Menu
Your Cart

3D modely

3D modely

Zasvěťte děti do modelářského umění díky nápaditým kreativním sadám. Děti se naučí tvořit a zdobit prostorové dekorace či funkční objekty. Modelářství u dětí rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost, práci podle předlohy i kreativitu.

Díky naší nabídce Kreativních sad s 3D modely pro děti si sestavíte třeba dřevěná auta na solární pohon, kostry dinosaurů, papírové 3D modely aut a zvířátek nebo realistické stavby. To vše od prvotřídních výrobců, jako je Crea lign, Tooky Toy či Mideer.

Vytvoř si 10 papírových zvířátek!Kompaktní kreativní sada zaměřená na vystřihování a lepení od Tookylandu umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely rozkošných zvířátek. Souprava obsahuje 10 tvrdých listů s modely k vystřižení. Děti je vystřihnou, složí a slepí podle návodu. Hotová zvířátka si..
199Kč
Bez daně:164Kč
Vytvoř si 10 papírových modelů!Kompaktní kreativní sada zaměřená na vystřihování a lepení od Tookyland umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely aut a dalších dopravních prostředků. Sada obsahuje 10 tvrdých listů s modely na vystřižení. Děti je vystřihnou, složí a slepí podle návodu. Hotové m..
199Kč
Bez daně:164Kč
Vytvoř si obrovského draka!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model draka! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení si draka vystaví..
405Kč
Bez daně:335Kč
Sestav si obrovského tyranosaura!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model T-rexe! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení si dinosa..
405Kč
Bez daně:335Kč
Vytvoř si pestrobarevné exotické ptáky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek exotických ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jednoduše je připojí k ptáčkům a své..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si pestrobarevné létající ptáčky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jednoduše je připojí k ptáčkům a své výtvory s..
260Kč
Bez daně:215Kč
Vytvoř si harmoniková zvířátka ze savany!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka ze savany na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky zvířátek, vytvoří jim tělíčka podle..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si harmoniková zvířátka z farmy!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka z farmy na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky zvířátek, vytvoří jim tělíčka podle náv..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si 3 kartonové modely letadel!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely letadel. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S Crea Lign se dě..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D modely Závodní auta 6+ 3D modely Závodní auta 6+
-25 %
Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S ..
374Kč 499Kč
Bez daně:309Kč
Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví ja..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si třpytivé pohádkové tvory!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D pohádkovými tvory od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 figurky - jednorožce, draka, páva – na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky, a pak si ..
429Kč
Bez daně:355Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)