Menu
Your Cart

8 - 9 let

8 - 9 let

Větší školáky – třeťáky – už láká nekonečný online prostor, proto je třeba je od něj občas odpoutat zajímavými hračkami a hrami. Spoustu inspirace najdete mezi společenskými hrami, kde najdete různé dobrodružné hry, které takto velké děti plně pohltí. Skvělé jsou i logické hry a hlavolamy, experimenty a pokusy na doma pro děti, inspirativní panenky.

Mezi hračky pro děti od 8 let  patří také různé stavebnice, díky kterým si děti rozvíjejí svou fantazii a 3D představivost. Díky originálním kreativním setům si vyrobí malé dárečky pro své blízké, ale také dekorace do dětského pokojíčku. Kreativní a psací potřeby, různé papírenské sady, razítka a sešity jim zajistí možnost psát své první deníky, tvořit přáníčka a pozvánky na oslavu, zkrátka plně rozvinout svou kreativitu a osobnost. Děti si u nás také doplní svou školní výbavu a psací potřeby. Vyberte pro ně dekorace na oslavu narozenin.

Jako knihy pro děti od 8 let jsou dokonalé různé encyklopedie, atlasy, naučné knihy, ale také dobrodružné příběhy či knižní série, které děti zaujmou na hodně dlouho. Vybírejte to, co je opravdu baví!

Nejprodávanějši v kategorii 8 - 9 let

1 Výkresy A4 / 10ks Výkresy A4 / 10ks - Nedostupné 25Kč
Bez daně: 21Kč
2 Barevný papír A4 / 20ks Barevný papír A4 / 20ks - 2-3 dni 49Kč
Bez daně: 40Kč
3 Miska na vodu s poklicí Miska na vodu s poklicí - Nedostupné 43Kč
Bez daně: 36Kč
Encanto - Filmový příběh jako komiks Encanto - Filmový příběh jako komiks
Novinka Nedostupné
Vstupte do Encanta, které je obdařeno super schopností uzdravovat.Madrigalovi jsou neobyčejná rodina, která žije v kouzelném domě na úžasném, čarovném místě zvaném Encanto. Magie Encanta obdařila každé dítě v rodině jedinečným darem, od nadlidské síly až po schopnost léčit. Kouzelné místo a síl..
199Kč
Bez daně:181Kč
Magnetická fólie na zeď bílá Magnetická fólie na zeď bílá
Novinka
Magnetická tabule v každém pokojíčkuMagnetická fólie na zeď o velikosti 120 x 90 cm vytvoří v každém prostoru dokonalou magnetickou tabuli na tvoření, učení i hraní. Fólie jde rozstříhat na menší kousky, nalepit na zeď a je dokonce i popisovatelné fixami či tekutými křídami na bílou tabuli. Děti si ..
399Kč
Bez daně:330Kč
Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi
Novinka
Vytvoř si z razítek vlastní pohlednice!Tato krásná sada razítek Abeceda a číslice od Tookyland obsahuje 26 písmen, 10 číslic, 6 barevných podkladů a 45 pohlednic na ozdobení (15 s předtištěnými obrázky, 30 prázdných). Nechybí ani 6 inkoustových polštářků se základními barvami. Děti můžou využít tuto..
450Kč
Bez daně:372Kč
Výroba hopíků Planety Výroba hopíků Planety
Novinka
Vyrob si své vlastní skákací planety!Díky této jedinečné kreativní sadě od Tookyland si dětičky vytvoří skákací míčky - hopíky - v podobě všech planet naší Sluneční soustavy. V balení děti najdou vše potřebné: kádinku na rozdělání hmoty, dvě formy na na tvorbu hopíků a 16 pytlíčků se směsí na výrobu..
570Kč
Bez daně:471Kč
Malování na okna Svět zvířat Malování na okna Svět zvířat
Novinka
Ozdobte si okna uměleckým dílem.Sada barev na sklo či jiný hladký povrch. Balení obsahuje pět jasných barev, černou barvu, pevnou plastovou folii pro tvorbu obrázku a předlohové obrázky se zvířátky.Použijte šablonu nebo popusťte uzdu své fantazii.Produkt je určen pro děti od 6 let, které mají v obli..
489Kč
Bez daně:404Kč
Malování na okna Svět princezny Malování na okna Svět princezny
Novinka
Ozdobte si okna uměleckým dílem.Sada barev na sklo či jiný hladký povrch. Balení obsahuje pět jasných barev, černou barvu, pevnou plastovou folii pro tvorbu obrázku a předlohové obrázky s princeznami.Použijte šablonu nebo popusťte uzdu své fantazii.Produkt je určen pro děti od 6 let, které mají v ob..
375Kč
Bez daně:310Kč
Sada razítek s vánoční tématikou!Vykouzlete originální vánoční přáníčka, drobné dárky, visačky, balící papír apod. pomocí sady razítek Stampo NOËL – Louskáček ve stylu romantických staroanglických Vánoc. Baletní piškoty, kolotoč nebo houpací koník, to jsou motivy, které rozněžní i Grinche.Vytvářejte..
199Kč
Bez daně:164Kč
Polštářky s inkoustem určené k razítkování.Sada 2 razítkovacích polštářků vhodných pro dětské papírové projekty.Barvy jsou omyvatelné a vypratelné.Tyto razítkovací polštářky jsou vhodné pro práci s velkými dětskými razítky. Pracuje se s nimi zcela jednoduše, razítko několikrát lehce přitlačte na pol..
230Kč
Bez daně:190Kč
Jednoho večera zažije Šíma pravé předvánoční dobrodružství: ocitne se sám na zasněženém náměstí.Jaké to je, stát celé dny a celé noci uprostřed vánočního těšení a poslouchat vánoční přání? Nezapomínáme někdy náhodou přes vlastní přání, na přání těch druhých? Šimon je kluk jako každý jiný. Chodí do d..
297Kč
Bez daně:270Kč
Sada razítek s tématikou severských Vánoc!Popřejte krásné svátky obdarovanému jedním otiskem razítka! Razítka jsou ideální na výrobu vánočních přání, visaček, nápaditých obalů na dárky i vánočních dekorací.Vytvářejte pomocí razítek vlastní vánoční přání, dárky a mnoho jiného.Set 12 razítek s adventn..
169Kč
Bez daně:140Kč
Hra DouZanimo Hra DouZanimo
Nedostupné
Kooperativní pexeso s dvanácti zvířátky si oblíbíš.Právě probíhá velká hra na schovávanou. Jste v týmu se zebrou, gazelou a žirafou a musíte najít ostatní zvířata.Tvým úkolem je najít ostatní zvířátka.Je tvá paměť dostatečně silná na to, abyste jim je pomohli najít?Obsah: 12 "zvířecích" dílků složen..
299Kč
Bez daně:247Kč
Razítka Adventní kalendář Razítka Adventní kalendář
Nedostupné
Velká sada razítek s kouzelnou vánoční tématikou pro vaše adventní vyrábění!Ideální pro výrobu a zdobení adventních kalendářů, vánočních přání, balicího papíru, vánočních visaček, originálního balení vánočního cukroví a jedlých dárků a dalšího vánočního zimního tvoření.Vytvářejte pomocí razítek vlas..
226Kč
Bez daně:187Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 287 (24 stránek)