Menu
Your Cart

Tvoření pro nejmenší

Tvoření pro nejmenší

Tvořte s dětmi už od malička! U nás najdete kreativní potřeby pro děti od 12 měsíců. Díky nim se děti cvičí jemnou motoriku, grafomotoriku, rozvíjí si vnímání barev a budují si vztah ke kreativitě a výtvarnému umění.

Objevte nejrůznější voskovky pro nejmenší prvotřídních značek jako Crea Ling či Tookyland. Nechte batolata naplno rozvinout svůj potenciál díky prstovým barvám či velkým razítkům. Zabavte své nejmenší kreativně a smysluplně!

Nejprodávanějši v kategorii Tvoření pro nejmenší

Bezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatlačí a puntík je na světě. Zkušenější umělci..
629Kč
Bez daně:520Kč
Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami
Nedostupné
Bezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatlačí a puntík je na světě. Zkušenější umělci..
515Kč
Bez daně:426Kč
Moje první štětce 4 ks Moje první štětce 4 ks
Na cestě
Moje první štětce 4 ks..
405Kč
Bez daně:335Kč
Kreativní sada První voskovky 2 v 1 Jednorožec Kreativní sada První voskovky 2 v 1 Jednorožec
-70 %
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých jednorožců a 1 kreativní sešit se 45 lis..
176Kč 586Kč
Bez daně:145Kč
Kreativní sada První voskovky 2 v 1 Dinosaurus Kreativní sada První voskovky 2 v 1 Dinosaurus
-60 %
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listy plný omalován..
234Kč 586Kč
Bez daně:194Kč
Velká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě Velká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě
Nedostupné
4 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné pou..
975Kč
Bez daně:806Kč
Ideální dárek pro malé umělceOriginální kreativní sada s prstovými barvami a dalšími kreativními potřebami od Tookyland je zabalena v praktickém přenosném boxu. Ukrývá v sobě oblíbené prstové barvy, které jsou bezpečné pro nejmenší dětičky, dají se snadno umýt vodou a vyprat. Díky jemné konzist..
525Kč
Bez daně:434Kč
Prstové barvy 6 barev Prstové barvy 6 barev
Nedostupné
Barvy pro nejmenší umělceJedinečné prstové barvy od Tookyland jsou skvělé na první tvoření s malými dětmi. 6 různých barev v 60 ml tubách poskytuje spoustu materiálu na nejrůznější kreativní činnosti. Barvy jsou velmi jemné, snadno se roztírají a mají nádherné barvy. Po malování děti uklidí tuby zpě..
295Kč
Bez daně:244Kč
Prstové barvy 12 ks Prstové barvy 12 ks
Na cestě
Barvy pro nejmenší umělceJedinečné prstové barvy od Tookyland jsou skvělé na první tvoření s malými dětmi. 12 různých barev v 60 ml tubách poskytuje spoustu materiálu na nejrůznější kreativní činnosti. Barvy jsou velmi jemné, snadno se roztírají a mají nádherné barvy. Po malování děti uklidí tuby zp..
435Kč
Bez daně:360Kč
Moje první razítká Zvířátka ze savany 6 ks Moje první razítká Zvířátka ze savany 6 ks
Na cestě
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti se zvířátky ze savany od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkova..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks Moje první razítka Domácí zvířátka 6 ks
Na cestě
Ergonomicky tvarovaná razítka pro nejmenšíVelká kulatá razítka pro děti s domácími zvířátky od francouzské značky Crea Lign jsou ergonomicky tvarovaná. Dobře se drží malým ručičkám, a proto jsou vhodná už pro děti od 12 měsíců. V balení najdete 5 velkých razítek se zvířátky a jeden velký razítkovací..
475Kč
Bez daně:393Kč
Moje první voskovky 9 ks Moje první voskovky 9 ks
Na cestě
Ergonomické voskovky pro nejmenší!Moje první voskovky pro nejmenší děti od francouzské značky Crea Lign jsou velké a ergonomicky tvarované. V balení je 9 ks! Dobře se tak drží malým ručičkám a díky tomu jsou vhodné už pro děti od 12 měsíců. Nemusíte se bát ani špíny. Dají se pěkně umýt z ručiček a v..
475Kč
Bez daně:393Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)