Menu
Your Cart

Magnetky a magnetické hračky

Magnetky a magnetické hračky

Pokud má vaše děťátko rádo magnetky, magnetické knížky či jiné magnetické hračky, u nás máte z čeho vybírat! Děti magnetky rovnají, počítají, seskupují a spoustu věcí se díky nim naučí.

Zabaví je magnetická čísla, písmenka, tabule, magnetické stavebnice Magna Tiles, ale také zajímavé dřevěné magnetky s různými motivy. Jako společenská hra pro malé děti je skvělé chytání rybiček na magnet! Magnetické knížky jsou zas specifické svým didaktickým rozměrem. Děti pracují podle předlohy i své fantazie a prohloubí si při tom znalosti v určité oblasti. Jedinečná je naše Magnetická kniha Vánoce.

Zábavné magnetické rybičky (BIO) Zábavné magnetické rybičky (BIO)
Novinka
Proměňte koupání na dobrodružné rybaření Zábavné magnetické rybičky je ideální hračka do vany, která dětem přinese hodiny zábavy a zároveň jim pomůže s rozvojem důležitých dovedností. Sada obsahuje rybářskou udici s navijákem, 3 barevné rybičky s magnetickým úchytem, magnetického červíka k přilákán..
600Kč
Bez daně:496Kč
Magnetické bludiště Farma Magnetické bludiště Farma
Nedostupné
Objev všechna zákoutí farmy díky magnetům.Originální hračka s magnetickým perem, kterým se posouvají barevné kuličky drahami dřevěného bludiště s krásnými ilustracemi ze života na farmě. Můžete se například s vaším dítětem rozhodnout, že všechny modré kuličky přesune do jezírka a dvě červené kuličky..
431Kč
Bez daně:356Kč
Dřevěná zvířátka pro miminka a batolataOživte hraní vašeho malého objevovatele sadou dřevěných geometrických zvířátek z exkluzivní kolekce Baby color od Djeco. Sada obsahuje 5 třídílná dřevěná zvířátka - želva, kráva, kočka, myš, ovce. Magnetická skládačka Farma je skvělý způsob, jak rozvíjet kreati..
532Kč
Bez daně:439Kč
Magnetická skládačka Divoká zvířátkaDřevěná magnetická skládačka Divoká zvířátka je skvělým způsobem jak rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku u dětí. Obsahuje 5 třídílná dřevěná zvířátka - lev, nosorožec, slon, sova, žába. Zvířátka z divočiny se dají otevřít jako krabička a uvnitř je překvapení v p..
532Kč
Bez daně:439Kč
Magnetická kniha Farma Magnetická kniha Farma
Nedostupné
Magnetické puzzle v boxuKrásná magnetická kniha Farma od Tooky Toy zabaví dětičky na hodně dlouho. Na magnetický podklad, který je součástí krabičky, můžou děti skládat téměř 70 různých magnetek a postavit si z nich zvířátka z farmy, ale i farmáře, stodolu a další věci spojené s hospodářstvím. Magne..
465Kč
Bez daně:384Kč
Magnetické puzzle v boxuKrásná magnetická kniha Dinosaurus od Tooky Toy zabaví dětičky na hodně dlouho. Na magnetický podklad, který je součástí krabičky, můžou děti skládat téměř 70 různých magnetek a postavit si z nich známé i méně známé dinosaury. Jednotliví dinosauři jsou od sebe barevně od..
465Kč
Bez daně:384Kč
Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava v modré a oranžové barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dětí ve věku od tří let. Neznáme lepší stavebnici,..
470Kč
Bez daně:388Kč
Posuňte kreativitu dítěte na novou úroveň.Magna-Tiles® Cars 2-dílná rozšiřující souprava ve fialové a červené barvě rozšiřuje tento svět o dvojici kol s magnetickým podvozkem, na kterém lze stavět, a podporuje hodiny nestrukturovaného, volného hraní u dětí ve věku od tří let. Neznáme lepší stavebnic..
470Kč
Bez daně:388Kč
Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha Flexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks Duha
Nedostupné
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 42 ks v pestrých barvách je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Velké balení se 40 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je ..
1,245Kč
Bez daně:1,029Kč
Lehká magnetická stavebnice vhodná na cestyFlexibilní magnetická stavebnice Clixo 30 ks v červeno-modré barevnosti je inspirována origami a je skvělou montessori hračkou pro děti od 4 let. Balení s 30 různorodými dílky umožní dětem využít výhody magnetické stavebnice kdykoli a kdekoli. Stavebnice je..
957Kč
Bez daně:791Kč
Magnetická stavebnice pro nejmenší dětiPěnová stavebnice Blockaroo Architekt 50 ks je skvělou první stavebnicí pro batolata od 18 měsíců. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny z měkkého, pěnového, netoxického materiálu s ultra bezpečným magnetickým systémem. Magnety nevypadávají a neodpuzují se. Všechny dí..
3,599Kč
Bez daně:2,974Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 98 (9 stránek)