Menu
Your Cart

Samolepky

Samolepky

Nechte děti lepit si různorodé samolepky a uvidíte, že se jim tato činnost bude velmi líbit. Při nalepování si zlepšují jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Dávají prostor také své fantazii a kreativitě.

U nás najdete kvalitní a originální nálepky pro děti různých tvarů a motivů: pohádky, zvířátka, magické bytosti, dinosaury, město, přírodu... Nechybí ani bezpečné třpytivé či znovupoužitelné samolepky či kreativní sady se samolepkami. Máme také různé dekorační samolepky či dekorační lepící pásky, díky kterým si děti můžou tvořit přáníčka, pozvánky, lepit si je do deníku.

Třešničkou na dortu jsou také nálepky na nehty pro děti. Jsou bezpečné, barevné, skvěle se odlepují i nalepují. Pokud děti lepení zaujme, najdete u nás i knihy se samolepkami.

Nejprodávanějši v kategorii Samolepky

První odnímatelné samolepky - Safari zvířátka První odnímatelné samolepky - Safari zvířátka
Nedostupné
První odnímatelné samolepky - Safari zvířátkaPrvní samolepky pro dětiObjevte radost z prvních samolepek pro děti ve věku od 18 měsíců do 3 let! Tato sada obsahuje 62 velkých, hrubých siluetových samolepek, které jsou ilustrovány roztomilými safari zvířátky. Samolepky jsou vytvořeny tak, aby je děťát..
138Kč
Bez daně:114Kč
První odnímatelné samolepky - Lesní zvířátka První odnímatelné samolepky - Lesní zvířátka
Nedostupné
První odnímatelné samolepky - Lesní zvířátkaPrvní samolepky pro dětiObjevte radost z prvních samolepek pro děti ve věku od 18 měsíců do 3 let! Tato sada obsahuje 62 velkých, hrubých siluetových samolepek, které jsou ilustrovány roztomilými lesními zvířátky. Samolepky jsou vytvořeny tak, aby je děťát..
138Kč
Bez daně:114Kč
První odnímatelné samolepky - Farmářská zvířátka První odnímatelné samolepky - Farmářská zvířátka
Nedostupné
První odnímatelné samolepky - Farmářská zvířátkaPrvní samolepky pro dětiObjevte radost z prvních samolepek pro děti ve věku od 18 měsíců do 3 let! Tato sada obsahuje 62 velkých, hrubých siluetových samolepek, které jsou ilustrovány roztomilými farmářskými zvířátky. Samolepky jsou vytvořeny tak, aby ..
138Kč
Bez daně:114Kč
Samolepky Provoz ve městě Samolepky Provoz ve městě
Nedostupné
Samolepky Provoz ve městěDětská kreativní hra se samolepkamiOtevřete knihu a začněte lepit samolepky podle své fantazie. Samolepky lze snadno odlepit z původního místa a umístit jinde. A takto se dají samolepky lepit znovu a znovu. Gelové samolepky jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů.P..
130Kč
Bez daně:108Kč
Samolepky Město zvířátek Samolepky Město zvířátek
Nedostupné
Samolepky Město zvířátekDětská kreativní hra se samolepkamiOtevřete knihu a začněte lepit samolepky podle své fantazie. Samolepky lze snadno odlepit z původního místa a umístit jinde. A takto se dají samolepky lepit znovu a znovu. Gelové samolepky jsou vyrobeny z bezpečných, netoxických materiálů.Po..
130Kč
Bez daně:108Kč
Top Model Omalovánky se samolepkami ModelkyKreativní sešit se samolepkami a třpytkami pro malé parádniceOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Top Model obsahuje předkreslené obrázky pro dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepí..
205Kč
Bez daně:169Kč
Omalovánky se samolepkami KoněKreativní sešit se samolepkami a třpytkami pro malé milovnice koníOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky MissMelody obsahuje předkreslené obrázky pro jejich dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepí..
205Kč
Bez daně:169Kč
Kouzelný dárek pro všechny malé umělceKreativní sešit se závodními auty a samolepkami, které můžete vlepit do předkreslených obrázků nebo je dobarvit. Omalovánky se samolepkami podporují rozvoj kreativity a fantazie, napomáhají tréninku jemné motoriky a učí smyslu pro trpělivost...
157Kč
Bez daně:130Kč
Kreativní sešit se samolepkami KoněKreativní sešit se samolepkami pro milovnice koníOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Miss Melody. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky kouzelné země, které si můžete sami navrhnout! K dispozici je 7 archů samolepek koní na dotvoření podle ..
120Kč
Bez daně:99Kč
Kreativní sešit se samolepkami JednorožecKreativní sešit se samolepkami a třpytkami s motivem jednorožcůOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Ylvi obsahuje předkreslené obrázky pro dokreslení. K dispozici je 8 archů transparentních samolepek a 8 třpytivých fólií. Samolepky nalepíte po..
205Kč
Bez daně:169Kč
Kreativní sešit se samolepkami Dino pro malého dobrodruhaOblíbený kreativní sešit v jedinečném designu značky Dino World. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky země, které si můžete sami navrhnout! K dispozici je 7 archů samolepek s dinosaury pro dotvoření podle vašich představ. Kreativní se..
120Kč
Bez daně:99Kč
Kreativní omalovánky se samolepkami UnicornKreativní sešit si zamilují všechny dívkyNádherné sešitové omalovánky obsahují předkreslené obrázky jednorožců pro dotvoření podle kreativních nápadů dětí. Součástí balení je 64 samolepek pro ještě originálnější dotvoření obrázků...
245Kč
Bez daně:202Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 27 (3 stránek)