Menu
Your Cart

Dětské batohy

Dětské batohy

Vybírejte krásné dětské batohy v originálních designech. Máme už malé první batohy pro děti od 2 let, nechybí oblíbené batohy se zvířátky vhodné jako batohy do školky. Najdete u nás ale také školní aktovky, které vašim školákům budou spolužáci pořádně závidět. Do školky, školy i na kroužky se dětem budou hodit sportovní vaky, na cesty kufry pro děti či toaletní taštičky v nádherných barvách a provedeních.

Najdete u nás jen ty nejlepší produkty vyrobené z kvalitních, často i recyklovaných materiálů, které jsou pro děti bezpečné a praktické a pomáhají jim být samostatné. 

Nejprodávanějši v kategorii Dětské batohy

1 Batoh Dinosaur Batoh Dinosaur - Nedostupné 1,080Kč
Bez daně: 893Kč
2 Batoh Květiny a motýli Batoh Květiny a motýli - Skladem 519Kč
Bez daně: 429Kč
3 Batoh Myš Batoh Myš - Nedostupné 1,080Kč
Bez daně: 893Kč
Udělejte dětem radost originálním deštníkem.Krásný dětský holový deštník z oblíbené kolekce Trixie Baby s motivem králíka.Deštník má bezpečný systém otevírání a zavírání.Deštník je vyroben z recyklovaných PET lahví a má spoustu krásných detailů:pásek na suchý zip, kterým deštník uzavřete je ocásek v..
545Kč
Bez daně:450Kč
Udělejte dětem radost originálním deštníkem.Krásný dětský holový deštník z oblíbené kolekce Trixie Baby s motivem myši.Deštník má bezpečný systém otevírání a zavírání.Deštník je vyroben z recyklovaných PET lahví a má spoustu krásných detailů:pásek na suchý zip, kterým deštník uzavřete je ocásek vaše..
545Kč
Bez daně:450Kč
Udělejte dětem radost originálním deštníkem.Krásný dětský holový deštník z oblíbené kolekce Trixie Baby s motivem opice.Deštník má bezpečný systém otevírání a zavírání.Deštník je vyroben z recyklovaných PET lahví a má spoustu krásných detailů:pásek na suchý zip, kterým deštník uzavřete je ocásek vaš..
545Kč
Bez daně:450Kč
Deštník Lev Deštník Lev
Nedostupné
Udělejte dětem radost originálním deštníkem.Krásný dětský holový deštník z oblíbené kolekce Trixie Baby s motivem lva.Deštník má bezpečný systém otevírání a zavírání.Deštník je vyroben z recyklovaných PET lahví a má spoustu krásných detailů:pásek na suchý zip, kterým deštník uzavřete je ocásek vašeh..
545Kč
Bez daně:450Kč
Sportovní stahovací vak Unicorn Sportovní stahovací vak Unicorn
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Unicorn od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Design ladí s ..
425Kč
Bez daně:351Kč
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Robot Game od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Desig..
425Kč
Bez daně:351Kč
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ninja od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Design lad..
425Kč
Bez daně:351Kč
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Dino od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Design ladí..
425Kč
Bez daně:351Kč
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Best Friends od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Des..
425Kč
Bez daně:351Kč
Sportovní stahovací vak Ballerina
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ballerina od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Design..
425Kč
Bez daně:351Kč
Udělejte dětem radost originálním batohem.Propracovaný batoh pro děti s motivem žirafy od belgické značky Trixie využijí děti do školky i do školy, na výlety i na kroužky. Baťůžek má jednu velkou kapsu se jmenovkou, do které se vejde spousta věcí. Z venku je praktická přední kapsa na zip na růz..
1,080Kč
Bez daně:893Kč
Batoh Dinosaur
Nedostupné
Udělejte dětem radost originálním batohem.Propracovaný batoh pro děti s motivem dinosaura od belgické značky Trixie využijí děti do školky i do školy, na výlety i na kroužky. Baťůžek má jednu velkou kapsu se jmenovkou, do které se vejde spousta věcí. Z venku je praktická přední kapsa na zip na ..
1,080Kč
Bez daně:893Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 45 (4 stránek)