Menu
Your Cart

2 - 3 roky

2 - 3 roky

Oblíbené hračky pro děti od 2 let jsou stále kostky a stavebnice. U dvouletého děťátka určitě zabodujete LEGO stavebnicí. Děti si také rády hrají rolové hry: na lékaře, prodavače, kuchaře. Pořiďte hračky, které využijí při hrách na různé profese. Také jsou jako hračky pro děti do 3 let vhodné různé postavičky a figurky, jejichž prostřednictvím si dítě zkouší sociální interakce a emoce, přehrávají si sociální zkušenost z reálného světa.

Dítě začíná rozlišovat základní barvy, což mu výrazně pomáhá i při prvních malbách. Důležitý je proto vybrat správné kreativní potřeby, abyste dítě od kreslení neodradili. Zvolte oblíbené jemné voskovky Jar Melo, které krásně a sytě kreslí, a tak je děťátko od začátku motivováno kreslit dál a dál. Vynikající volbou je také eco plastelína pro nejmenší nebo první prstové barvy pro děti.

A jaké vybrat nejlepší knihy pro děti od 2 let? Pro toto období je příznačný individualismus – dítě používá k označení své osoby osobní zájmeno „já“. Také velmi intenzivně prožívá emoce a situace, se kterými se dennodenně setkává. Začleňuje se do kolektivu a v období tří let má už své první kamarády. Všechny tyto charakteristiky lze rozvíjet i prostřednictvím knih pro děti do 3 let. Leporela nahrazují knihy s tenkými stranami. Sáhněte po takových, ve kterých se dítě dokáže identifikovat s hlavní postavou. Období od 24 měsíců je obdobím prvních příběhů. Platí však pravidlo, že text by měl být krátký a v knize by měly dominovat poutavé ilustrace. V tomto období je důležité také smysluplné trénování dětské paměti. Inspirujte se oblíbenými dětskými říkadly a básničkami.

Nejprodávanějši v kategorii 2 - 3 roky

Zábava na zahradu set I. Zábava na zahradu set I.
Novinka -20 %
Dopřejte vašim dětem dokonalé letní osvěžení na zahradě!S touto skvělou sadou se během léta pořádně vyřádíte i na vaší zahradě. Obsahuje nafukovací míč s rozstřikovačem Leopard 60 cm, se kterým si děti užijí spoustu mokré zábavy a trávička kolem ní bude krásně zelená, nafukovací bazén pro děti Leopa..
1,015Kč 1,269Kč
Bez daně:839Kč
Matchy Matchy Květiny Matchy Matchy Květiny
Novinka -20 %
Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kolo Květiny  50 cm, rukávky Květiny, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací míč se stejným motivem vám zajistí spoustu zábavy.Set..
460Kč 575Kč
Bez daně:380Kč
Matchy Matchy Leopard starorůžový Matchy Matchy Leopard starorůžový
Novinka -20 %
Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kolo Leopard starorůžový 50 cm, rukávky Leopard starorůžový, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací míč se stejným motivem vám zajistí ..
460Kč 575Kč
Bez daně:380Kč
Peppa Pig - Tvarované omalovánky Peppa Pig - Tvarované omalovánky
Novinka
Zábava s prasátkem Peppa Pig.Originální vymalovanka se samolepkami a tvarovanými listy nabízí novou formu zábavy a navíc padne jako ulitá do každých dětských ručiček. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Obsahuje 24 originálně tvarovaných stran s barevnou předlohou a 70 ..
119Kč
Bez daně:108Kč
Peppa Pig - Omalovánky se samolepkami Peppa Pig - Omalovánky se samolepkami
Novinka
Tvůrčí sešit s omalovánkami obsahuje 30 samolepek.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran s více než 30 samolepkami s prasátkem Peppa Pig. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Sešit rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také jemnou motoriku, kreativitu a paměť. ..
119Kč
Bez daně:108Kč
Dobrodružství s Peppou Samolepková knížka Dobrodružství s Peppou Samolepková knížka
Novinka
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka s prasátkem Peppa Pig zaujme každé dítě.Nálepkový sešit, který rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran a 8 stran se samolepkami k dolepení a ozdobení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zába..
179Kč
Bez daně:163Kč
Maluj vodou - Peppa Pig Maluj vodou - Peppa Pig
Novinka
Zábavné malování s prasátkem Peppa Pig.Formát A4 vodových omalovánek obsahuje 8 kouzelných obrázků.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.K vybarvení dětem stačí jen štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásné barevné ilustrace...
99Kč
Bez daně:90Kč
Xylofon dotykový Xylofon dotykový
Novinka
Nechte miminko objevit kouzlo hudby jemným dotekem pomocí xylofonu.Osm barevných kláves Magic Touch reaguje jen na jemné klepnutí, což umožňuje dětem snadno objevovat hudbu ve dvou režimech. Skládejte originální písně nebo si poslechněte předem nahrané melodie. Kromě hudby xylofon zapojuje oči a prs..
527Kč
Bez daně:435Kč
Panenka Baby Evi Panenka Baby Evi
Novinka Nedostupné
Originální měkká panenka s příslušenstvím.Seznamte se s miminkem Baby Evi. Něžná plyšová panenka se chce mazlit chovat a díky praktickému košíku na spaní si ji můžete vzít kamkoli s sebou.Výborně podporuje děti v rolových hrách.Péče o takové miminko lze zabrat, a děti se tak hravou formou učí zodpov..
959Kč
Bez daně:793Kč
Duha Vintage Duha Vintage
Novinka
Poskládej si duhu ze 7 dřevěných oblouků.Děti jsou nadšené vždy, když vidí duhu. O to víc jí budou milovat, když budou mít doma svoji vlastní v tlumených zemitých barvách od Little Dutch. Dřevěná hračka se 7 různě velkými oblouky jim dává spoustu prostoru na hodně zábavy.Didaktická hračka s prvky mo..
671Kč
Bez daně:555Kč
Vesmír Samolepková knížka Vesmír Samolepková knížka
Novinka Nedostupné
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s vemírem zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti n..
139Kč
Bez daně:126Kč
Stromy Samolepková knížka Stromy Samolepková knížka
Novinka
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit se stromy zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti n..
139Kč
Bez daně:126Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 788 (66 stránek)