Menu
Your Cart

3D modely

3D modely

Kreativní sady 3D modely

Zasvěťte děti do modelářského umění díky nápaditým kreativním sadám. Děti se naučí tvořit a zdobit prostorové dekorace či funkční objekty. Modelářství u dětí rozvíjí jemnou motoriku, trpělivost, práci podle předlohy i kreativitu.

Díky naší nabídce Kreativních sad s 3D modely pro děti si sestavíte třeba dřevěná auta na solární pohon, kostry dinosaurů, papírové 3D modely aut a zvířátek nebo realistické stavby. To vše od prvotřídních výrobců, jako je Crea lign, Tooky Toy či Mideer.

Nejprodávanějši v kategorii 3D modely

Vila kočičí DIY sada Vila kočičí DIY sada
Nedostupné
Vila kočičí DIY sadaPostavte si domeček!Tato dvoupatrová Vila s okny a otevřenými podlažími je vhodná pro hru s hračkami, které lze pokládat na police dovnitř.Konstrukce je vyrobena z pevné lepenky, hladce oříznuta a snadno sestavitelná. Vhodná k vymalování pastelkami, voskovkami, fixy nebo barvami...
285Kč
Bez daně:236Kč
3D papírové modely Zvířata Level 1Vytvoř si 10 papírových zvířátek!Kompaktní kreativní sada zaměřená na vystřihování a lepení od Tookylandu umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely rozkošných zvířátek. Souprava obsahuje 10 tvrdých listů s modely k vystřižení. Děti je vystřihnou, složí a slep..
199Kč
Bez daně:164Kč
3D model Drak 6+Vytvoř si obrovského draka!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model draka! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. Po dokončení ..
405Kč
Bez daně:335Kč
3D model Dino T-Rex 6+ 3D model Dino T-Rex 6+
Nedostupné
3D model Dino T-Rex 6+Sestav si obrovského tyranosaura!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem sestavit si 50 cm dlouhý model T-rexe! Děti si nejdříve vyloupnou kusy modelu, zohýbají je a následně spojí přiloženými kovovými šroubky podle návodu, a to zcela bez lepidla. ..
405Kč
Bez daně:335Kč
Tvoření z papíru Exotičtí ptáciVytvoř si pestrobarevné exotické ptáky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek exotických ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jedno..
259Kč
Bez daně:214Kč
Tvoření z papíru PtáciVytvoř si pestrobarevné létající ptáčky!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti jednoduché tvoření z papíru. Obsahuje 5 figurek ptáčků a 5 papírů na poskládání – vytvoření křídel ptáků. Děti si poskládají křídla podle návodu, jednoduše je připojí k p..
260Kč
Bez daně:215Kč
Tvoření z papíru Zvířátka na savaněVytvoř si harmoniková zvířátka ze savany!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka ze savany na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky ..
259Kč
Bez daně:214Kč
Tvoření z papíru Zvířátka na farměVytvoř si harmoniková zvířátka z farmy!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign naučí děti tvořit papírové harmoniky. Obsahuje 4 zvířátka z farmy na sestavení a 8 papírových pásů na vytvoření harmonik – tělíček zvířátek. Děti si sestaví figurky zvířá..
259Kč
Bez daně:214Kč
3D modely Letadla 6+ 3D modely Letadla 6+
Nedostupné
3D modely Letadla 6+Vytvoř si 3 kartonové modely letadel!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely letadel. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekora..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D modely Závodní auta 6+Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D modely Stavební stroje 6+Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. P..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D zvířátka Diamantová mozaika Fantazie 5+Vytvoř si třpytivé pohádkové tvory!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D pohádkovými tvory od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 figurky - jednorožce, draka, páva – na sestavení a 495 diamantových nálepek. D..
429Kč
Bez daně:355Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)