Menu
Your Cart

ALBI Kouzelné čtení

ALBI Kouzelné čtení

Vzdělávejte vaše dětičky zábavně s interaktivními knihami z edice ALBI Kouzelné čtení. Mluvicí kniha funguje díky elektronické tužce Albi. V edici Kouzelné čtení najdete širokou škálu zajímavých témat. Zajímá vaše děti příroda, vesmír, lidské tělo, nebo je chcete podpořit v učení anglického jazyka, čísel či písmen? Interaktivní knihy jsou navržené pro různé věkové kategorie – pro děti od 2 let až po školáky.

Pokud jednou vyzkoušíte Kouzelné čtení, už se jej nevzdáte. Knihy jsou vynikající na cesty, do auta, do letadla, na vyplnění času při čekání u doktora, v restauraci nebo na úřadě.

Nejprodávanějši v kategorii ALBI Kouzelné čtení

Pouzdro na elektronickou tužku Albi
Nedostupné
Odteď můžete bezpečně cestovat s vašimi oblíbenými knížkami z edice Albi kouzelné čtení.Sbalte dětem na prázdniny, na výlet nebo i na chalupu Albi tužku s knihou z edice Kouzelné čtení. Do cestovního neoprenového pouzdra se vejde tužka i s potřebnou nabíječkou.V pouzdře je elektronické pero výborně ..
149Kč
Bez daně:123Kč
Zaujme malé i větší astronomy.Interaktivní mluvící kniha Vesmír z edice Kouzelné čtení ukáže dětem od 6 let, jak dlouhou cestu ušel výzkum od prvotního pozorování hvězd až po lety na Měsíc a ještě dál. Co by asi říkali starověcí hvězdáři a astronomové na dnešní poznatky o vesmíru?Kniha obsahuje přes..
449Kč
Bez daně:408Kč
Zaujme malé i větší paleontology.Kniha Dinosauři z edice Kouzelné čtení provede čtenáře od zrodu prvních dinosaurů přes druhohory, kdy dinosauři ovládli svět a dosáhli gigantických rozměrů, až k jejich zániku způsobeného dopadem obrovského meteoritu. Kniha obsahuje přes 1700 zvuků a textů.Kniha..
449Kč
Bez daně:408Kč
Německá slovíčka jednoduše a zábavně!Kniha Německý obrázkový slovník z edice Kouzelné čtení je vhodná pro začátečníky i mírně pokročilé. Interaktivní mluvící kniha obsahuje základní slovíčka s obrázky a jednoduché věty.Kniha obsahuje přes 1000 německých slovíček s českým překladem.Německý obrázkový ..
449Kč
Bez daně:408Kč
Interaktivní logopedická kniha.Knihou děti provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka, které jim s mluvením pomáhají. Spolu s nimi se děti pokouší správně vyslovovat hlásky D, T, N, L, R a Ř.  Kniha obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických j..
449Kč
Bez daně:408Kč
Poznejte naši vlast!Interaktivní kniha o České republice ilustrovaná Ladislavou Pechovou. V této knize se děti zábavnou formou dozví nejen spoustu zajímavostí o městech, krajích, pohořích a vodstvu, ale seznámí se i s naším průmyslem, nerostnými surovinami, zemědělstvím, památkami a významnými osobn..
449Kč
Bez daně:408Kč
Seznamte se s obyvateli lesa díky této knížce.Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. Děti si vyslechnou celkem 12 navazujících básniček o zvířátkách z lesa, monology zvířátek i jejich příběh. Nechybí ani zábavný kvíz.V knize nechybí zábavný kvíz, v..
199Kč
Bez daně:181Kč
Poznejte svět pohybu!Interaktivní naučná kniha Doprava z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do světa dopravních prostředků a strojů. Dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.Naučí děti bezpečnosti v silničním provozu a seznámí je s dopravními značkami.Vydají se na dopra..
449Kč
Bez daně:408Kč
Seznam se s Tomášem a jeho rodinou a prozkoumej jeho svět.Interaktivní naučná kniha Můj svět z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem sedmiletého Tomáše a jeho rodiny.Nechybí ani zábavné písničky a kvízy ve 2 obtížnostech.Děti se v knize seznámí se sedmiletým Tomášem a jeho rodinou. S Tom..
449Kč
Bez daně:408Kč
Interaktivní kniha děti naučí jak chránit přírodu.Kniha Člověk a příroda z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 6 let s ekologií. Knihou je provedou kamarádi Franta a Pepa a bakterie, která je jako jediná viditelná okem: Thiomargarita. Vezmou děti na vycházku do pravěké i moderní krajiny, nahlédnou ..
449Kč
Bez daně:408Kč
Interaktivní knížka přináší devět známých českých pověstí.Naučná mluvící kniha Staré pověsti české z edice Kouzelné čtení provede děti od 8 let pověstmi pohanských Čechů od Aloise Jiráska. Každá dvoustrana knihy je věnována jedné pověsti. Těšit se můžete na tyto pověsti - O Čechovi, O Krokovi a jeho..
449Kč
Bez daně:408Kč
Anglická slovíčka jednoduše a zábavně!Interaktivní anglický slovník z edice Kouzelné čtení s jehož pomocí se děti zábavnou formou učí základní anglická slovíčka. Kniha Anglický obrázkový slovník má klasické měkké papírové listy.Kniha obsahuje přes 1000 anglických slovíček s českým překladem.Pomocí t..
499Kč
Bez daně:454Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 16 (2 stránek)