Menu
Your Cart

Kreativní sady

Kreativní sady

Pokud už máte doma základní výtvarné potřeby a vidíte, že vaše děti tvoření baví, zkuste jim pořídit rovnou celé kreativní sady. Díky nim vaše děti získají v jedné krabici vícero výtvarných potřeb a nebo objeví nové výtvarné techniky.

Kreativní výtvarné sady dětem například pomůžou vytvořit si vlastní lampiony, masky, origami, mozaiky, šperky a další věcičky, které poslouží také jako dekorace do pokojíčku či na oslavu.

Máme ale také různé sady pro objevitele, díky kterým si děti vykopou vlastní kostru dinosaura či pravěkého žraloka, nebo nechají vybuchnout sopku.

Taška na malování Žába Taška na malování Žába
Nedostupné
Taška na malování ŽábaUmělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Žába je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování obrázku. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby..
311Kč
Bez daně:257Kč
Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotem Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotem
Nedostupné
Malování s barvami v tubě s pěnovým hrotemBarevné výtvory s jedinečným malovánímTato souprava na malování pro začátečníky je speciálně navržena pro děti od 18 měsíců. Alternativa k malování prstovými barvami, tato sada obsahuje 4 obrázky k vybarvení. Děti mohou vybarvovat tvary zvířátek nebo vytváře..
498Kč
Bez daně:411Kč
Tubi Jelly Kreativní set ZvířátkaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Sada obsahuje 3 barevné gely a šablony na kreslení s motivy zvířátek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se promění ..
415Kč
Bez daně:343Kč
Tubi Jelly Kreativní set XL Zvířátka Tubi Jelly Kreativní set XL Zvířátka
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set XL ZvířátkaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy zvířátek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se p..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set XL Sladkosti Tubi Jelly Kreativní set XL Sladkosti
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set XL SladkostiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy sladkostí. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set XL Příšerky Tubi Jelly Kreativní set XL Příšerky
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set XL PříšerkyVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy příšerek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se p..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská panna Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská panna
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set XL Mořská pannaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy mořských pann. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postav..
635Kč
Bez daně:525Kč
Tubi Jelly Kreativní set SladkostiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Sada obsahuje 3 barevné gely a šablony na kreslení s motivy sladkostí. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše postavička se proměn..
415Kč
Bez daně:343Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Příšerky Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Příšerky
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL PříšerkyVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy příšerek. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše post..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Mořská panna Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Mořská panna
Doprava Zdarma Nedostupné
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Mořská pannaVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy mořských pann Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a v..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Jednorožec Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Jednorožec
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL JednorožecVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy jednorožců. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše ..
860Kč
Bez daně:711Kč
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Dinosaři Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL Dinosaři
Doprava Zdarma
Tubi Jelly Kreativní set s akváriem XL DinosařiVytvořte si 3D gelové figurkyTubi Jelly set je jedinečná tvořivá sada na tvorbu trojrozměrných figurek. Set XL obsahuje 6 barevných gelů a šablony na kreslení s motivy dinosaurů. Po vyplnění šablony gely je ponoříte do rozpuštěného aktivátoru a vaše pos..
860Kč
Bez daně:711Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 165 (14 stránek)