Menu
Your Cart

6 let

6 let

6 let, to už je velká věc. Jaké dárky pro předškoláka ale zvolit? Abychom vám pomohli, najdete u nás ty nejlepší originální dárky pro děti seřazené podle věku.

Vyberte předškolákům ty nejlepší knihy, hračky, kreativní potřeby a doplňky pro děti. Mezi knihami je určitě zaujmou různé knihy o škole, pracovní sešity pro předškoláky, pohádky, dětské encyklopedie, ale třeba i knihy ze série ALBI Kouzelné čtení. Děti v tomto věku už často počítají, píšou velká písmenka, některé dokonce začínají číst, líbit se jim tak budou edukativní hračky, větší puzzle, logické hry a hlavolamy a rády si zahrají společenské hry. V tomto věku je vhodným dárkem také výbava do školy – školní batoh pro prvňáčky, penál do školy či psací potřeby Stabilo. Pomocí knih, hraček a dalších dárků připravte vašeho předškoláka na pobyt ve škole.

Najdete u nás také krásné dekorace na oslavu 5. narozenin vašeho malého oslavence.

Nejprodávanějši v kategorii 6 let

Vyfoťte a hned vytiskněte fotografie!Už za 3 sekundy máte před sebou černobílou fotografii, kterou můžete vybarvit, sdílet, obdivovat atp.A - ! POZOR, RODIČE ! - to vše za bezkonkurenční cenu 0,04 € za fotografii.Hoppstar Artist nabízí také: fotorámeček, fotografické filtry, selfie kameru na zadní s..
2,879Kč
Bez daně:2,379Kč
Vyfoťte a hned vytiskněte fotografie!Už za 3 sekundy máte před sebou černobílou fotografii, kterou můžete vybarvit, sdílet, obdivovat atp.A - ! POZOR, RODIČE ! - to vše za bezkonkurenční cenu 0,04 € za fotografii.Hoppstar Artist nabízí také: fotorámeček, fotografické filtry, selfie kameru na zadní s..
2,879Kč
Bez daně:2,379Kč
Noční projektor Vesmír Noční projektor Vesmír
Nedostupné
Světlo Galaxy Light zútulní každý pokojíček či ložnici. K relaxaci po těžkém dni nebo pro navození atmosféry před spaním. Konečně můžete mít hlavu ve hvězdách!Hlava lampy se otáčí o 180° a lze ji nasměrovat dle potřeby. Tento astronaut promítá pohyblivý obraz imitující mléčnou dráhu, přičemž hvězdy ..
1,399Kč
Bez daně:1,156Kč
Světlo Astrolight zútulní každý pokojíček či ložnici. K relaxaci po těžkém dni nebo pro navození atmosféry před spaním.Hlava lampy se otáčí o 180° a lze ji nasměrovat dle potřeby. V kteroukoli denní či noční dobu si můžete vytvořit svůj vlastní západ slunce nebo duhu...
699Kč
Bez daně:578Kč
Převeďte zvířata přes řekuÚkolem hráčů je dostat zvířata do lesa na protějším břehu řeky Potomac. Cesta vede lodí přes řeku s vodopádem a přes mýtinu, kde číhá vlk. Když zvířata dorazí do lesa, hráči mají vyhráno!Naučte děti spolupracovatKooperativní hra s jednoduchými pravidly. tahy se provádějí na..
560Kč
Bez daně:463Kč
Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha
Nedostupné
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks v pestrých barvách je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Velké balení se 40 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je ..
1,245Kč
Bez daně:1,029Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v červeno-modré barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je..
957Kč
Bez daně:791Kč
Stavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Dinosauři 151 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si vlastní dino svět s tyranosaurem, dino truckem i vodním letadlem. Box Dinosauři obsahuje 114 stavebních bloků a dalších 37 stavebních kom..
719Kč
Bez daně:594Kč
Stavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Hasiči 127 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si nejrůznější hasičská auta, letadla i loď. Box Hasiči obsahuje 91 stavebních bloků a dalších 36 stavebních kompozitů a nálepek na vytvoření a..
719Kč
Bez daně:594Kč
Stavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Policie 135 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si nejrůznější policejní auta, letadla i loď. Box Policie obsahuje 97 stavebních bloků a dalších 36 stavebních kompozitů a nálepek na vytvořen..
719Kč
Bez daně:594Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks
Nedostupné
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 160 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
1,391Kč
Bez daně:1,150Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 56 (5 stránek)