Menu
Your Cart

3 - 4 roky

3 - 4 roky

Dětem od 3 let se velmi rychle rozvíjí řeč, a proto je pro ně důležité každodenní čtení a prohlížení knížek. Vyberte si knihy obrázkové, edukativní i příběhové. Nejlepší knihy pro děti od 3 let také pomáhají s pochopením a zvládáním emocí


V tomto věku se děti postupně začínají více zapojovat do kolektivu, napodobují dospělé, učí se hrou. Jako hračky pro děti od 3 let jsou proto skvělé hračky na rolové hry: kuchyňky, panenky, domečky pro panenky, lékařské kufříky a další. Sociální interakci a schopnost udržet pozornost a soustředění rozvíjejí také první společenské hry pro malé děti.


Důležitá je také výbava do školky v podobě prostorného batohu pro děti, lahve na pití, penálu a dalších doplňků. Předškolské dovednosti rozvíjí nálepkové a pracovních sešity, různorodé kreativní potřeby či kreativní sety. 3leté děti také často zajímají základní počty a první písmenka, jsou schopné řešit nenáročné logické úkoly. Vhodná jsou proto pro ně vkládací puzzle, tabule s křídami, různě didaktické hračky či logické hry.

Nejprodávanějši v kategorii 3 - 4 roky

Rozvíjí dětské pozorovací schopnostiNaučte své dítě základy porozumění sekvencí a barev s touto interaktivní hrou. Vyberte si modelovou kartu a posuňte dřevěné dílky na desku tak, abyste reprodukovali posloupnost na kartě. Nicméně, buďte ostražití! Každý kus má mírně odlišné obrázky na obou stranách..
472Kč
Bez daně:390Kč
Soubor vět s obrázky pro nácvik mluvení, porozumění a správné výslovnosti.Výslovnost se upevňuje již od nejútlejšího věku. U některých dětí se však může vývoj řeči opožďovat, probíhat odlišně, nebo je jejich řeč nesrozumitelná. Právě k nácviku, fixaci a automatizaci výslovnosti hlásek P B M J V F H ..
199Kč
Bez daně:199Kč
Pátý díl Péťových dobrodružství je tu!Tentokrát Péťu čekají velké změny: narodí se mu totiž nový sourozenec.Umí už vaše děťátko mluvit? S Péťou a jeho nejbližšími si procvičí své vypravěčské dovednosti.Pod každou velkou ilustrací najdete navíc další obrázky, které dětem pomohou popisovat a vyprávět...
329Kč
Bez daně:329Kč
Sloník Abebe Sloník Abebe
Nedostupné
Dojemný příběh o ohleduplnosti k planetěMalý slon Abebe si užíval radostné dětství kdesi v dálné Africe. Každý den se společně s kamarády válel v kalužích osvěžujícího bláta a všichni byli špinaví až za ušima. Koupali se a hráli si v malých jezírkách s průzračně čistou vodou. Jenomže jak dny plynuly..
329Kč
Bez daně:329Kč
Peppa Pig - Peppa v zoo Peppa Pig - Peppa v zoo
Nedostupné
Peppa na výletě za zvířatyPeppa dneska vyrazila s celou rodinou na výlet do zoo! Co všechno při své návštěvě asi uvidí? Zjisti to společně s ní v této skvělé knížce s více než 150 obrázky k hledání...
229Kč
Bez daně:229Kč
Peppa jde za družičku! Peppa je pozvaná na svatbu pana Býka a slečny Strakaté – a dokonce jako družička! Půjde v tento velký den všechno podle plánu?..
179Kč
Bez daně:179Kč
Pojďte se podívat do města koček - slavného Kočičína!Nejlepší skoro registrovaná a bezmála oficiální průvodkyně Šprota zná Kočičín jako svoje boty a provede vás od Velkých kočičích hor až do Kočkolandu. Navštivte továrnu krabic a kartonu (aneb nábytku, bez kterého se žádná kočka neobejde), v lázních..
349Kč
Bez daně:349Kč
Samolepky Provoz ve městě Samolepky Provoz ve městě
Nedostupné
Dětská kreativní hra se samolepkamiOtevřete knihu a začněte lepit samolepky podle své fantazie. Samolepky lze snadno odlepit z původního místa a umístit jinde. A takto se dají samolepky lepit znovu a znovu. Gelové samolepky jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů.Podpora jemné motoriky a k..
130Kč
Bez daně:108Kč
Samolepky Město zvířátek Samolepky Město zvířátek
Nedostupné
Dětská kreativní hra se samolepkamiOtevřete knihu a začněte lepit samolepky podle své fantazie. Samolepky lze snadno odlepit z původního místa a umístit jinde. A takto se dají samolepky lepit znovu a znovu. Gelové samolepky jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů.Podpora kreativity a jemné..
130Kč
Bez daně:108Kč
Kreativní dobrodružství pro malé objevitelePuzzle obsahují celkem 4 puzzle s motivem dovolená ve městě au moře. Puzzle obsahují 9, 12, 16 a 20 dílků. Součástí balení je i CERTIFIKÁT, který potvrzuje úroveň zkušeností dítěte podle přiložené tabulky. K tomuto účelu jsou k certifikátu připojeny nálepky..
404Kč
Bez daně:334Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1293 (108 stránek)