Menu
Your Cart

Zábava na cesty

Zábava na cesty

Nikdo nemá rád dlouhé nudné cesty autem či únavné výlety bez zábavy. Změňte to s produkty, které jsme speciálně pro vaše potřeby vybrali jako hračky do auta, letadla i na dovolenou a užijte si cestování s dětmi naplno!

Jako zábavu na cesty jsme pro vás vybrali různé menší závěsné hračky pro miminka, skladné sady do písku vhodné na pláž, nálepky a nálepkové sešity, které se vejdou skoro všude, senzorické a zvukové knížky, menší karetní hry, nádherné plyšové hračky, omalovánky a spoustu dalších vychytávek.

Prohlédněte si také magnetické hry na cesty, které zpříjemní každou cestu! Děti se zabaví a něco se i naučí.

Interaktivní volant pro malého řidiče je ideální hračkou do autosedačky.Malý řidič může otáčením volantu pouštět blinkry.K řízení si může pustit písničku. Volant vydává i zvuky motoru a je vybaven houkačkou.Pod průhledným krytem je malé autíčko a pohybující se ulice města, autíčko ulicí jede do..
699Kč
Bez daně:578Kč
Princezny - 101 věcí k hledání a nalepování Princezny - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Poznej princezny a jejich každodenní život. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé b..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Poznej hasiče a jejich práci. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejprve hl..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Dinosauři - 101 věcí k hledání a nalepování Dinosauři - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Objevuj dinosaury. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejprve hledat, další..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Malování vodou Na cestách Malování vodou Na cestách
Nedostupné
Magické vybarvování vodou.Cestovat znamená objevovat nové. Kuk, kam a jakými dopravními prostředky se už dostala zvířátka?Obrázky lze opakovaně používat.Opakovaně použitelná malá kreativní sada 4 obrázků pro magické vybarvování vodou je ideální pro vzbuzení zájmu batolat o malování a pro rozvoj jemn..
181Kč
Bez daně:150Kč
Hudební hračkářský telefon ve tvaru mušle bude jistě patřit k nejoblíbenějším hračkám doma nebo na cestách.Děťátko může stisknutím tlačítka přehrávat melodie, poslouchat zvuky oceánu a učit se názvy barev ve třech jazycích - angličtině, francouzštině a španělštině.Bezpečné zrcátko, ve kterém se dítě..
263Kč
Bez daně:217Kč
Chrastítka s liškou podněcují rozvoj sluchu, zraku a hmatu dítěte.Chrastítka se snadno připevní s pomocí suchého zipu dítěti na zápěstí a navléknou na nožičky. Díky připevnění na ruku vydrží dítěti hra dlouhou dobu, protože mu hračka nemůže upadnout.Dítě se otáčí za zvukem a sleduje výrazné bar..
369Kč
Bez daně:305Kč
Kreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok s 6 sametovými omalovánkami roztomilých jednorožců od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držely kontur obrázku a nepřetahovaly. Po dokončení ..
199Kč
Bez daně:164Kč
Kreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok se 6 sametovými omalovánkami roztomilých zvířátek od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držely kontur obrázku a nepřetahovaly. Po dokončení o..
199Kč
Bez daně:164Kč
Sada hraček pro děti od narození je ideální jako první dárek pro miminko.Unikátní muchláček v podobě králíčka je vyrobený z materiálu, který ve tmě jemně svítí. Je tak ideální jako hračka do postýlky pro uklidnění vašeho dítěte v noci. Součástí hračky jsou i tři kousátka z jemného silikonu, která po..
699Kč
Bez daně:578Kč
Užij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký žlutý míč s plážovými motivy od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky pevnému kaučuko..
358Kč
Bez daně:296Kč
Míč Moře 18 cm Míč Moře 18 cm
-30 %
Užij si zábavu s míčem uvnitř i venku!Velký modrý míč s mořskými motivy od francouzské značky Petit Jour je vhodný pro interiérové i exteriérové aktivity. Díky své velikosti o průměru 18 cm je vhodný na kolektivní hry i motorické aktivity doma, ve školce i škole či na dovolené. Díky pevnému kaučukov..
251Kč 358Kč
Bez daně:207Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 97 (9 stránek)