Menu
Your Cart

3 - 4 roky

3 - 4 roky

Dětem od 3 let se velmi rychle rozvíjí řeč, a proto je pro ně důležité každodenní čtení a prohlížení knížek. Vyberte si knihy obrázkové, edukativní i příběhové. Nejlepší knihy pro děti od 3 let také pomáhají s pochopením a zvládáním emocí


V tomto věku se děti postupně začínají více zapojovat do kolektivu, napodobují dospělé, učí se hrou. Jako hračky pro děti od 3 let jsou proto skvělé hračky na rolové hry: kuchyňky, panenky, domečky pro panenky, lékařské kufříky a další. Sociální interakci a schopnost udržet pozornost a soustředění rozvíjejí také první společenské hry pro malé děti.


Důležitá je také výbava do školky v podobě prostorného batohu pro děti, lahve na pití, penálu a dalších doplňků. Předškolské dovednosti rozvíjí nálepkové a pracovních sešity, různorodé kreativní potřeby či kreativní sety. 3leté děti také často zajímají základní počty a první písmenka, jsou schopné řešit nenáročné logické úkoly. Vhodná jsou proto pro ně vkládací puzzle, tabule s křídami, různě didaktické hračky či logické hry.

Nejprodávanějši v kategorii 3 - 4 roky

Nádoba na pozorování hmyzu Nádoba na pozorování hmyzu
Novinka Nedostupné
Zahrajte si s vašimi dětmi na biology.Pomocí přiložené pinzety uchopte předmět pozorování, vložte jej do krabičky. Díky průhledné krabičce můžete obsah pozorovat ze všech úhlů.Nádoba na hmyz pro malé badatele pomůže dětem poznávat přírodu.V balení naleznete plochou pinzetu, kartonové pravítko, lupu,..
285Kč
Bez daně:236Kč
Lupa Lupa
Novinka Nedostupné
Mravenci, listy, fosilie...Velká lupa určená pro děti předškolního i školního věku.Děti poznávají svět kolem sebe.Hlavní zvětšovací čočka má průměr 9cm a zvětšuje 2x a jsou na ní umístěna 2 pole se zvětšením 3x a 4x. Vynikající pomůcka pro pozorování přírody...
309Kč
Bez daně:256Kč
Lupa na pozorování hmyzu Lupa na pozorování hmyzu
Novinka
Lupa na hmyz pro malé badatele.Univerzální pozorovací box na hmyz se dvěma průzory a lupou. Horní průzor zvětšuje pozorovaný obraz 6x, dolní průzor 4x.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky.Pomocí pinzety můžete opatrně chytit brouka nebo housenku, vložit ji dovnitř a poté ji důkladně prozkoumat. D..
333Kč
Bez daně:276Kč
Postýlka pro panenky Zen Postýlka pro panenky Zen
Novinka
Pohodlné hnízdečko pro panenky nebo plyšáky.Je čas spánku pro miminko... Tato krásná postýlka je ideální k tomu, aby do ní děti uložily panenku a jemně ji přenesly do země snů. Se svou přikrývkou a polštářkem ve tvaru zajíce ohromí malé chlapce i holčičky.Hraní rolí podporuje rozvoj kreativity a pře..
1,102Kč
Bez daně:911Kč
Židle pro panenky Zen Židle pro panenky Zen
Novinka
I panenka sedí na své židli.Večeře je na stole! Tato krásná vysoká židle je ideální pro krmení a péči o vaši oblíbenou panenku.Perfektní rolová hračka rozvíjí sociální dovednosti.Díky krásnému polštáři je také velmi pohodlná. Kompatibilní s panenkami do 42 cm...
857Kč
Bez daně:708Kč
Kočárek pro panenky Zen Kočárek pro panenky Zen
Novinka
Vezměte panenku na procházku v tradičním dřevěném kočárku.Zůstaňte na správné cestě při dlouhých procházkách a tlačení dítěte v kočárku... Tento dřevěný kočárek je autenticky vypadající replikou dětského kočárku a je ideální pro doprovázení vašeho dítěte při prvním objevování světa. Děti budou moci ..
1,960Kč
Bez daně:1,620Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Dětský batoh typu messenger s designovým motivem barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu d..
528Kč
Bez daně:436Kč
Vezmi hračky na procházku!Skládací kočárek pro panenky s designovými motivy barevného ovoce od francouzské značky Petit Jour se stane užitečným doplňkem při rolových hrách doma i na procházce. Kočárek má kvalitní dvojitá kolečka, takže krásně jezdí, a díky pěnovým madlům se dětem dobře tlačí. Plátěn..
1,176Kč
Bez daně:972Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem zebry od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jednoduše v..
432Kč
Bez daně:357Kč
Praktická taška na řídítka!Taška na kolo s designovým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour s rozměry 28 x 19 x 10 cm o objemu 5,5 l dokonale padne na odrážedlo, kolo i koloběžku. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se do ní dětem dobře ukládají věci, jako je svačina,..
588Kč
Bez daně:486Kč
A oblečení zůstane čisté!Zelená dětská zástěra s motivem zebry značky Petit Jour se stane užitečným pomocníkem při vaření, tvoření i práci v zahradě. Plátěná zástěra je voděodolná, takže zabrání tekutinám a nečistotám dostat se na oblečení. Krásně ji nastavíte na míru vašemu dítěti, protože se kolem..
310Kč
Bez daně:256Kč
100% bavlněný batoh na každodenní nošení!Dětský batoh typu messenger s designovým motivem zebry od francouzské značky Petit Jour s rozměry 30 x 28 x 4 cm o objemu 8,4 l je skvělým batohem do školky i na výlety. Má jednu velkou kapsu se zapínáním na suchý zip. Díky tomu se dětem do batohu dobře uklád..
528Kč
Bez daně:436Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 1220 (102 stránek)