Menu
Your Cart

Pracovní stoly a nářadí

Pracovní stoly a nářadí

Šroubky, matičky, vrtačky, kladiva... To všechno přitahuje děti už od malička. Dopřejte jim proto jejich vlastní dřevěné nářadí pro děti!

Vyberte si podle toho, kolik máte doma místa! Do větších prostorů se určitě vejde pracovní stůl s nářadím pro děti. Pokud máte míň místa, postačí plně vybavený kufřík s nářadím či opasek pro kutily. Tyto produkty často vypadají jako opravdové nářadí pro děti, a to vaše kutily motivuje k další hře

Máme také různé šroubovací stavebnice, které podpoří jemnou motoriku a fantazii vašich dětí.

Nejprodávanějši v kategorii Pracovní stoly a nářadí

Pracovní stůl s nářadím a hodinami 45 ks Pracovní stůl s nářadím a hodinami 45 ks
Doprava Zdarma
Pracovní stůl s nářadím a hodinami 45 ksSplněný sen malého kutila!Dřevěný pracovní stůl od Tooky Toy má vše, co vaše děti potřebují. Díky bohaté výbavě a promyšlenému designu můžou děti stavět, opravovat a zatloukat celé hodiny. Dřevěný pracovní stůl obsahuje 45 kusů nářadí včetně kladiva, pily, šro..
1,399Kč
Bez daně:1,156Kč
Dětské nářadí v přenosném boxu Dětské nářadí v přenosném boxu
Doprava Zdarma
Dětské nářadí v přenosném boxuPřenosná sada nářadí pro dětiJedinečné dětské nářadí v přenosném boxu Tooky Toy umožní dětem hraní si na opraváře po celém bytě či domě. Díky své skladnosti si ho klidně můžou vzít na cesty.Hra podporuje koordinaci ruka-oko a smyslové vnímáníRolové hry s nářadím rozvíje..
645Kč
Bez daně:533Kč
Pracovní stůl s nářadím Mini
Doprava Zdarma
Pracovní stůl s nářadím MiniKompaktní pultík s nářadím se snadno přenáší. Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím.Děti se vžívají do role dospělého. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno veškeré..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Pracovní nářadí s opaskem Modré Pracovní nářadí s opaskem Modré
Doprava Zdarma
Pracovní nářadí s opaskem ModréPraktický pásek, se kterým budete mít nářadí vždy po ruce.Díky opasku s úchyty na nářadí bude mít váš malý opravář všechny své nástroje vždy po ruce. Své místo na opasku má metr, kleště, řezač na krabice, pilka i pilník.Děti se díky němu vžijí do rolových her.Děti se u..
590Kč
Bez daně:488Kč
Pracovní stůl s nářadím Modrý Pracovní stůl s nářadím Modrý
Doprava Zdarma
Pracovní stůl s nářadím ModrýDřevěný pracovní stůl s nářadím zaujme každého malého kutila.  Dětský pracovní pult pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit například autíčko nebo opravit cokoli je potřeba.Děti se ..
2,999Kč
Bez daně:2,479Kč
Pracovní nářadí v kufříku Pracovní nářadí v kufříku
Doprava Zdarma Nedostupné
Pracovní nářadí v kufříkuS tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šrou..
1,075Kč
Bez daně:888Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)