Menu
Your Cart

Razítka

Razítka

Razítkování je skvělou výtvarnou činností už pro hodně malé dětičky. Procvičí si díky ní úchop, koordinaci pohybů i jemnou motoriku. I proto u nás najdete různorodá razítka pro malé i větší děti.

Pro malé děti vyberte velká razítka akorát do malé ručky vhodné pro děti od 18 měsíců. Nechybí dřevěná razítka pro děti s různorodými vzory. Jako nevšední kreativní dárek jsou skvělé kreativní sady s razítky. Specialitou jsou třeba i razítka na vzkazy, pozvánky či přáníčka, u kterých je možné do otisknutého obrázku napsat nějaký vzkaz. Skvělé pro kreativní školáky!

Vyberte dětem razítka se zvířaty, jednorožci, princeznami, vozidly, dinosaury, písmeny a dalšími motivy.

Nejprodávanějši v kategorii Razítka

1 Set s razítky Set s razítky - Skladem 325Kč 162Kč
Bez daně: 134Kč
2 Razítka Bambino Abeceda Razítka Bambino Abeceda - 2-3 dni 350Kč
Bez daně: 289Kč
3 Barevné polštářky na razítka Barevné polštářky na razítka - 2-3 dni 360Kč
Bez daně: 298Kč
Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi Razítka Abeceda a čísla s pohlednicemi
Novinka
Vytvoř si z razítek vlastní pohlednice!Tato krásná sada razítek Abeceda a číslice od Tookyland obsahuje 26 písmen, 10 číslic, 6 barevných podkladů a 45 pohlednic na ozdobení (15 s předtištěnými obrázky, 30 prázdných). Nechybí ani 6 inkoustových polštářků se základními barvami. Děti můžou využít tuto..
450Kč
Bez daně:372Kč
Sada razítek s vánoční tématikou!Vykouzlete originální vánoční přáníčka, drobné dárky, visačky, balící papír apod. pomocí sady razítek Stampo NOËL – Louskáček ve stylu romantických staroanglických Vánoc. Baletní piškoty, kolotoč nebo houpací koník, to jsou motivy, které rozněžní i Grinche.Vytvářejte..
199Kč
Bez daně:164Kč
Polštářky s inkoustem určené k razítkování.Sada 2 razítkovacích polštářků vhodných pro dětské papírové projekty.Barvy jsou omyvatelné a vypratelné.Tyto razítkovací polštářky jsou vhodné pro práci s velkými dětskými razítky. Pracuje se s nimi zcela jednoduše, razítko několikrát lehce přitlačte na pol..
230Kč
Bez daně:190Kč
Sada razítek s tématikou severských Vánoc!Popřejte krásné svátky obdarovanému jedním otiskem razítka! Razítka jsou ideální na výrobu vánočních přání, visaček, nápaditých obalů na dárky i vánočních dekorací.Vytvářejte pomocí razítek vlastní vánoční přání, dárky a mnoho jiného.Set 12 razítek s adventn..
169Kč
Bez daně:140Kč
Razítka Adventní kalendář Razítka Adventní kalendář
Nedostupné
Velká sada razítek s kouzelnou vánoční tématikou pro vaše adventní vyrábění!Ideální pro výrobu a zdobení adventních kalendářů, vánočních přání, balicího papíru, vánočních visaček, originálního balení vánočního cukroví a jedlých dárků a dalšího vánočního zimního tvoření.Vytvářejte pomocí razítek vlas..
226Kč
Bez daně:187Kč
Polštářek pro razítkování na papír
Nedostupné
Orazítkovejte si vše, co máte po ruce!Polštářek pro razítkování na papír je vhodný i pro malé děti. Je velmi snadno možné omýt vodou s mýdlem. Při zašpinění oblečení lze vyprat běžným způsobem. Polštářek vystačí na cca 3000 razítek...
61Kč
Bez daně:50Kč
Razítka Dinosauři 15 ks Razítka Dinosauři 15 ks
Nedostupné
S těmito razítky se děti skutečně zabaví! Roarrrrr! Nechte svého malého průzkumníka setkat se tváří v tvář s dinosaury. Diplodocus, T-Rex, jejich stopy, skály, stromy a sopka čekají na vytvoření nového světa.Oblíbený motiv dinosaurů, se kterým mohou využít kreativitu a svoji fantazii.Těchto 15 pěnov..
367Kč
Bez daně:303Kč
S těmito razítky se dívky skutečně zabaví! Další zastávka, je země jednorožců! Tato skvělá souprava obsahuje 15 pěnových razítek: pohádková fantastická zvířátka, sladkosti, srdíčka a duhu... vše, co bude váš prcek potřebovat, aby mohl uniknout do pohádkového světa jednorožců.Oblíbený motiv jednorožc..
367Kč
Bez daně:303Kč
Tématické Eco razítka se zvířátky z farmy.Kdopak žije na farmě? Pojďme si vyprávět o domácích zvířátkách. Kvalitní dřevěná razítka pro děti s roztomilými motivy v nové EKO-FRIENDLY řadě. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje 8 razítek a razítkovací polštářek v černé barvě...
380Kč
Bez daně:314Kč
Tématické Eco razítka s dinosaury.Osm malých dinosaurů a prehistorický svět znovu ožívá! Kvalitní dřevěná razítka pro děti s roztomilými motivy v nové EKO-FRIENDLY řadě. Jedná se o produkt šetrný k životnímu prostředí. Balení obsahuje 8 razítek a razítkovací polštářek v černé barvě.Vytvářejte pomocí..
380Kč
Bez daně:314Kč
Razítka dřevěné Abeceda
Nedostupné
S razítky se děti hravě naučí abecedu.S razítky lze pracovat mnoha způsoby. Razítka s písmenky jsou výborná na učení, ale lze je využít i na zdobení a další tvoření. Dají se s nimi podepsat sešity, deníčky, pohlednice, věnování a mnoho jiného.Děti si rozvíjí kreativní myšlení a jemnou motoriku.Razít..
167Kč
Bez daně:138Kč
Set s razítky Set s razítky
-50 %
Vytvoř si s razítky krásné obrázky!Malování s razítky od Jar Meló je skvělou zábavou pro menší děti. Set obsahuje 12 různých razítek s geometrickými tvary a dalšími jednoduchými dekorativními vzory. Díky minimalistickým tvarům se dětem razítka dobře a jednoduše otiskují. V balení také najdou 6 různě..
162Kč 325Kč
Bez daně:134Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 25 (3 stránek)