Menu
Your Cart

Kreativní sady

Kreativní sady

Pokud už máte doma základní výtvarné potřeby a vidíte, že vaše děti tvoření baví, zkuste jim pořídit rovnou celé kreativní sady. Díky nim vaše děti získají v jedné krabici vícero výtvarných potřeb a nebo objeví nové výtvarné techniky.

Kreativní výtvarné sady dětem například pomůžou vytvořit si vlastní lampiony, masky, origami, mozaiky, šperky a další věcičky, které poslouží také jako dekorace do pokojíčku či na oslavu.

Máme ale také různé sady pro objevitele, díky kterým si děti vykopou vlastní kostru dinosaura či pravěkého žraloka, nebo nechají vybuchnout sopku.

Nejprodávanějši v kategorii Kreativní sady

Je čas na neobyčejné dobrodružství s touto třpytivou sadou!Děti od 6 let budou moci oživit své oblíbené pohádkové a kreslené hrdiny pouhým potažením těchto 3 obrázků ve 2 různých barvách třpytek.Jednoduchá technika: pomocí špachtle odstraňte samolepící části a rozetřete pěkně lesklé třpytky!Pro tuto..
294Kč
Bez daně:243Kč
Poznáte malování podle čísel?Tato vzrušující technika umožňuje dětem vytvářet krásné malby jednoduše podle pokynů. Tato kreativní sada obsahuje 2 pěkné obrázky, které mohou děti ve věku 7 a více vyzdobit akvarelovými barvami. Na prvním obrázku je klisna a její hříbě, zatímco na druhém je nádherný ků..
367Kč
Bez daně:303Kč
Umělci budou rádi vytvářet tyto neuvěřitelně krásné akvarelové malby!Malí mohou sledovat, jak krásné tanečnice ožívají před jejich očima, když pomocí štětce nanášejí tlumené barvy! Tato kreativní sada obsahuje 4 obrázky zobrazující nádherné taneční scény v opeře, ve městě, uprostřed přírody atp. Za ..
392Kč
Bez daně:324Kč
3D modely Závodní auta 6+ 3D modely Závodní auta 6+
Odesíláme do 12 dnů
Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví ja..
499Kč
Bez daně:412Kč
3D zvířátka Diamantová mozaika Fantazie 5+ 3D zvířátka Diamantová mozaika Fantazie 5+
Odesíláme do 12 dnů
Vytvoř si třpytivé pohádkové tvory!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D pohádkovými tvory od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 figurky - jednorožce, draka, páva – na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky, a pak si ..
429Kč
Bez daně:355Kč
3D zvířátka Diamantová mozaika Zvířátka v Peru 5+ 3D zvířátka Diamantová mozaika Zvířátka v Peru 5+
Nedostupné
Vytvoř si třpytivá zvířátka z Peru!Jedinečná kreativní sada s diamantovými nálepkami a 3D zvířátky od francouzské značky Crea Lign je vhodná pro děti od 5 let. Obsahuje 3 zvířátka na sestavení a 495 diamantových nálepek. Děti si nejdříve sestaví figurky zvířátek, a pak si je krásně vyzdobí nalepovac..
429Kč
Bez daně:355Kč
Vytvoř si lesklé dinosaury!Kreativní sada pro děti Tvoření se šupinami Dinosauři od francouzské značky Crea Lign z řady Jednoduché obrázky je vhodná už pro děti od 3 let. Obsahuje 3 dinosaury z tvrdého kartonu, 64 šupin na nalepení a 6 archů s metalickými barvami. Díky nim si děti dinosaury jednoduš..
429Kč
Bez daně:355Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 99 (9 stránek)