Menu
Your Cart

Razítka

Razítka

Razítkování je skvělou výtvarnou činností už pro hodně malé dětičky. Procvičí si díky ní úchop, koordinaci pohybů i jemnou motoriku. I proto u nás najdete různorodá razítka pro malé i větší děti.

Pro malé děti vyberte velká razítka akorát do malé ručky vhodné pro děti od 18 měsíců. Nechybí dřevěná razítka pro děti s různorodými vzory. Jako nevšední kreativní dárek jsou skvělé kreativní sady s razítky. Specialitou jsou třeba i razítka na vzkazy, pozvánky či přáníčka, u kterých je možné do otisknutého obrázku napsat nějaký vzkaz. Skvělé pro kreativní školáky!

Vyberte dětem razítka se zvířaty, jednorožci, princeznami, vozidly, dinosaury, písmeny a dalšími motivy.

Přizpůsobte si své výtvory s tvářičkami.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 3 dřevěná razítka s dětskými tvářičkami. Lze je použít i na kreativní koníčky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké ..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory se smajlíky.Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 4 dřevěná razítka se smajlíky. Dřevěná razítka jsou také ideální pro hodnocení práce malých žáků hravou formou.S Crea Lign se děti učí nové umělecké technikyRazítka pro děti a práce s nimi podporuje..
286Kč
Bez daně:236Kč
Přizpůsobte si své výtvory s touto razítkovou sadou se zvířátky a čísly!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 15 dřevěných razítek se zvířátky a čísly. V balení je také inkoustový razítkovací polštářek s černou barvou. Děti tak mohou hned tvořit! Tento box je ideální pro scr..
502Kč
Bez daně:415Kč
Otisky zvířátek na plastelíně jsou super!Dřevěné pomůcky, které rozšíří možnosti kreativní hry s plastelínou. Sada obsahuje 3 dekorační válečky s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Dítě si připraví plastelínové placky, do kterých vtlačí válečky vzory.Modelování z plastelíny účinně podporuje rozvoj jem..
390Kč
Bez daně:322Kč
Otisky zvířátek na plastelíně jsou super!První kreativní sada s plastelínou pro drobečky obsahuje 3 velké dřevěná razítka s ergonomicky tvarovanou rukojetí. Dítě si připraví plastelínové placky, do kterých otiskne vzory na razítcích: slůně, tukana a chobotničku. Aktivita se dá opakovat donekonečna. ..
390Kč
Bez daně:322Kč
Pěnová razítka Můj oceán Pěnová razítka Můj oceán
Nedostupné
Vymysli si vlastní příběh z oceánu!Sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek se zvířátky z oceánu a dalšími tematickými motivy. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený příběh z oceánu. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví po..
355Kč
Bez daně:293Kč
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti se zvířátky ze savany od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkova..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks
Nedostupné
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti s domácími zvířátky od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkovací..
475Kč
Bez daně:393Kč
Maxi Razítkovací polštářky 3 ks Modrá Růžová Černá Maxi Razítkovací polštářky 3 ks Modrá Růžová Černá
Nedostupné
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s modrou, růžovou a černou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
259Kč
Bez daně:214Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 40 (4 stránek)