Menu
Your Cart

2 - 3 roky

2 - 3 roky

Oblíbené hračky pro děti od 2 let jsou stále kostky a stavebnice. U dvouletého děťátka určitě zabodujete LEGO stavebnicí. Děti si také rády hrají rolové hry: na lékaře, prodavače, kuchaře. Pořiďte hračky, které využijí při hrách na různé profese. Také jsou jako hračky pro děti do 3 let vhodné různé postavičky a figurky, jejichž prostřednictvím si dítě zkouší sociální interakce a emoce, přehrávají si sociální zkušenost z reálného světa.

Dítě začíná rozlišovat základní barvy, což mu výrazně pomáhá i při prvních malbách. Důležitý je proto vybrat správné kreativní potřeby, abyste dítě od kreslení neodradili. Zvolte oblíbené jemné voskovky Jar Melo, které krásně a sytě kreslí, a tak je děťátko od začátku motivováno kreslit dál a dál. Vynikající volbou je také eco plastelína pro nejmenší nebo první prstové barvy pro děti.

A jaké vybrat nejlepší knihy pro děti od 2 let? Pro toto období je příznačný individualismus – dítě používá k označení své osoby osobní zájmeno „já“. Také velmi intenzivně prožívá emoce a situace, se kterými se dennodenně setkává. Začleňuje se do kolektivu a v období tří let má už své první kamarády. Všechny tyto charakteristiky lze rozvíjet i prostřednictvím knih pro děti do 3 let. Leporela nahrazují knihy s tenkými stranami. Sáhněte po takových, ve kterých se dítě dokáže identifikovat s hlavní postavou. Období od 24 měsíců je obdobím prvních příběhů. Platí však pravidlo, že text by měl být krátký a v knize by měly dominovat poutavé ilustrace. V tomto období je důležité také smysluplné trénování dětské paměti. Inspirujte se oblíbenými dětskými říkadly a básničkami.

Kouzelné pastelky s omalovánkami Kouzelné pastelky s omalovánkami
Novinka
Sada pastelek na kreslení, malování i skloPraktická kreativní sada s pastelkami pro nejmenší od Tookyland umožní malým dětem kreslit, vybarvovat, jsou skvělé jako barvy na sklo či na tělo. Pastelky skvěle padnou do malé ručičky. Tlustá tuha se téměř neláme, sytě kreslí, aniž by na ni děti musel..
290Kč
Bez daně:240Kč
Hra Rodiny zvířátek na farmě Hra Rodiny zvířátek na farmě
Novinka Nedostupné
Věk: 2+Počet hráčů: 1 - 4Hra pro nejmenší děti již od 2 let. Čtyři různé úrovně hraní hry pomáhají dítěti pokročit v jeho vývoji. Obsahuje 30 velkých karet, které jsou ideální pro malé ručičky! Hráč střídavě otáčí modré (rodič) a červené (rodič) karty. Pokud se shodují, hráč vydá zvuk zvířete na kar..
355Kč
Bez daně:293Kč
Minikniha Krtkovy příběhy Kouzelné čtení Minikniha Krtkovy příběhy Kouzelné čtení
Novinka
Krteček je kamarád, se kterým rozhodně není nuda.Kdo by neznal malého neposedu krtka! Nádherné ilustrace Zdeňka Milera zavedou děti za krtkem a jeho kamarády. Nejprve krtek pomůže se stavbou nového domku, který si vysnila myška, potom zachrání ztraceného zajíce a nakonec se vydá na výlet, kde ho pře..
299Kč
Bez daně:272Kč
Popelka - Zvuková kniha s pohádkou Popelka - Zvuková kniha s pohádkou
Novinka -15 % Nedostupné
Stiskni tlačítko a přenes se s touto krásně ilustrovanou knihou do klasické pohádky o Popelce.Popelka si nepřeje nic jiného než jít na ples. Ale její macecha a kruté nevlastní sestry ji s sebou vzít nechtějí. Naštěstí má Popelka hodnou vílu kmotřičku, s jejíž kouzelnou pomocí se plesu přece jenom bu..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Moje první skladby klasické hudby Moje první skladby klasické hudby
Novinka -15 %
Velkolepý koncert začíná!Velkolepý koncert se zvuky a světélky před vámi otevírá své brány! Mozart, Beethoven, Vivaldi, Chopin a Čajkovskij se v této jedinečné knížce sešli, aby předvedli neopakovatelné hudební představení se zvuky a světélky.Poslechněte si šest zvukových úryvků ze známých skladeb k..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Traktor Traktor
Novinka
Dřevěný odolný traktor má tvar pro snadné držení a může se tak stát prvním oblíbeným dopravním prostředkem vašeho dítěte. Traktor slouží i jako krásná dekorace v dětském pokoji.Hračka je součástí designové kolekce hraček a doplňků Little Dutch Farma. Vyrobeno z dřeva certifikovaného FSC.Ro..
199Kč
Bez daně:164Kč
Traktor s přívěsem Traktor s přívěsem
Novinka Nedostupné
Dřevěný traktor s přívěsem je tou pravou hračkou pro všechny malé farmáře.Součástí balení je i postavička farmáře, který řídí traktor, pět zvířátek a dvě láhve mléka, které jsou ideální pro naložení na přívěs.Hračka je součástí designové kolekce hraček a doplňků Little Dutch Farma. Vyrobeno z d..
699Kč
Bez daně:578Kč
Světýlka jsou na Vánocích přece to nejhezčí!Medvídek a jeho kamarádi slaví Vánoce!Přidej se k radovánkám na lesní mýtině.Rozsviť světýlka na stromečku, poslechni si sváteční melodii a nech se očarovat kouzlem Vánoc...
399Kč
Bez daně:363Kč
Stavenište - Zvuková kniha Stavenište - Zvuková kniha
-15 %
Zaposlouchej se do zvuků a zjisti, jak to probíhá na stavbě při stavbě nového domu.Užijte si spolu s dětmi objevování a prozkoumávání staveniště a zaposlouchejte se do nejrůznějších zvuků.Stačí stisknout tlačítka na stránkách této krásně ilustrované knihy.Pomoz dělníkům a strojům se stavbou domu! Sl..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Jak se žilo na hradě Jak se žilo na hradě
-15 % Nedostupné
Projdi branou a prožij den na hradě.Hrad má hradby, to je jasné. Co se však skrývá za nimi? Ve vysoké věži, v krásně vyzdobených komnatách nebo v komůrce zvané prevét?Tvarované stránky a průřezy tě povedou.Kdo na nádvoří chřestí zbrojí, prozpěvuje si v začouzené kuchyni a řehtá ve stáji? A co se zde..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Jak se žilo ve mlýně Jak se žilo ve mlýně
-15 % Nedostupné
Prozkoumej mlýn od sklepa až po střechu.V některých pohádkách se tvrdí, že ve mlýnech straší. O tom já nic nevím. Ale i bez strašidel nabízí mlýny spoustu podivuhodností.Tvarované stránky a průřezy tě povedou.Víš, jak voda a vítr dokázaly otáčet těžkým mlýnským kamenem, řezat dřevo, bušit obřím klad..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 751 (63 stránek)