Menu
Your Cart

Hračky

Hračky

Objevte kvalitní a originální hračky pro děti! Pečlivě vybíráme ty nejlepší produkty od prvotřídních výrobců z celého světa, jako jsou Natruba, Tooky Toy, Magna-Tiles, Magni, Legler, Wee Gallery, Goki Heimess, Mom's care a další. Při výběru hračky pro děti klademe důraz na kvalitní zpracování, bezpečnost a přidanou hodnotu hračky. Proto u nás najdete spoustu produktů vyrobených z přírodních či recyklovaných materiálů.

Specializujeme se na didaktické hračky na rozvoj dítěte, originální dřevěné hračky, montessori hračky pro různé věkové kategorie. Najdete u nás speciální senzorické a kontrastní hračky pro miminko. Máme také širokou nabídku společenských her pro děti už od 2 let. Nechybí ani logické hry na rozvoj logiky.

Hračky od nás jsou skvělé jako originální dárky pro děti!

Nejprodávanějši v kategorii Hračky

Senzorické míčky Želva Senzorické míčky Želva
Novinka
Míčky stimulující smysly miminka.Sada senzorických míčků Želva v krásných zelených barvách, které hravou formou při hře stimulují smysly miminka. Hra s míčky podporuje rozvoj jemné motoriky, koordinace oko-ruka, hmat a díky zvonku uvnitř každé míčky i sluch. Senzorické míčky jsou ručně vyráběné a js..
540Kč
Bez daně:446Kč
Labuť Bílá Labuť Bílá
Novinka
Roztomilá labuť v kontrastních barvách z nové kolekce Mom's Care.Její barevné prvky podporují správný vývoj zraku miminka. Když se dotknete kterékoli části, začne šuchotat, čímž se stimuluje rozvoj sluchu a zároveň probudí v děťátku zvědavost prozkoumávat hračku do detailů.Kontrastní barevné provede..
187Kč
Bez daně:154Kč
Labuť Růžová Labuť Růžová
Novinka
Roztomilá labuť v kontrastních barvách z nové kolekce Mom's Care.Její barevné prvky podporují správný vývoj zraku miminka. Když se dotknete kterékoli části, začne šuchotat, čímž se stimuluje rozvoj sluchu a zároveň probudí v děťátku zvědavost prozkoumávat hračku do detailů.Kontrastní barevné p..
187Kč
Bez daně:154Kč
Kousátko Zebra Kousátko Zebra
Novinka
Smyslová hračka, která se stará o správný vývoj dítěte již od narození.Dětem se zrak vyvíjí postupně, zpočátku vnímají hlavně kontrastní barvy a nejsou schopny všímat si jiných barev než bílé a černé. Časem na tuto paletu přijde červená a další barvy. Proto odborníci doporučují černobílé hračky, kte..
192Kč
Bez daně:159Kč
Šustící chobotnice Šustící chobotnice
Novinka
Měkká a šustící senzorická hračka ve tvaru chobotnice.Vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, kombinace bavlny a měkkého plyše. Navrženo tak, aby stimulovalo různé smysly vašeho dítěte.Rozmanitá struktura tkanin a kontrastní barvy přitahují pozornost dětí.Díky barevným atraktivním štítkům a šuštání s..
316Kč
Bez daně:261Kč
Zrcátko kontrastní Modré Zrcátko kontrastní Modré
Novinka
Zrcátko pro maminku je vyrobeno z měkkých a různorodých látek, které jsou bezpečné a uspokojí prštěky toho nejzvědavějšího objevitele.Jeho kontrastní prvky podporují správný vývoj zraku. Černá a bílá použitá v hračce jsou první barvy, které dítě vidí do věku přibližně 5 měsíců. Teprve pozděj..
244Kč
Bez daně:201Kč
Zrcátko kontrastní Červené Zrcátko kontrastní Červené
Novinka
Zrcátko pro maminku je vyrobeno z měkkých a různorodých látek, které jsou bezpečné a uspokojí prštěky toho nejzvědavějšího objevitele.Jeho kontrastní prvky podporují správný vývoj zraku. Černá a bílá použitá v hračce jsou první barvy, které dítě vidí do věku přibližně 5 měsíců. Teprve později děťátk..
244Kč
Bez daně:201Kč
Textilní knížka kontrastní Textilní knížka kontrastní
Novinka
Stimulujte smysly dítěte od prvních dnů.Knížka podporuje smyslové vzdělávání vašeho dítěte. Rozvíjí zrak, sluch a hmat. Obsahuje stránky plné překvapení se smyslovými prvky.Převaha černobílých prvků rozvíjí správné vnímání barev.V první fázi života dítěte hraje klíčovou roli stimulace smyslů. Ko..
364Kč
Bez daně:330Kč
Tukan Tukan
Novinka
Měkoučký, plyšový a kontrastní tukan pro ty nejmenší dětičky.Hračka podporuje smyslovou výchovu, stimuluje hmat a sluch a předností jejích výrazně kontrastních barev se rozvíjí správné vnímání barev. V tukanovi se nachází malé pískadlo, jehož příjemný zvuk přitahuje pozornost dítěte a stimuluje sluc..
236Kč
Bez daně:195Kč
Chrastítko na ruku Panda Chrastítko na ruku Panda
Novinka
Měkké chrastítko ve tvaru pandy vytvořené pro nejmenší mrňousky.Právě v prvním období života dítěte hraje klíčovou roli stimulace smyslů. Na šití chrastítka byly použity bezpečné látky různých struktur. Díky tomu dítě poznává svět a stimuluje hmat.Chrastítko na rukojeti děťátko zaujme, navíc h..
142Kč
Bez daně:117Kč
Chrastítko na ruku Žába Chrastítko na ruku Žába
Novinka
Měkké chrastítko ve tvaru žabky vytvořené pro nejmenší mrňousky.Právě v prvním období života dítěte hraje klíčovou roli stimulace smyslů. Na šití chrastítka byly použity bezpečné látky různých struktur. Díky tomu dítě poznává svět a stimuluje hmat.Chrastítko na rukojeti děťátko zaujme, navíc ho nauč..
142Kč
Bez daně:117Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1074 (90 stránek)