Menu
Your Cart

Tvoření pro nejmenší

Tvoření pro nejmenší

Tvořte s dětmi už od malička! U nás najdete kreativní potřeby pro děti od 12 měsíců. Díky nim se děti cvičí jemnou motoriku, grafomotoriku, rozvíjí si vnímání barev a budují si vztah ke kreativitě a výtvarnému umění.

Objevte nejrůznější voskovky pro nejmenší prvotřídních značek jako Crea Ling či Tookyland. Nechte batolata naplno rozvinout svůj potenciál díky prstovým barvám či velkým razítkům. Zabavte své nejmenší kreativně a smysluplně!

Nejprodávanějši v kategorii Tvoření pro nejmenší

Moje první voskovky 6 ks Moje první voskovky 6 ks
Nedostupné
Ergonomické voskovky pro nejmenší!Moje první voskovky pro nejmenší děti od francouzské značky Crea Lign jsou velké a ergonomicky tvarované. Dobře se tak drží malým ručičkám a díky tomu jsou vhodné už pro děti od 12 měsíců. Nemusíte se bát ani špíny. Dají se pěkně umýt z ručiček a vyprat z oblečení. ..
355Kč
Bez daně:293Kč
Unikátní jemné voskovky potěší každé dítěJedinečné smývatelné voskovky pro nejmenší jsou zabalené v praktickém cestovním balení. Stačí jemný dotek voskovky na povrchem a hned krásně kreslí. Děťátko tak nemusí na voskovku tlačit a má z kreslení radost. To ho motivuje k další výtvarné činnosti. Smývat..
225Kč
Bez daně:186Kč
Jemné voskovky Smývatelné 24 ks (nový obal) Jemné voskovky Smývatelné 24 ks (nový obal)
Nedostupné
Unikátní jemné voskovky potěší každé dítěJedinečné smývatelné voskovky pro nejmenší jsou zabalené v praktickém cestovním balení. Stačí jemný dotek voskovky na povrchem a hned krásně kreslí. Děťátko tak nemusí na voskovku tlačit a má z kreslení radost. To ho motivuje k další výtvarné činnosti. Smývat..
455Kč
Bez daně:376Kč
Unikátní jemné voskovky potěší každého.Balení krásných barevných voskovek v praktickém balení. Stačí jemný dotek s povrchem a voskovka hned krásně kreslí. Děťátko tak nemusí tlačit a má z kreslení radost. Součástí balení je také set s předlohami k vybarvení.Voskovky jsou snadno smývatelné.Každá vosk..
305Kč
Bez daně:252Kč
Kreativní sada pro malé výtvarníky s omyvatelnými barvami.Tato originální kreativní sada v sobě ukrývá 6 kusů prstových prstových barev, které jsou netoxické a bezpečné, a navíc lze snadno omýt vodou. Tvoření je tak i pro nejmenší děti skutečným zážitkem beze strachu, že by  "v uměleckém prosto..
335Kč
Bez daně:277Kč
Kreativní sada pro malé výtvarníky s omyvatelnými barvami.Tato originální kreativní sada je zabalena v pěkném dárkovém balení a ukrývá v sobě prstové fatby, které jsou netoxické a bezpečné, a navíc se dají snadno umýt vodou. Tvoření je tak i pro nejmenší děti skutečným zážizkom bez strachu, že by na..
560Kč
Bez daně:463Kč
Razítka Stroje Razítka Stroje
Nedostupné
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Obtiskněte si bagr, traktor, nákladní automobil s jeřábem nebo hasičské autíčko. Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pra..
380Kč
Bez daně:314Kč
Razítka Domácí zvířátka Razítka Domácí zvířátka
Nedostupné
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Obtiskněte si ovečku, kravičku, slepičku nebo kačenku. Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pracovat interaktivně i s mal..
380Kč
Bez daně:314Kč
Razítka Domácí mazlíčci Razítka Domácí mazlíčci
Nedostupné
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Obtiskněte si pejska, kočičku, zajíčka nebo rybičku.Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pracovat interaktivně i s malými dětm..
380Kč
Bez daně:314Kč
Razítka Safari
Nedostupné
První výtvarná hračka.Sada obsahuje 4 ks ergonomicky tvarovaných razítek pro děti od 18 měsíců. Otláčajte si slona, lva, krokodýla nebo opičku. Razítka padnou dětem do ručky. Jednoduchý úchop, hluboká textura, velikost otisku cca 5 cm. Rodiče tak mohou pracovat interaktivně i s malými dětmi. Obráz..
380Kč
Bez daně:314Kč
Voskovky z včelího vosku Ovoce 12 ks Voskovky z včelího vosku Ovoce 12 ks
Nedostupné
Voskovky ve tvaru ovoce s obsahem včelího vosku a pryskyřice.Unikátní složení voskovek je jedinečné z hlediska zdravotní nezávadnosti a kvality. A kromě toho: jejich vůně je příjemná, nelámou se a nezašpiní vašim dětem ručky.Voskovky jsou balené v praktické dřevěné krabičce.Vždy po kreslení si děti ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)