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a..
2,811Kč
Bez daně:2,324Kč
Sestavte si planetárium – model naší sluneční soustavy.Sada Planetárium sluneční soustavy učí děti o zázracích sluneční soustavy. Stačí sestavit, namalovat a učit se. Umění se potýká s vesmírnou vědou s modely sluneční soustavy.Dívejte se, jak se planety pohybují kolem Slunce.Kompletní montážní návo..
600Kč
Bez daně:496Kč
Mistr stavitel - Britská vila - 842 dílků Mistr stavitel - Britská vila - 842 dílků
-35 %
Postavte si jednu z budov klasické architektury – maják.Chcete být skutečným stavitelem? Skutečné cihly, skutečná konstrukce, skutečné učení! Nechte své děti prozkoumat architekturu se známými světovými památkami. Tato sada umožňuje dětem vizualizovat 3D prostor přes hru.Balení obsahuje origin..
1,260Kč 1,939Kč
Bez daně:1,042Kč
Sestavte si hrozivého T-Rexe, Triceratopse nebo Pterodaktyla.Rozechvěj zemi pod sebou s tímto hrozivým T. Rexem, který má jasne oranžové oci. Otevři jeho tlamu, aby ses mohl podívat na zuby ostré jako nože, pohybuj s obrovskými drápy a také s jeho hlavou a ocasem. Dinosaurus má ohebné tělo.V té..
350Kč
Bez daně:289Kč
Zápisník na kód Miss Melody Zápisník na kód Miss Melody
Nedostupné
S tímto zápisníkem budou tvá tajemství v bezpečí. To, co si musíte určitě zapsat, zůstává dokonale ukryto v tomto nádherném uzamykatelném diáři značky Miss Melody.Správný číselný kód znáš jen ty!Zlatým hřebíkem je zvuk písně, který bude z diáře znít vždy při jeho otevření, pro které musíte znát..
498Kč
Bez daně:412Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)