Menu
Your Cart

Pracovní stoly a nářadí

Pracovní stoly a nářadí

Šroubky, matičky, vrtačky, kladiva... To všechno přitahuje děti už od malička. Dopřejte jim proto jejich vlastní dřevěné nářadí pro děti!

Vyberte si podle toho, kolik máte doma místa! Do větších prostorů se určitě vejde pracovní stůl s nářadím pro děti. Pokud máte míň místa, postačí plně vybavený kufřík s nářadím či opasek pro kutily. Tyto produkty často vypadají jako opravdové nářadí pro děti, a to vaše kutily motivuje k další hře

Máme také různé šroubovací stavebnice, které podpoří jemnou motoriku a fantazii vašich dětí.

Splněný sen malého kutila!Dřevěný pracovní stůl od Tooky Toy má vše, co vaše děti potřebují. Díky bohaté výbavě a promyšlenému designu můžou děti stavět, opravovat a zatloukat celé hodiny. Dřevěný pracovní stůl obsahuje 45 kusů nářadí včetně kladiva, pily, šroubováku, klíče, svěráku, úhelníku, šroub..
1,399Kč
Bez daně:1,156Kč
Přenosná sada nářadí pro dětiJedinečné dětské nářadí v přenosném boxu Tooky Toy umožní dětem hraní si na opraváře po celém bytě či domě. Díky své skladnosti si ho klidně můžou vzít na cesty.Hra podporuje koordinaci ruka-oko a smyslové vnímáníRolové hry s nářadím rozvíjejí u dětí kooperativní dovedno..
645Kč
Bez daně:533Kč
Kompaktní pultík s nářadím se snadno přenáší. Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím.Děti se vžívají do role dospělého. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno veškeré nářadí uklidíte dovnitř pon..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Praktický pásek, se kterým budete mít nářadí vždy po ruce.Díky opasku s úchyty na nářadí bude mít váš malý opravář všechny své nástroje vždy po ruce. Své místo na opasku má metr, kleště, řezač na krabice, pilka i pilník.Děti se díky němu vžijí do rolových her.Děti se učí napodobováním svých rodičů a..
590Kč
Bez daně:488Kč
Dřevěný pracovní stůl s nářadím zaujme každého malého kutila.  Dětský pracovní pult pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit například autíčko nebo opravit cokoli je potřeba.Děti se vžívají do role dospělého.&nb..
2,999Kč
Bez daně:2,479Kč
Stavění a kutilství v nordických stylu! Až 67 dílů, ze kterých si děti postaví oblíbený traktor, lokomotivu nebo jeřáb.Destičky s vyvrtanými otvory, matkami, šrouby a dalšími doplňky, se kterými se mohou mladí stavební inženýři a inženýrky opravdu vyhrát, představivosti se meze nekladou. S pomocí kl..
750Kč
Bez daně:620Kč
S tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šroubovák, kleště, pravítko s..
1,075Kč
Bez daně:888Kč
Dřevěný pracovní stůl s nářadím zaujme každého malého kutila.  Děti si můžou hrát třeba na truhláře nebo opraváře, co jen je napadne. Na pultíku je krásně uložené veškeré potřebné nářadí. Najdou tam pilu, pravítko, kladívko, šroubovák, dřevěné latě, šroubky i hřebíky. Dohromady obsahuje pultík ..
1,625Kč
Bez daně:1,343Kč
Kompletní nářadí zaujme každého malého kutila.  Děti si můžou hrát na opraváře, instalatéry, automechaniky, co jen je napadne. V kufříku totiž najdou vrtačku, vodováhu, kleště i šroubovák a mnoho dalšího.   Děti se vžívají do role dospělého.  Díky kvalitnímu provedení nářadí a do..
1,075Kč
Bez daně:888Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)