Menu
Your Cart

Pracovní stoly a nářadí

Pracovní stoly a nářadí

Šroubky, matičky, vrtačky, kladiva... To všechno přitahuje děti už od malička. Dopřejte jim proto jejich vlastní dřevěné nářadí pro děti!

Vyberte si podle toho, kolik máte doma místa! Do větších prostorů se určitě vejde pracovní stůl s nářadím pro děti. Pokud máte míň místa, postačí plně vybavený kufřík s nářadím či opasek pro kutily. Tyto produkty často vypadají jako opravdové nářadí pro děti, a to vaše kutily motivuje k další hře

Máme také různé šroubovací stavebnice, které podpoří jemnou motoriku a fantazii vašich dětí.

Nejprodávanějši v kategorii Pracovní stoly a nářadí

Šroubování
Nedostupné
Hra s pracovní deskou rozvíjí motoriku ruky.Perfektně designovaná dřevěná pracovní deska pro malé kutily umožňuje šroubování pomocí klíče nebo šroubováku a zatloukání kolíku lehkým kladívkem. Nástroje mají tvar zvířat.Doporučený věk: 18+ měsícůRozměry hračky: 18 x 8 x 6,5 cmRozměry balení: 19 x 9 x ..
399Kč
Bez daně:330Kč
Přenosná sada nářadí pro dětiJedinečné dětské nářadí v přenosném boxu Tooky Toy umožní dětem hraní si na opraváře po celém bytě či domě. Díky své skladnosti si ho klidně můžou vzít na cesty.Hra podporuje koordinaci ruka-oko a smyslové vnímáníRolové hry s nářadím rozvíjejí u dětí kooperativní dovedno..
645Kč
Bez daně:533Kč
Kompaktní pultík s nářadím se snadno přenáší. Přenosný dětský ponk pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím.Děti se vžívají do role dospělého. Díky kompaktnímu provedení se snadno přenáší a po skončení hraní snadno veškeré nářadí uklidíte dovnitř pon..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Bezpečná dřevěná vrtačka zaujme každého malého kutila.S touto dřevěnou vrtačkou váš malý opravář zvládne opravit téměř cokoli. Vrtačka nabízí 3 výměnné nástavce pro vrtání i šroubování. Otáčením kolečka vzadu se roztáčí i vrták nebo šroubovák. Na spodní části vrtačky je suchým zipem upevněna dřevěná..
430Kč
Bez daně:355Kč
Praktický pásek, se kterým budete mít nářadí vždy po ruce.Díky opasku s úchyty na nářadí bude mít váš malý opravář všechny své nástroje vždy po ruce. Své místo na opasku má metr, kleště, řezač na krabice, pilka i pilník.Děti se díky němu vžijí do rolových her.Děti se učí napodobováním svých rodičů a..
590Kč
Bez daně:488Kč
Dřevěný pracovní stůl s nářadím zaujme každého malého kutila.  Dětský pracovní pult pro malé kutily v kvalitním dřevěném provedení s nářadím a dalším příslušenstvím. Děti si mohou z jednotlivých dílů sestavit například autíčko nebo opravit cokoli je potřeba.Děti se vžívají do role dospělého.&nb..
2,999Kč
Bez daně:2,479Kč
Praktický pásek, se kterým budete mít nářadí vždy po ruce.Praktický, nastavitelný opasek na nářadí. S příslušenstvím složeným z pracovního nářadí, děrovaných kusů, šroubů a matic.Děti se díky němu vžijí do rolových her.Nastavitelný dřevěný hasák a ráčna jsou dokonalým doplňkem šroubováku a klíče. Sm..
675Kč
Bez daně:558Kč
Stavění a kutilství v nordických stylu! Až 67 dílů, ze kterých si děti postaví oblíbený traktor, lokomotivu nebo jeřáb.Destičky s vyvrtanými otvory, matkami, šrouby a dalšími doplňky, se kterými se mohou mladí stavební inženýři a inženýrky opravdu vyhrát, představivosti se meze nekladou. S pomocí kl..
750Kč
Bez daně:620Kč
Mějte své nářadí vždy u sebe! S tímto nastavitelným páskem na pracovní nářadí budou mít malí řemeslníci volné ruce a jejich vybavení bude při tom vždy na dosah. Realisticky vyhotovené nářadí v klasických dílenských barvách je vyrobeno ze dřeva. Sada obsahuje pásek s přihrádkami a pruhy na nářadí, šr..
675Kč
Bez daně:558Kč
S tímto dřevěným nářadím v klasických dílenských barvách se děti rychle vžijí do hraní rolí. Realistické nástroje a doplňky udělají z vašich dětí profesionálních řemeslníků. Kufřík obsahuje vše potřebné pro malé kutily: kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šroubovák, kleště, pravítko s..
1,075Kč
Bez daně:888Kč
Práce s kladivem, řezání a otáčení šroubů bude s tímto pracovním stolem velká zábava. Je vyhotoven v klasických dílenských barvách a kompaktní velikosti. Obsahuje vše potřebné příslušenství pro malých řemeslníků: ruční pilka, kladivo, klíč, šroubovák, úhlové pravítko, různé šrouby, matice a hřebíky...
1,625Kč
Bez daně:1,343Kč
Práce s kladivem, řezání a otáčení šroubů bude s tímto pracovním stolem velká zábava. Funkčními prvky pracovního stolu jsou integrovaná cirkulárka, vodováha a svěrák. Obsahuje vše potřebné příslušenství pro malých řemeslníků: ruční pilka, kladivo, klíč, šroubovák s různými nástavci, běžný šroubovák,..
2,625Kč
Bez daně:2,169Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)