Menu
Your Cart

3D modely

3D modely

Zasvěťte děti do modelářského umění díky nápaditým kreativním sadám. Děti se naučí tvořit a zdobit prostorové dekorace či funkční objekty. Modelářství u dětí rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost, práci podle předlohy i kreativitu.

Díky naší nabídce Kreativních sad s 3D modely pro děti si sestavíte třeba dřevěná auta na solární pohon, kostry dinosaurů, papírové 3D modely aut a zvířátek nebo realistické stavby. To vše od prvotřídních výrobců, jako je Crea lign, Tooky Toy či Mideer.

Vytvoř si pestrobarevné exotické ptáky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek exotických ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jednoduše je připojí k ptáčkům a své..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si pestrobarevné létající ptáčky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jednoduše je připojí k ptáčkům a své výtvory s..
260Kč
Bez daně:215Kč
Vytvoř si harmoniková zvířátka ze savany!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka ze savany na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky zvířátek, vytvoří jim tělíčka podle..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si harmoniková zvířátka z farmy!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka z farmy na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky zvířátek, vytvoří jim tělíčka podle náv..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si 3 kartonové modely letadel!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely letadel. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S Crea Lign se dě..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví ja..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si třpytivé pohádkové tvory!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D pohádkovými tvory od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 figurky - jednorožce, draka, páva – na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky, a pak si ..
429Kč
Bez daně:355Kč
3D zvířátka Diamantová mozaika Zvířátka v Peru 5+ 3D zvířátka Diamantová mozaika Zvířátka v Peru 5+
Nedostupné
Vytvoř si třpytivá zvířátka z Peru!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D zvířátky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 zvířátka na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky zvířátek, a pak si je krásně vyzdobí nalepovac..
429Kč
Bez daně:355Kč
Postavte si jednu z budov klasické architektury – maják.Chcete být skutečným stavitelem? Skutečné cihly, skutečná konstrukce, skutečné učení! Nechte své děti prozkoumat architekturu se známými světovými památkami. Tato sada umožňuje dětem vizualizovat 3D prostor přes hru.Balení obsahuje originální b..
1,029Kč
Bez daně:850Kč
Mistr stavitel - Britská vila - 842 dílků Mistr stavitel - Britská vila - 842 dílků
-35 %
Postavte si jednu z budov klasické architektury – maják.Chcete být skutečným stavitelem? Skutečné cihly, skutečná konstrukce, skutečné učení! Nechte své děti prozkoumat architekturu se známými světovými památkami. Tato sada umožňuje dětem vizualizovat 3D prostor přes hru.Balení obsahuje origin..
1,260Kč 1,939Kč
Bez daně:1,042Kč
Postavte si své vlastní solární nákladní auto!Tato DIY sada obsahuje dřevěné puzzle skládačky a úžasnou originální výzdobu pro výrobu 3D modelu nákladního zeleného automobilu.S autíčkem se váš mrňous zabaví nejvíce během slunečních dní díky solárnímu pohonu.Balení obsahuje všechny nástroje a pokyny,..
315Kč
Bez daně:260Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)