Menu
Your Cart

ALBI Kouzelné čtení

ALBI Kouzelné čtení

Vzdělávejte vaše dětičky zábavně s interaktivními knihami z edice ALBI Kouzelné čtení. Mluvicí kniha funguje díky elektronické tužce Albi. V edici Kouzelné čtení najdete širokou škálu zajímavých témat. Zajímá vaše děti příroda, vesmír, lidské tělo, nebo je chcete podpořit v učení anglického jazyka, čísel či písmen? Interaktivní knihy jsou navržené pro různé věkové kategorie – pro děti od 2 let až po školáky.

Pokud jednou vyzkoušíte Kouzelné čtení, už se jej nevzdáte. Knihy jsou vynikající na cesty, do auta, do letadla, na vyplnění času při čekání u doktora, v restauraci nebo na úřadě.

Nejprodávanějši v kategorii ALBI Kouzelné čtení

Vyjmenovaná slova Kouzelné čteníInteraktivní mluvící kniha je zaměřena na úkoly a procvičováníV knize nechybí ani význam jednotlivých slov, nejběžnější příbuzná slova a uvedení pravopisně výjimečných slov. Najdete tam také vtipné dialogy, zábavné kvízy ve 3 úrovních obtížnosti a v závěru knihy na dě..
429Kč
Bez daně:429Kč
Toulky s duchem Hugem Kouzelné čteníObjevte s duchem Hugem české hrady a zámkyNáhoda svedla dohromady spisovatele Alfonse Koukolíčka a kronikáře ducha Huga Šarapatku. Noví přátelé se spolu vydávají objevovat české památky a rádi se s vámi o své zážitky podělí.Interaktivní mluvící kniha ve které nech..
322Kč 429Kč
Bez daně:322Kč
Samolepková knížka Zvířátka Kouzelné čteníVydejte se s námi do světa zvířátekZvířátka žijí nejen v lese, ale také na statku a poli. Některá zvířátka mají svůj pelíšek přímo u nás doma, jiná v ZOO, některá jsou pro nás známá, jiná exotická. Samolepky vám také umožní sestavit si vlastní zvířátko. Doká..
279Kč
Bez daně:279Kč
My First English Kouzelné čtení My First English Kouzelné čtení
Nedostupné
My First English Kouzelné čteníNaučte se angličtinu s interaktivní knihou My First EnglishNa farmě, u lékaře nebo třeba na oslavě? Ano, existuje mnoho míst a věcí, které se nyní hravě naučíte pojmenovat anglicky s interaktivní mluvící knihou My First English z edice Kouzelné čtení.Mluvící kniha učí ..
429Kč
Bez daně:429Kč
Moje první barvy a tvary Kouzelné čteníKniha vás provede světem barev a tvarůInteraktivní mluvící kniha Moje první barvy a tvary z edice Kouzelné čtení provede děti od 3 let světem kolem nás a ukáže jim, jak už název napovídá všemožné barvy a tvary.Kniha je plná dialogů a zvuků, které děti zaujmouPr..
429Kč
Bez daně:429Kč
Minikniha pro nejmenší - Zvířátka z divočiny Kouzelné čteníSeznamte se se zvířátky, která můžete vidět jen v ZOOInteraktivní mluvící mini kniha seznámí děti od 2 let se zvířátky, která u nás mohou vidět pouze v ZOO. V knize znají celkem 12 zvířat z celého světa. Odkud pocházejí lvi, kde mají svůj do..
229Kč
Bez daně:229Kč
Minikniha pro nejmenší - Léto Kouzelné čteníKniha dětem ukáže, co všechno mohou v létě zažítMinikniha Léto z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejteplejším ročním obdobím.Madlenka a Jonáš zažijí léto plné dobrodružstvíPřišel čas léta as ním i prázdniny. Kde je asi st..
229Kč
Bez daně:229Kč
Minikniha pro nejmenší - Jaro Kouzelné čteníKniha dětem ukáže, na co všechno se mohou na jaře těšitMinikniha Jaro z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejvoňavějším ročním obdobím.Madlenka a Jonáš na nemohou jara dočkatMadlenka s Jonášem se už nemohou dočkat, až vyraz..
183Kč 229Kč
Bez daně:183Kč
Minikniha pro nejmenší - Domácí zvířátka Kouzelné čteníInteraktivní mluvící mini kniha pro děti od 2 letMinikniha pro nejmenší seznámí děti se zvířátky ze dvora i domova. V knize poznají celkem 12 zvířat. Dozví se, co domácí zvířátka jedí, jak se říká zvukům, které vydávají, jak nazýváme jejich dome..
229Kč
Bez daně:229Kč
Hravá písmenka Kouzelné čteníSeznamte se s abecedou díky interaktivní knihy Hravá písmenkaInteraktivní mluvící dětská kniha Hravá písmenka z edice Kouzelné čtení seznámí děti od 3 let s abecedou. I když některá písmenka používáme více a některá méně, důležitá jsou všechna. Co se ale stane, když si p..
429Kč
Bez daně:429Kč
Můj svět Kouzelné čteníInteraktivní naučná kniha Můj svět provede děti světem sedmiletého Tomáše a jeho rodiny.Děti se v knize seznámí se sedmiletým Tomášem a jeho rodinou. S Tomášem se podívají za babičkou, pojedou na hory nebo na statek, zavítají na letní tábor v podhradí a prozkoumají i další mís..
429Kč
Bez daně:429Kč
Zpívánky 2 Kouzelné čteníZpívánky II z edice Kouzelné čtení jsou pokračováním úspěšného prvního dílu.Mohou si zahrát a zazpívat známé písničky jako Zajíček v své jamce, Já do lesa nepojedu, Pásla ovečky, Já jsem muzikant, Prší prší, Utíkej Káčo, utíkej, Čížečku, čížečku, Když jsem já sloužil, Kalama..
229Kč
Bez daně:229Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 45 (4 stránek)