Menu
Your Cart

Kreativní potřeby

Kreativní potřeby

Podpora dětské kreativity a představivosti je důležitým elementem ve vývoje každého člověka. Speciální kreativní a výtvarné potřeby pro děti rozvoj tvořivosti, fantazie, ale také jemné motoriky, grafomotoriky a dalších schopností ještě více podpoří. Děti díky nim také dají průchod své vlastní osobnosti. Umění totiž nemá hranic.

Malé umělce chceme co nejvíc podpořit už od útlého věku, proto u nás najdete výtvarné potřeby už pro batolata, jako jsou prstové barvy, barvy v tubě na dot painting či jemné voskovky. Najdete u nás ale i další bestsellery, jako jsou smývatelné fixy či organická plastelína. Nechybí ani různé kreativní sety, papírenské zboží, razítka pro děti, sešity se samolepkami, omalovánky, psací potřeby, ale třeba i kreativní vědecké sety.

Nejprodávanějši v kategorii Kreativní potřeby

Kapesní mikroskop Kapesní mikroskop
Novinka
Podívejte se na věci zblízka.Kapesní mikroskop Buki MR200 je zvětšovací přístroj se zabudovaným LED světlem. Můžeš jej využít jako lupu pro pozorování přírodních objektů, živočichů nebo předmětů vyrobených lidmi.V balení je také praktický klip pro využití s chytrým telefonem. Tvé objevy tak můžeš fo..
452Kč
Bez daně:374Kč
Psaní i kreslení s oblíbeným literárním hrdinou!Linkovaný sešit s Malým princem od francouzské značky Petit Jour inspiruje vaše děti k psaní i kreativitě. Sešit o velikosti 21 x 15 cm má 48 linkovaných stránek a poskytuje tak dostatek prostoru na různé tvůrčí aktivity nebo psaní deníčku. Obrázek Mal..
120Kč
Bez daně:99Kč
Barevný písek Hrdinové Barevný písek Hrdinové
Nedostupné
Je čas na neobyčejné dobrodružství s touto třpytivou sadou!Děti od 6 let budou moci oživit své oblíbené pohádkové a kreslené hrdiny pouhým potažením těchto 3 obrázků ve 2 různých barvách třpytek.Jednoduchá technika: pomocí špachtle odstraňte samolepící části a rozetřete pěkně lesklé třpytky!Pro tuto..
294Kč
Bez daně:243Kč
Poznáte malování podle čísel?Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný ků..
367Kč
Bez daně:303Kč
Umělci budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby!Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za ..
392Kč
Bez daně:324Kč
First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový sešit pomůže malým dětem naučit se čísla.Děti si zamilují přidávání nálepek na barevné strany s tématikou čísel a učí se počítat za pochodu.Rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Se spoustou nálepek, které můžete přidat na každou stránku, budou děti milovat interakci s čísly. Obsah..
206Kč
Bez daně:187Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s modrou, růžovou a černou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si své vlastní kytice ve váze!Sada 20 podkladových obrázků od francouzské značky Crea Lign slouží na dokreslení nebo na dotvoření razítky. Každý obrázek vyobrazuje jen pozadí a vázu, kytici si už děti vymyslí a dotvoří podle sebe. Skvělé jako doplněk k Sadě razítek kytice od Crea Lign.Skvělé ..
189Kč
Bez daně:156Kč
Vytvoř si svou vlastní kytici!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých razítek s květinovými motivy a razítkovací podložku se 4 barvami. Díky sadě razítek si děti můžou vytvořit svou vlastní zahradu či kytici. Obrázky si můžou dokreslit ručně, nebo můžou použít podkl..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s oranžovou, žlutou a hnědou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na ro..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, červenou a fialovou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, modrou a červenou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má rozměr 6,2 x 9,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
310Kč
Bez daně:256Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 450 (38 stránek)