Menu
Your Cart

ALBI Kouzelné čtení

ALBI Kouzelné čtení

Vzdělávejte vaše dětičky zábavně s interaktivními knihami z edice ALBI Kouzelné čtení. Mluvicí kniha funguje díky elektronické tužce Albi. V edici Kouzelné čtení najdete širokou škálu zajímavých témat. Zajímá vaše děti příroda, vesmír, lidské tělo, nebo je chcete podpořit v učení anglického jazyka, čísel či písmen? Interaktivní knihy jsou navržené pro různé věkové kategorie – pro děti od 2 let až po školáky.

Pokud jednou vyzkoušíte Kouzelné čtení, už se jej nevzdáte. Knihy jsou vynikající na cesty, do auta, do letadla, na vyplnění času při čekání u doktora, v restauraci nebo na úřadě.

Nejprodávanějši v kategorii ALBI Kouzelné čtení

Pouzdro na elektronickou tužku Albi
Nedostupné
Odteď můžete bezpečně cestovat s vašimi oblíbenými knížkami z edice Albi kouzelné čtení.Sbalte dětem na prázdniny, na výlet nebo i na chalupu Albi tužku s knihou z edice Kouzelné čtení. Do cestovního neoprenového pouzdra se vejde tužka i s potřebnou nabíječkou.V pouzdře je elektronické pero výborně ..
149Kč
Bez daně:123Kč
Zaujme malé i větší paleontology.Kniha Dinosauři z edice Kouzelné čtení provede čtenáře od zrodu prvních dinosaurů přes druhohory, kdy dinosauři ovládli svět a dosáhli gigantických rozměrů, až k jejich zániku způsobeného dopadem obrovského meteoritu. Kniha obsahuje přes 1700 zvuků a textů.Kniha..
449Kč
Bez daně:408Kč
Vánoční koledy Kouzelné čtení Vánoční koledy Kouzelné čtení
Nedostupné
Jak se připravují na štědrý den Dvořákovi? Těšte se na svátky s vánočními koledami.Maminka uvázala adventní věnec, děti postavily betlém, napeklo se cukroví a samozřejmě se nezapomnělo ani na úklid. Na Štědrý den se jen usmažily řízky a připravil salát. Po večeři, než přišel Ježíšek, se u Dvořákovýc..
249Kč
Bez daně:226Kč
Adventní kalendář Kouzelné čtení Adventní kalendář Kouzelné čtení
Nedostupné
Originální adventní kalendář děti hned zaujme.Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Tento unikátní adventní kalendář jim pomůže odečítat poslední dny do Vánoc.Kniha obsahuje přes 300 zvuků a textů.Kalendář obsahuje koledy, zimní  pohádky, básničky, pranostiky i seznámení ..
199Kč
Bez daně:181Kč
Interaktivní logopedická kniha.Knihou děti provází dvě postavičky, robot Robi a robotka Otka, které jim s mluvením pomáhají. Spolu s nimi se děti pokouší správně vyslovovat hlásky D, T, N, L, R a Ř.  Kniha obsahuje hravé úkoly podněcující děti k mluvení, a tím i k procvičování problematických j..
449Kč
Bez daně:408Kč
Seznamte se s obyvateli lesa díky této knížce.Dětská mluvící kniha Básničky z lesa z edice Kouzelné čtení zabaví děti již od 3 let. Děti si vyslechnou celkem 12 navazujících básniček o zvířátkách z lesa, monology zvířátek i jejich příběh. Nechybí ani zábavný kvíz.V knize nechybí zábavný kvíz, v..
199Kč
Bez daně:181Kč
Doprava Kouzelné čtení Doprava Kouzelné čtení
Nedostupné
Poznejte svět pohybu!Interaktivní naučná kniha Doprava z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do světa dopravních prostředků a strojů. Dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.Naučí děti bezpečnosti v silničním provozu a seznámí je s dopravními značkami.Vydají se na dopra..
449Kč
Bez daně:408Kč
Lidské tělo Kouzelné čtení Lidské tělo Kouzelné čtení
Nedostupné
Nahlédněte do lidského těla!Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 5 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla. Všemu se diví a ..
449Kč
Bez daně:408Kč
Svět zvířat Kouzelné čtení Svět zvířat Kouzelné čtení
Nedostupné
Ponořte se do světa zvířat!Seznamte se se zvířaty ze všech koutů světa a zjistěte, jaké zvuky vydávají, čím se živí nebo čím jsou jedinečná. Kniha vás tematicky provede osmi různými prostředími z naší planety, jako je les, savana, poušť, moře a další. Na každé straně se dozvíte, jaká zvířata v daném..
449Kč
Bez daně:408Kč
Barevný průvodce pro předškoláky.S Hravým učením se děti nenásilnou formou naučí poznávat čísla, písmena, barvy, tvary a získají spoustu dalších informací, které slouží k jejich rozvoji.Kniha vznikla ve spolupráci s dětskou psycholožkou.Pomocí jednoduchých her a kvízů si získané znalosti mohou samy ..
449Kč
Bez daně:408Kč
Atlas světa Kouzelné čtení Atlas světa Kouzelné čtení
Nedostupné
Objevujte krásy naší planety s interaktivní knihou!Seznamte se se všemi kontinenty a oceány světa. Zjistěte, jak se všechny státy a jejich hlavní města jmenují a jaké zajímavosti můžete v jednotlivých státech obdivovat. Kniha je namluvena známým českým hercem Otakarem Brouskem ml. Knížka obsahu..
449Kč
Bez daně:408Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)