Menu
Your Cart

6 let

6 let

6 let, to už je velká věc. Jaké dárky pro předškoláka ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás ty nejlepší originální dárky pro děti seřazené podle věku.

Vyberte předškolákům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Mezi knihami je určitě zaujmou různé knihy o škole, pracovní sešity pro předškoláky, pohádky, dětské encyklopedie, ale třeba i knihy ze série ALBI Kouzelné čtení. Děti v tomto věku už často počítají, píšou velká písmenka, některé dokonce začínají číst, líbit se jim tak budou edukativní hračky, větší puzzle, logické hry a hlavolamy a rády si zahrají společenské hry. V tomto věku je vhodným dárkem také výbava do školy – školní batoh pro prvňáčky, penál do školy či psací potřeby Stabilo. Pomocí knih, hraček a dalších dárků připravte vašeho předškoláka na pobyt ve škole.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 5. narozenin vašeho malého oslavence.

Nejprodávanějši v kategorii 6 let

Stavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.29 dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Stavějte jako nikdy předtím, když vezmete do rukou tuto soupravu – naši do..
870Kč
Bez daně:719Kč
Stavějte tak, jak jste ještě nikdy nestavěli! Zábavná směs 3D tvarů včetně kostek, hranolů a pyramid.85dílná souprava Magna-Qubix® obsahuje 3D kostky, hranoly a pyramidy, díky kterým se vaše výtvory dostanou do jiné dimenze. Největší z našich souprav Magna-Qubix®, tato je akorát pro supervelké předs..
2,100Kč
Bez daně:1,736Kč
Rozšiřující sada Rectangles obsahuje pestrobarevné čtverce a obdélníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Máte vše, co potřebujete k rozšíření svých výtvorů Magna-Tiles® pomocí 8 dílné rozšiřující sady Rectangles.Skvělý d..
695Kč
Bez daně:574Kč
Rozšiřující sada Polygons obsahuje pestrobarevné diamanty a mnohoúhelníky pro vylepšený stavební potenciál vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Je to nový pohled na kreativitu. Objevte novou stránku stavění, když zkombinujete své polygonové tvary s jinými stavebnicemi Magna-Tiles®.Skvělý ..
590Kč
Bez daně:488Kč
Sada pěti figurek dinosaurů pro rozšíření vaší oblíbené magnetické stavebnice Magna Tiles.Připravte se na nekonečné hodiny zábavy s těmito velkými magnetickými dinosaury. Jedinečné, živé barvy a pohyblivé části podporují neomezenou hru. Sada dinosaurů pouze s figurkou výhradně od Magna-Tiles®.Najdet..
1,550Kč
Bez daně:1,281Kč
Vytvoř si třpitivé Víly!Jedinečná kreativní sada pro děti s třpytivými nálepkami od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 6 obrázků víl, 5 archů s barevnými a různě tvarovanými třpytivými nálepkami a 3 tuby se třpytkami. Díky nim si děti pohádkové víly krásně dotvoří. V ..
455Kč
Bez daně:376Kč
Vytvoř si nádherné třpytivé koně!Jedinečná kreativní sada pro děti s nalepovacími kamínky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 obrázky koní, 4 pytlíčky s malými třpytivými kamínky na nalepení a 1 pero na nanášení kamínků. Díky nim si děti koně krásně dotvoří. V bal..
405Kč
Bez daně:335Kč
Vytvoř si 3 kartonové modely letadel!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely letadel. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S Crea Lign se dě..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Nejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Noční obloha je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásným vyšívaným měsícem a hvězdami se otevírá a odhaluje přihrádku, kapsu ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Kabelka Noční obloha
Nedostupné
S touhle kabelkou rozhodně uděláte dojem.Skvělá malá kabelka s hvězdičkami a měsícem je perfektní pro různé malé drobnosti.Jemná růžová kabelka s motivem noční oblohy.Vystřelte na Měsíc a přistaňte mezi hvězdami s naší nádhernou kabelkou Noční obloha! Tato kabelka vyrobená ze super jemného růžového ..
448Kč
Bez daně:370Kč
Kamera s tiskárnou + svitky pro tisk Kamera s tiskárnou + svitky pro tisk
Nedostupné
Fotoaparát s tiskárnou pro uchování vašich nejlepších vzpomínek.Černobílý tisk bez inkoustu s tepelnou technologií. Balení obsahuje 3 papírové svitky. Pomocí 2 standardních svitků můžete vytisknout 100 fotografií a pomocí svitků z lepicího papíru 20 nálepek.Součástí balení je i SD karta pro ukládání..
2,150Kč
Bez daně:1,777Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 40 (4 stránek)