Menu
Your Cart

Stonožka

Stonožka sní o tom, že každé dítě přečte alespoň 100 knih!

Stonožka je knižní kamarádka dětí od 0 do 12 let. Symbol stonohého zvířátka vyjadřuje tematickou a žánrovou pestrost knih, které přinášíme dětem. Stonožka nabízí dětským čtenářům beletrii, poezii a populárně naučnou literaturu našich i zahraničních autorů.

Různorodost žánrů a zaručená kvalita.

Nejmenší potěší leporelá a říkanky, děti v předškolním věku básničky, pohádky, omalovánky, pracovní sešity, malé školáky čtení s porozuměním a starší děti osloví různé prozaické příběhy, pověsti či první encyklopedie. Dobře naladěná a vytrvalá Stonožka bude provázet děti krok za krokem, rok za rokem, ze země Písmenkově do knižního světa plného fantazie, poznání a storakých zážitků, které si uchovají v paměti po celý život.

Peter Nagy pre deti 2 (SK)Druhá kniha velkých hitů a veselých obrázků, kterou vytvořila dvojice slovenských hudebníků dětem pro radost.Peter Nagy opět vybral patnáct nezapomenutelných písniček a Zuzana Smatanová jim vykouzlila svými štětci a barvičkami originální podobu. Jak v první knize, tak i teď..
372Kč
Bez daně:372Kč
Miško a Brumko hovoria o pocitoch (SK)Miško a Brumko naučí děti poznávat své pocity.Miško chodí do školky a každý den se potýká s rozličnými pocity. Návštěvu lékaře bere jako zkoušku odvahy. Když rodičům připraví snídani, je na sebe hrdý. A když jeho kamarád proběhne po čerstvě postaveném hradě z pí..
316Kč
Bez daně:316Kč
Peter Nagy pre deti (SK)Veselá knížka s ilustracemi od slovenských hudebníků děti zaručeně potěší.Tuto pestrou knihu s krásnými obrázky a příběhy vytvořila dvojice slovenských hudebníků dětem pro radost. Postavičky nejznámějších písniček Petra Nagye, které vymyslel, aby se děti usmívaly, oživila po ..
374Kč
Bez daně:374Kč
Písmenká z abecedy (SK)Knížka plná veselých básniček.Kam se ukryla zvířátka či předměty z básniček? Pohledejme je všichni spolu. Nebo zkuste vymyslet na každé písmenko vlastní veršíky.Abeceda ve verších, která bude děti bavit.Zamilovali jste si Zvířátka z abecedy od autorské dvojice Ivona Ďuričová a..
229Kč
Bez daně:229Kč
Miško a Brumko sa vedia správať (SK)Předškolák Miško se svým plyšovým kamarádem Brumkem naučí děti, jak se slušně chovat doma i ve společnosti.Miško chodí do školky a nadešel čas seznámit se s pravidly slušného chování. Dozví se, že v různých situacích by se měl chovat určitým způsobem. Díky tomu, ž..
309Kč
Bez daně:309Kč
Zverolekárka Katka a jej zázračný kufríkZvěrolékařka Katka vyléčí každé zvířátko.Malá Katka se velmi ráda hraje na povolání. Jednoho dne se rozhodne, že bude zvěrolékařka. Dokonce má i zvěrolékařky kufřík. Ovšem ne obyčejný. Katčin kufřík je nejlepší (a nejzázračnější) na celém světě! Je v něm VŠE p..
343Kč
Bez daně:343Kč
Dráčik má sestričkuRÚFUS JE MILÝ DRÁČIK, NO PRÍCHOD SESTRIČKY V ŇOM PREBUDIL HNEV, ŽIARLIVOSŤ AJ STRACH. NIE SÚ TO PEKNÉ POCITY, PRETO ICH PRED VŠETKÝMI TAJÍ… NEMAL BY?Z anglického originálu (Fergal Meets Fern, Andersen Press Ltd., 2020 ) preložila Zuzana Štelbaská...
229Kč
Bez daně:229Kč
Veľký obrázkový slovník slovensko-anglicko-nemeckýKonečne sme sa dočkali najpopulárnejšieho slovníka pre deti...
345Kč
Bez daně:345Kč
Miško a Brumko idú do škôlkyMiško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Spoločne vyberajú batôžtek a dávajú dohromady potrebnú výbavu. Chlapček si do batôžka pribalí aj svojho najvernejšieho kamaráta – macka Brumka – a spolu sa vydajú do neznáma. Dozvedia sa, ako to vy..
307Kč
Bez daně:307Kč
Dráčik, nehnevaj sa!Rúfus je milý chlapík, ale keď mu niekto káže, čo má robiť, tak sa veľmi... veľmi... nahnevá. Vtipný, výchovne zameraný príbeh o dráčikovi, ktorý má problémy pre svoju ohnivú povahu. Keď však od iných zvieratiek odpozoruje, ako si vedia poradiť s hnevom, tiež sa naučí, ako ho pr..
157Kč 229Kč
Bez daně:157Kč
Pritúľ si ma!Malé vajíčko tučniaka sa odkotúľa preč. Pomôžeš mláďatku von zo škrupinky a nájdeš spolu s ním jeho rodičov? Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších. Fúkajte, klopkajte, hladkajte, nakŕmte a pritúľte si tučniačika...
170Kč
Bez daně:170Kč
Zobrazeno 1 až 11 z 11 (1 stránek)