Menu
Your Cart

Magnetky a magnetické hračky

Magnetky a magnetické hračky

Pokud má vaše děťátko rádo magnetky, magnetické knížky či jiné magnetické hračky, u nás máte z čeho vybírat! Děti magnetky rovnají, počítají, seskupují a spoustu věcí se díky nim naučí.

Zabaví je magnetická čísla, písmenka, tabule, magnetické stavebnice Magna Tiles, ale také zajímavé dřevěné magnetky s různými motivy. Jako společenská hra pro malé děti je skvělé chytání rybiček na magnet! Magnetické knížky jsou zas specifické svým didaktickým rozměrem. Děti pracují podle předlohy i své fantazie a prohloubí si při tom znalosti v určité oblasti. Jedinečná je naše Magnetická kniha Vánoce.

Nejprodávanějši v kategorii Magnetky a magnetické hračky

Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha
Novinka
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks v pestrých barvách je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Velké balení se 40 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je ..
1,245Kč
Bez daně:1,029Kč
Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks Červená/modrá Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks Červená/modrá
Novinka
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v červeno-modré barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je..
957Kč
Bez daně:791Kč
Skládací magnetická zvířátka Moře Skládací magnetická zvířátka Moře
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Moře Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka spojená s mořem: tučňáka a chobotnici. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi seb..
550Kč
Bez daně:455Kč
Skládací magnetická zvířátka Farma Skládací magnetická zvířátka Farma
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Farma Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka z farmy: slepici a prasátko. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi sebou navzáj..
550Kč
Bez daně:455Kč
Skládací magnetická zvířátka Safari Skládací magnetická zvířátka Safari
Novinka Nedostupné
Interaktivní hračka Magimals pro nejmenšíSkládací magnetická zvířátka Safari Magimals zabaví už děti okolo 1 roku. Balení obsahuje dvě rozkošná zvířátka ze savany: opici a slona. Každé je složené ze 3 částí: nožiček, tělíčka a hlavičky z měkkého materiálu. Těchto 6 částí je možné mezi sebou navzájem..
550Kč
Bez daně:455Kč
Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks Měkká magnetická stavebnice Truhlice 100 ks
Novinka Nedostupné
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Truhlice 100 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
7,199Kč
Bez daně:5,950Kč
Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks Měkká magnetická stavebnice Architekt 50 ks
Novinka Nedostupné
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Architekt 50 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
3,599Kč
Bez daně:2,974Kč
Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks Měkká magnetická stavebnice Hrad 35 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Hrad 35 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky s..
2,519Kč
Bez daně:2,082Kč
Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks Měkká magnetická stavebnice Fantazie 17 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Fantazie 17 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny díl..
1,125Kč
Bez daně:930Kč
Měkká magnetická stavebnice Závodní auto 13 ks Měkká magnetická stavebnice Závodní auto 13 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Závodní auto 13 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny..
1,125Kč
Bez daně:930Kč
Měkká magnetická stavebnice Loď 10 ks Měkká magnetická stavebnice Loď 10 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Loď 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílky st..
719Kč
Bez daně:594Kč
Měkká magnetická stavebnice Letadlo 10 ks Měkká magnetická stavebnice Letadlo 10 ks
Novinka
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Letadlo 10 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dílk..
719Kč
Bez daně:594Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 104 (9 stránek)