Menu
Your Cart

3 - 4 roky

3 - 4 roky

Dětem od 3 let se velmi rychle rozvíjí řeč, a proto je pro ně důležité každodenní čtení a prohlížení knížek. Vyberte si knihy obrázkové, edukativní i příběhové. Nejlepší knihy pro děti od 3 let také pomáhají s pochopením a zvládáním emocí


V tomto věku se děti postupně začínají více zapojovat do kolektivu, napodobují dospělé, učí se hrou. Jako hračky pro děti od 3 let jsou proto skvělé hračky na rolové hry: kuchyňky, panenky, domečky pro panenky, lékařské kufříky a další. Sociální interakci a schopnost udržet pozornost a soustředění rozvíjejí také první společenské hry pro malé děti.


Důležitá je také výbava do školky v podobě prostorného batohu pro děti, lahve na pití, penálu a dalších doplňků. Předškolské dovednosti rozvíjí nálepkové a pracovních sešity, různorodé kreativní potřeby či kreativní sety. 3leté děti také často zajímají základní počty a první písmenka, jsou schopné řešit nenáročné logické úkoly. Vhodná jsou proto pro ně vkládací puzzle, tabule s křídami, různě didaktické hračky či logické hry.

Puzzle se zvuky Návštěva v Zoo Puzzle se zvuky Návštěva v Zoo
Novinka
Zábavné interaktivní puzzle ve tvaru dětské televize.Pomocí přepínání jednotlivých funkcí se děti učí poznávat zvuky zvířat a písničky. Interaktivní deska vypráví i krátké příběhy (pouze v angličtině).Součástí je 5 puzzle s motivy zvířat: slon, hroch, opice, lev a medvěd.Balení obsahuje: základ..
475Kč
Bez daně:393Kč
Starý dub slaví narozeniny
Novinka -15 %
Vítejte, kamarádi! Budeme vám vyprávět příběh o nejstarším a nejmoudřejším stromu v lese.Vydejte se s námi za medvídkem a jeho přáteli a pomozte jim připravit kouzelnou narozeninovou oslavu pro velký starý Dub.Více než 100 věcí k nalezení.Hledejte v obrázcích a možná objevíte spoustu nového. V pozná..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Adventní kalendář plný knih Adventní kalendář plný knih
Novinka -15 %
Čekání na Ježíška už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Jak si advent co nejvíc zpříjemnit? Přece pohádkami!Za každým okénkem tohoto kouzelného adventního kalendáře se ukrývá malá pohádková knížka, která pomůže dětem zkrátit a zpříjemnit čekání na Štědrý den.Otevřete každý večer jedno okénko a přečtět..
679Kč 799Kč
Bez daně:617Kč
Adventní kalendář Adventní kalendář
Novinka -15 %
Jak si co nejvíce zpříjemnit čekání na Ježíška? Pomůže pohádkový adventní kalendář pro děti!Těšení se na Štědrý den už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Představte si tu radost, jakou budou vaše ratolesti mít, až každý den před Vánoci objeví ve vánočním adventním kalendáři pro děti místo čokoládičky ..
679Kč 799Kč
Bez daně:617Kč
Gumičky do vlasů Scrunchie Květy 4ks
Nedostupné
Krásné květinové a tečkované gumičky rozzáří každý účes.Čtyřkombinace nádherných a velmi pružných gumiček v barevných provedeních a různými vzory rozzáří účes vaší holčičky a bude tak nepřehlédnutelná. Díky svému tvaru, skvěle drží na vláscích.Gumičky můžete doplnit také sponkami ve stejném designu ..
197Kč
Bez daně:163Kč
Těstoviny s příslušenstvím Těstoviny s příslušenstvím
Nedostupné
Ahojte a vítejte! Tato sada těstovin s 58 doplňky vás jistě vystele na kulinářskou cestu - motýlkové těstoviny, tagliatelle, ravioli, parmazán, rajčata, žampiony a další doplňky... ale to nejlavnější nezapomeňte na špetku bazalky! Sada obsahuje všechny ingredience, které budete potřebovat pro přípra..
808Kč
Bez daně:668Kč
1 list, 2 listy... a všechny listy jsou odděleny od hlávky salátu! Potom je vložte do sítka, otočte ho a po „odstranění vody“ může vaše dítě připravit letní salát od A po Z. Vejce, cibule, okurky, rajčata, žampiony, pár zrnek soli a pepře a kapka olivového oleje je základ pro úspěšný recept! Celkem ..
808Kč
Bez daně:668Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači. Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pandy se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Autíčko pro nejmenší řidiče a řidičky má jednoduché ovládání díky jedinému tlačítku na ovladači.Jedním tlačítkem se ovládá jízda dopředu, druhým tlačítkem otáčení o 360°. Po zmáčknutí řidiče v podobě pejska se ozvou 4 legrační zvuky. Baterie 4xAA v autě a 2xAAA v ovladači nejsou součástí b..
899Kč
Bez daně:743Kč
Interaktivní volant pro malého řidiče je ideální hračkou do autosedačky.Malý řidič může otáčením volantu pouštět blinkry.K řízení si může pustit písničku. Volant vydává i zvuky motoru a je vybaven houkačkou.Pod průhledným krytem je malé autíčko a pohybující se ulice města, autíčko ulicí jede do..
699Kč
Bez daně:578Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1106 (93 stránek)