Menu
Your Cart

Razítka

Razítka

Razítkování je skvělou výtvarnou činností už pro hodně malé dětičky. Procvičí si díky ní úchop, koordinaci pohybů i jemnou motoriku. I proto u nás najdete různorodá razítka pro malé i větší děti.

Pro malé děti vyberte velká razítka akorát do malé ručky vhodné pro děti od 18 měsíců. Nechybí dřevěná razítka pro děti s různorodými vzory. Jako nevšední kreativní dárek jsou skvělé kreativní sady s razítky. Specialitou jsou třeba i razítka na vzkazy, pozvánky či přáníčka, u kterých je možné do otisknutého obrázku napsat nějaký vzkaz. Skvělé pro kreativní školáky!

Vyberte dětem razítka se zvířaty, jednorožci, princeznami, vozidly, dinosaury, písmeny a dalšími motivy.

Nejprodávanějši v kategorii Razítka

1 Set s razítky Set s razítky - Na cestě 325Kč
2 Razítka Bambino Abeceda Razítka Bambino Abeceda - Nedostupné 350Kč
3 Razítka Na stavbě Razítka Na stavbě - Nedostupné 330Kč
4 Razítka Domácí zvířátka Razítka Domácí zvířátka - Nedostupné 380Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s modrou, růžovou a černou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
259Kč
Bez daně:214Kč
Vytvoř si své vlastní kytice ve váze!Sada 20 podkladových obrázků od francouzské značky Crea Lign slouží na dokreslení nebo na dotvoření razítky. Každý obrázek vyobrazuje jen pozadí a vázu, kytici si už děti vymyslí a dotvoří podle sebe. Skvělé jako doplněk k Sadě razítek kytice od Crea Lign.Skvělé ..
189Kč
Bez daně:156Kč
Vytvoř si svou vlastní kytici!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých razítek s květinovými motivy a razítkovací podložku se 4 barvami. Díky sadě razítek si děti můžou vytvořit svou vlastní zahradu či kytici. Obrázky si můžou dokreslit ručně, nebo můžou použít podkl..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s oranžovou, žlutou a hnědou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na ro..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, červenou a fialovou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má průměr 10,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé na..
259Kč
Bez daně:214Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign se zelenou, modrou a červenou barvou dodá razítkování barvy a radost z tvoření. Každá poduška má rozměr 6,2 x 9,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvělé..
310Kč
Bez daně:256Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 3 velkých razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign s oranžovou, růžovou a fialovou barvou dodá razítkován barvy a radost z tvoření. Každá poduška má rozměr 6,2 x 9,5 cm, tedy dostatek místa na jakékoliv kreativní tvoření pro děti i dospělé.Skvěl..
310Kč
Bez daně:256Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 9 čtvercových razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign dodá razítkování vašich dětí barvy a radost z tvoření. Tato speciální razítkovací barva jde vyprat, umýt mýdlem, je zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 3,3 x 3,3 cm a nechybí takové..
285Kč
Bez daně:236Kč
Doplň zásobu barev pro svá razítka!Sada 8 maxi razítkovacích polštářků od francouzské značky Crea Lign dodá razítkování vašich dětí barvy a radost z tvoření. Tato speciální razítkovací barva jde vyprat, umýt mýdlem, je zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 10, 5 cm, spoustu místa na velká raz..
499Kč
Bez daně:412Kč
Maluj svými otisky prstů!Paleta se 6 inskoustovými polštářky na otisky prstů od francouzské značky Crea Lign umožní i těm nejmenším dětem umělecky se vyřádit. Tyto speciální prstové barvy netečou, jdou umýt, vyprat a jsou zdravotně nezávadné. Každá poduška má průměr 4 cm.Skvělé na rozvoj kreativityM..
205Kč
Bez daně:169Kč
Vymysli si vlastní dinosauří příběh!Sada razítek pro děti od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek s dinosaury a rostlinami. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený dinosauří příběh. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podle vlastní představivosti..
355Kč
Bez daně:293Kč
Vymysli si vlastní příběh ze safari!Sada razítek pro děti od od francouzské značky Crea Lign obsahuje 10 velkých pěnových razítek se zvířátky ze savany a dalšími safari motivy. Děti si díky nim tak můžou vymyslet svůj vlastní kreslený příběh ze safari. Razítka otisknou a obrysy následně vybarví podl..
355Kč
Bez daně:293Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 36 (3 stránek)