Menu
Your Cart

Tvoření pro kluky

Tvoření pro kluky

Rozvíjejte tvořivost malých umělců

V naší kolekci kreativních potřeb pro kluky naleznete široký výběr produktů, které podporují jejich tvořivost a fantazii! DIY sady s chlapeckými motivy, omalovánky, tetovačky, samolepky a modely aut jsou jen některé z možností, jak zabavit vaše malé kreativce. Nechte je objevovat svět modelování a tvoření vlastních děl, což posiluje jejich sebevědomí a rozvíjí jejich jemné motorické dovednosti.

Pro rozvoj technických dovedností

Kreativní potřeby pro chlapce nejsou jen o zábavě, ale také o rozvoji jejich technických schopností. S DIY sadami se kluci mohou naučit konstruovat a tvořit své vlastní projekty. Kromě toho, že je to bude moc bavit, zároveň budou rozvíjet své logické myšlení. Nechte je objevovat svět tvořivosti a techniky.

Nejprodávanějši v kategorii Tvoření pro kluky

Tubi Jelly Kreativní set XL PříšerkyVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy příšerek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se p..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL PříšerkyVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy příšerek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše post..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL DinosařiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy dinosaurů. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše pos..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set PříšerkyVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Sada obsahuje 3 barevné gely a šablony na kreslení s motivy příšerek Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se promění n..
415Kč
Bez daně:343Kč
Tubi Jelly Kreativní set PlanetyVytvořte si 3D planetySada Tubi Jelly je jedinečná tvůrčí sada pro milovníky vesmíru. Obsahuje 5 barevných gelů a dvě různě velké koule na vytvoření planet. Díky kombinaci tekutého gelu a aktivátoru vzniknou trojrozměrné modely planet. Ty pak děti mohou umístit do nád..
860Kč
Bez daně:711Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Vesmír XLXL sada pro ještě větší množství vesmírného galaxy slizuSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní pro více dětí nebo si vytvořte..
485Kč
Bez daně:401Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Vesmír DIY Slime Sada na výrobu slizu Vesmír
Nedostupné
DIY Slime Sada na výrobu slizu VesmírVyrobte si svůj vlastní vesmírný galaktický slizSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Díky modrým třpytkám a fialovému prášku bude černý sliz vypadat jako skutečná galaxie plná malýc..
235Kč
Bez daně:194Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu s dynamickým pískem XLKombinace, ktoriou ještě neznáteOblíbené modelovací hmoty v jedné sadě dohromady. Vytvořte si sliz s dynamickým pískem. V této sadě najdete všechno, co na výrobu kvalitního slizu potřebujete. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní ..
364Kč 485Kč
Bez daně:301Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu s dynamickým pískemKombinace, ktoriou ještě neznáteOblíbené modelovací hmoty v jedné sadě dohromady. Vytvořte si sliz s dynamickým pískem. V této sadě najdete všechno, co na výrobu kvalitního slizu potřebujete. Z přísad si vytvoříte zelený sliz s jedinečnou strukturou,..
235Kč
Bez daně:194Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Chameleon XLOkouzlete své děti kouzelným, barvu měnícím slizemSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Vše je ještě ve větším množství! Využijte sadu k hraní pro více dětí nebo si vytvořte sl..
485Kč
Bez daně:401Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu ChameleonOkouzlete své děti kouzelným, barvu měnícím slizemSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k výrobě kvalitního slizu. Díky speciální směsi minerálních třpytek bude mít sliz několik neobvyklých odstínů. Barvy s..
235Kč
Bez daně:194Kč
DIY Slime Sada na výrobu slizu Alien XLOkouzlete své děti magickým neonově růžovým slizemSkvělá aktivita pro děti, které rády experimentují. V této sadě najdete vše, co potřebujete k vytvoření kvalitního slizu. Vše ve větším množství! Využijte sadu k hraní s více dětmi nebo si vytvořte sliz opakovan..
625Kč
Bez daně:517Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 41 (4 stránek)