Menu
Your Cart

8 - 9 let

8 - 9 let

Větší školáky – třeťáky – už láká nekonečný online prostor, proto je třeba je od něj občas odpoutat zajímavými hračkami a hrami. Spoustu inspirace najdete mezi společenskými hrami, kde najdete různé dobrodružné hry, které takto velké děti plně pohltí. Skvělé jsou i logické hry a hlavolamy, experimenty a pokusy na doma pro děti, inspirativní panenky.

Mezi hračky pro děti od 8 let  patří také různé stavebnice, díky kterým si děti rozvíjejí svou fantazii a 3D představivost. Díky originálním kreativním setům si vyrobí malé dárečky pro své blízké, ale také dekorace do dětského pokojíčku. Kreativní a psací potřeby, různé papírenské sady, razítka a sešity jim zajistí možnost psát své první deníky, tvořit přáníčka a pozvánky na oslavu, zkrátka plně rozvinout svou kreativitu a osobnost. Děti si u nás také doplní svou školní výbavu a psací potřeby. Vyberte pro ně dekorace na oslavu narozenin.

Jako knihy pro děti od 8 let jsou dokonalé různé encyklopedie, atlasy, naučné knihy, ale také dobrodružné příběhy či knižní série, které děti zaujmou na hodně dlouho. Vybírejte to, co je opravdu baví!

Nejprodávanějši v kategorii 8 - 9 let

Kreativní stavebnice Spaghetteez 200 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 200 ks
Novinka
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 200 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
2,039Kč
Bez daně:1,685Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks
Novinka
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 160 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
1,391Kč
Bez daně:1,150Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 100 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 100 ks
Novinka
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 100 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
815Kč
Bez daně:674Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 70 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 70 ks
Novinka
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 70 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstrukč..
599Kč
Bez daně:495Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 35 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 35 ks
Novinka
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 35 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstrukč..
311Kč
Bez daně:257Kč
Záhady
Novinka -15 %
Neexistuje kniha, která by tě bavila víc, detektive. Vítej v knize záhad!Přijdeš na kloub 25 tajuplným případům? Některé mají logické řešení, u jiných využiješ své představivosti. A hlavně – hledej v zábavných obrázcích, a stopu máš nadosah. Zapoj mozkové závity a vyřeš 25 tajuplných případů.Zá..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 403 (34 stránek)