Menu
Your Cart

Zvukové knihy

Zvukové knihy

Zvuková knížka pro nejmenší je vynikající volbou pro rozvoj asociace obraz–zvuk. Zvukové leporelo Je vhodnou knihou už pro hodně malé děti, zaujme miminka přibližně od 6 měsíců. Často nabízí krásné ilustrace a zvuky domácích i exotických zvířátek nebo dopravních prostředků. Dítě tak zjistí, jaký zvuk vydává ovečka, lev nebo rozezná zvuk letadla od zvuku traktoru.

Pro starší děti máme v nabídce zvukové knížky s pohádkami nebo různými styly hudby a tance. Máme také oblíbené zvukové knížky od vydavatelství Axióma či Svojtka. Knihy se zvuky děti prostě milují!


Nejprodávanějši v kategorii Zvukové knihy

1 Night Sounds Night Sounds - Nedostupné 447Kč
Bez daně: 406Kč
2 Woodland Sounds, w. Sound Panel Woodland Sounds, w. Sound Panel - Skladem 447Kč
Bez daně: 406Kč
3 Garden Sounds Garden Sounds - Nedostupné 447Kč
Bez daně: 406Kč
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Novinka Nedostupné
Stiskni tlačítko a všechna arktická zvířátka ožijí!Malé děti budou milovat mačkání tlačítek v této krásně ilustrované knížce, aby si vyslechli arktická zvířata. Od ledních medvědů a mrožů po sněžné sovy a narvaly, objevte ledový svět fascinujících zvířat a různých zvuků, které vydávají.Jednoduchý te..
427Kč
Bez daně:388Kč
Zpívaní s piánkem Zpívaní s piánkem
-15 % Nedostupné
Zahrajte a zazpívejte si 12 nejoblíbenějších písniček!Oblíbili jste si písničky Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře? Přinášíme vám 12 jejich nejoblíbenějších písniček s notami a piánkem, na kterém si je můžete sami zahrát!A kdyby vám to nešlo, piánko je přehraje za vás.Sami autoři pro vás vybrali to n..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Lidové písničky s piánkem – Josef Lada
-15 %
Zahrajte a zazpívejte si nejznámější lidové písničky!Přinášíme vám dvanáct nejoblíbenějších lidových písniček s notami a piánkem, na kterém si je můžete sami zahrát. A kdyby vám to nešlo, piánko je přehraje za vás. V knížce s piánkem najdete nejoblíbenější a nejznámější lidovky s jednoduchým no..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Louskáček - Kniha s hracím strojkem Louskáček - Kniha s hracím strojkem
-15 % Nedostupné
Zaposlouchejte se do vánočního příběhu o Klárce a Louskáčkovi v této kouzelné knížce s hracím strojkem.Nechejte se jako kouzlem přenést díky této knížce do Štědrého večera, kdy dívenka Klárka dostane od kmotříčka jedinečný dárek - vojáčka Louskáčka. O tom, co bylo dál, se Klárce nezdálo ani v nejdiv..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Moje hudební nástroje - Zvuková knížka
-15 %
Stiskni tlačítko a poslouchej zvuky hudebních nástrojů!Děti si mohou poslechnout zvuky flétny, piana, houslí, kytary a xylofónu. Toto zvukové leporelo ve zvětšeném formátu s reliéfní ražbou obrázků na obálce má nově zaoblené rohy a funguje se dvěmi vyměnitelnými tužkovými bateriemi namísto původních..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Moje hudba k tanci - Zvuková knížka
-15 %
Stiskni tlačítko a zatanči si na svou oblíbenou hudbu!Děti si mohou poslechnout tango, charleston, salsu, rokenrol a hip hop. Toto zvukové leporelo ve zvětšeném formátu s reliéfní ražbou obrázků na obálce má nově zaoblené rohy a funguje se dvěmi vyměnitelnými tužkovými bateriemi namísto původních kn..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Světlo a zvuky Vánoční kniha Světlo a zvuky Vánoční kniha
-15 % Nedostupné
Pomoz lištičkám rozzářit a rozeznít les!Dvě malé lišky mají strach, aby je o Štědrém večeru Ježíšek našel. V lese je moc tma a ticho.Stačí stisknout tlačítko a hned uslyšíš nádherné zvuky a budeš moct pozorovat zářící světýlka.Co takhle rozvěsit pár světýlek a zahrát Ježíškovi nějakou vánoční hudbu?..
382Kč 449Kč
Bez daně:347Kč
Zvířata v zimě Zvířata v zimě
-15 %
Poznáš peří tučňáka, srst tuleně a kůži kosatky?Milují vaše děti poznávání zvířat nejen očima? Chtějí si na vše ideálně samy sáhnout? Právě pro ně jsou určeny knížky Poznávej dotykem. V této se podívají na zvířata, která se dokonale přizpůsobila životu v chladných oblastech. Proč je důležitá bílá sr..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Roztomilá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá poník? A jak ovečky? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií roztomilá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí k..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zvířata z farmy - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá kráva? A jak kuřátko? Pohlaď si jejich hebounkou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií zvířata z farmy, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Chundelatá zvířata - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá medvěd? A jak kočka? Pohlaď si jejich huňatou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií různá zvířata, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Domácí mazlíčci - Poslouchej, kdo to může být?
-15 %
Jak dělá pejsek? A jak morčátko? Pohlaď si jejich jemnou srst a zjisti, jak dělají.Poznej s touto zvukovou knihou plnou fotografií domácí mazlíčky, zažij s nimi legraci a zjisti o nich i zajímavé informace. Pro všechny milovníky zvířat!Rozvíjí jemnou motoriku a smysly.V knize na tebe čekají zvířecí ..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 52 (5 stránek)