Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Nikdo nemá rád dlouhé nudné cesty autem či únavné výlety bez zábavy. Změňte to s produkty, které jsme speciálně pro vaše potřeby vybrali jako hračky do auta, letadla i na dovolenou a užijte si cestování s dětmi naplno!

Jako zábavu na cesty jsme pro vás vybrali různé menší závěsné hračky pro miminka, skladné sady do písku vhodné na pláž, nálepky a nálepkové sešity, které se vejdou skoro všude, senzorické a zvukové knížky, menší karetní hry, nádherné plyšové hračky, omalovánky a spoustu dalších vychytávek.

Prohlédněte si také magnetické hry na cesty, které zpříjemní každou cestu! Děti se zabaví a něco se i naučí.

Nejprodávanějši v kategorii Zábava na cesty

Ideální fixy pro menší dětiNemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelnýVelikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i ná..
395Kč
Bez daně:326Kč
Ideální fixy pro menší dětiNemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelnýVelikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i nábytk..
245Kč
Bez daně:202Kč
Zabaví se celá rodinaHádej, kdo nebo co jsem? Letadlo, nebo kravička? Kačka, nebo žabička? Známá společenská hra je upravená tak, aby ji mohly hrát i malé děti. Jeden z hráčů si vytáhne jednu ze 60 karet. Díky čelence si jí dá na čelo, aniž by viděl, co na ní je. Ostatní hráči mu ukazují, co znázorň..
375Kč
Bez daně:310Kč
Transformers Generations Legacy Ev Deluxe Ast Transformers Generations Legacy Ev Deluxe Ast
-40 %
Figurky, které potřebuje do sbírky každý pravý sběratel!Transformers Generations Deluxe Class jsou 14cm figurky pro všechny dětičky. Figurky lze transformovat z režimu robota na detailní alternativní režim. Každá figurka obsahuje zbraně, které lze k figurce připojit v obou režimech...
465Kč 775Kč
Bez daně:384Kč
Malování vodou Na cestách Malování vodou Na cestách
Nedostupné
Magické vybarvování vodou.Cestujeme na výlet, na piknik, za dobrodružstvím. Kdopak to sedí v autě?Obrázky lze opakovaně používat.Opakovaně použitelná sada 4 obrázků na magické vybarvování vodou. Atraktivní ilustrované obrázky obsahují speciální bílé plochy, které při styku s vodou odkryjí ilustrace ..
280Kč
Bez daně:231Kč
Malování vodou Malování vodou
Nedostupné
Magické vybarvování vodou.Mláďata a mámy, v lese a na louce. Nádherně barevné a radostně spolu.Obrázky lze opakovaně používat.Opakovaně použitelná sada 4 obrázků na magické vybarvování vodou. Atraktivní ilustrované obrázky obsahují speciální bílé plochy, které při styku s vodou odkryjí ilustrace pod..
280Kč
Bez daně:231Kč
Hra Námořní bitva Hra Námořní bitva
Nedostupné
Zábavná strategická společenská hra.Známá hra, námořní bitva, jejímž cílem je umístit své loďky na moře a snažit se zničit soupeřovy loďstvo dříve než on zničí to vaše. Hra je perfektní pro děti, místo čísel a písmenek navigaci dělají barvy a mořské zvířátka.Zničte soupeřovy lodě dříve než zničí ty ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Magnetický tangram Magnetický tangram
Nedostupné
Sestav si zvířátko z geometrických tvarů!Magnetický box obsahuje 20 předloh s obrázky, které děti tvoří prostřednictvím magnetek geometrických tvarů. Sestaví si motýlka, medvídka nebo raketu a další. Knížka s úkoly je rozdělena na 3 úrovně obtížnosti. Děti trénují logické myšlení.Cvičí koordina..
375Kč
Bez daně:310Kč
Magnetický terč Magnetický terč
Nedostupné
Zahrajte si bezpečné šipky!Velký oboustranný magnetický terč umožňuje hrát šipky už malým dětem. Šipky jsou ploché bez ostrých hrotů. Nemusíte tak mít o dítě strach. Terč je lehký a dá se jednoduše zavěsit na provázek. Po skončení hry ho jednoduše srolujete a uklidíte. Můžete ho použít venku i uvnit..
490Kč
Bez daně:405Kč
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky medvídka Paula ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížka pomáhá rozvíjet s..
290Kč
Bez daně:264Kč
Knížka s aktivitami Where is Joey Knížka s aktivitami Where is Joey
Nedostupné
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky koaly Joeyho a jeho maminky Kimmi ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížk..
290Kč
Bez daně:264Kč
Karetní hra Malé dvojice Karetní hra Malé dvojice
Nedostupné
Karetní hra pro nejmenší děti.Karetní hra z kolekce "little" přizpůsobena pro nejmladší hráče, kteří vstupují do světa karetních her: s přiměřeně velkými, poutavě ilustrovanými a odolnými kartami, s jednoduchými pravidly a krátkým trváním hry.Jednoduchá intuitivní hra.Úkolem hráčů je seřazovat karty..
286Kč
Bez daně:236Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 18 (2 stránek)